Menu

Povinné ručení - kalkulačka online

povinné ručení

SPOČÍTEJTE CENU POJIŠTĚNÍ

  • Garance nejnižší ceny
  • Ušetřilo s námi 91 % řidičů
  • Průměrná úspora je 2 100 Kč ročně

SPOČÍTEJTE CENU POJIŠTĚNÍ

kostičky

Zadáte údaje, nezávazně, zdarma – během 2 minut.

potvrzeno

Vyberete nejlepší nabídku za online cenu – z 8 pojišťoven.

alarm

Objednávku dokončíte online, smlouvu obdržíte emailem.

formulář

Náš specialista ověří bonus a nabídne neveřejnou slevu.

Porovnáváme nabídky těchto pojišťoven

S námi opravdu ušetříte, přesvědčte se...

škoda fabia

Škoda Fabia II 2008 1.2 HTP

Cena pojištění
3 993 Kč
1 842 Kč ročně
Ušetříte 2 151 Kč ročně

škoda octavia

Škoda Octavia III 2014 1.6 TDI

Cena pojištění
5 318 Kč
2 388 Kč ročně
Ušetříte 2 930 Kč ročně

ford focus

Ford Focus 2012 1.6 TDCI

Cena pojištění
5 908 Kč
2 388 Kč ročně
Ušetříte 3 520 Kč ročně

huyndai i30

Hyundai i30 2013 1.6 CRDI

Cena pojištění
5 945 Kč
2 420 Kč ročně
Ušetříte 3 525 Kč ročně

Získejte levnější povinné ručení
a ušetřete až 75% z běžné ceny!

Povinné ručení kalkulačka

Přehled nabídek povinného ručení na jednom místě.

Existují dva typy lidí. Ti, kteří dělají věci složitým způsobem a ti, kteří upřednostňují jednoduchost a pohodlí. Pokud patříte k těm druhým, využijte našeho cenového srovnávače. Elegantně se tak vyhnete zdlouhavému hledání pojištění na internetu a rychle zjistíte, která pojišťovna nabízí nejvýhodnější povinné ručení. Proces, který by jinak trval hodiny, se zkrátí na pět minut. Naši klienti si u cenového srovnávače pochvalují jeho rychlost, pohodlí a jednoduchost. Rovněž chceme, aby vás povinné ručení skutečně ochránilo. Z toho důvodu máme databázi ověřených firem, které mají dobrou reputaci.

Kalkulačka povinného ručení vám ukáže nejen přehled pojistných produktů, ale rovněž nejlevnější nabídku povinného ručení. Díky naší silné obchodní síti jsme schopni podchytit velké množství nabídek od různých pojišťoven. Garantujeme vám nejnižší cenu povinného ručení na trhu, což je výhoda, kterou se zdaleka nemůže pochlubit každá firma. Vyzkoušejte to také! Proč v rámci několika minut neušetřit několik tisíc korun?

Nejlevnější povinné ručení

V rámci komplexního servisu si u nás můžete povinné ručení i sjednat, tudíž ušetříte čas, který byste jinak vynaložili na telefonáty či obíhání pojišťoven. Přehledný formulář je velmi intuitivní, tudíž vás sám navede, jaké kroky je třeba provést. Pokud byste přece jenom měli při sjednání nějaké obtíže, stačí zvednout telefon a naši ochotní specialisté vám na lince 810 800 080 poradí, jak nejvýhodnější povinné ručení získat.

 

K čemu povinné ručení slouží?

Jak už název napovídá, povinné ručení je České republice nařízené zákonem. Musí ho uzavřít každý majitel i spolumajitel registrovaného vozidla. Od 1. 1. 2018 vešlo opět v platnost nařízení, týkající se příspěvku do Garančního fondu České kanceláře pojistitelů. Každý řidič, který nemá povinné ručení uzavřeno, je povinen platit příspěvek za každý nepojištěný den. Součet příspěvků za rok je výrazně vyšší, než nejdražší povinné ručení na trhu. Nevyplácí se tedy tuto povinnost obcházet, protože z finančního hlediska se takové počínání výrazně prodraží.

Přestože je povinné ručení nezbytný výdaj, má mnohé výhody. Pojišťovna za řidiče v případě nehody uhradí škody, které způsobí ostatním účastníkům automobilového provozu. Chrání jej nejen v případě škod na majetku, ale rovněž na zdraví. Povinné ručení může řidiči ušetřit milionové dluhy, které by jinak musel platit v případě způsobených trvalých následků či finančně náročné autonehody. Věděli jste, že v případě srážky tří automobilů se škoda může vyšplhat i na 2 miliony Kč a cena lidského života se vyčísluje na 10 milionů Kč? V takovém případě může povinné ručení přijít vhod.

 

alarm

8 pojišťoven ve srovnání, neveřejné slevy

potvrzeno

35 specialistů na telefonu ověří Vaše bonusy

kostičky

5 000 poradců využívá stejný systém

formulář

Zelená karta obratem v emailu, originál poštou

Spočítejte si povinné ručení

Povinné ručení sjednáte online

Povinné ručení nebo zákonné pojištění jsou nejčastěji používané pojmy pro pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. Přesněji se jedná o povinně smluvní pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou při provozu vozidla. Povinné ručení poskytuje ochranu při škodě vzniklé v důsledku dopravních nehod a to řidiči, majiteli i provozovateli vozidla, které způsobilo škodu jiným účastníkům silničního provozu.

Na serveru Porovnej24.cz nabízíme možnost sjednat povinné ručení online. Výhodou našeho srovnávače je porovnání pojistných nabídek, co se týče poměru cena a výkon. Ne vždy totiž platí, že nejlevnější povinné ručení je to s nejnižšími limity. Pojišťovny často přichází s akčními nabídkami, které umožní kvalitní pojistnou ochranu za rozumnou cenu.

Při sjednávání povinného ručení se neřiďte jen cenou

Naše kalkulačka povinného ručení umožňuje zobrazit nejen ceny, ale i další užitečné informace o produktech, jako je výše pojistných limitů a seznam připojištění. Většinu lidí naše cenové srovnání překvapí. Jejich reakce by se dala nejlépe popsat slovy: „Proč za povinné ručení platím tolik, když tady můžu mít nižší cenu, vyšší pojistné krytí a připojištění k tomu?“ Rozdíl mezi cenami nabídek povinného ručení může být i v řádu tisíců korun.

Srovnání povinného ručení slouží k tomu, abyste si vždy mohli být jistí, že máte tu nejvýhodnější nabídku. Povinné ručení je totiž živý produkt a jednotlivé firmy každoročně přichází s novými nabídkami. Srovnat si povinné ručení se tedy vyplatí každoročně. Úspora není zanedbatelná – naši klienti průměrně ušetří 2100 Kč.

Objem v cm3 Běžná cena Naše cena Vaše úspora
do 1 000cm3 1 561 Kč 971 Kč 590 Kč
1 000 - 1 350 cm3 2 156 Kč 1 432 Kč 724 Kč
1 350 - 1 850 cm3 2 359 Kč 1 628 Kč 731 Kč
1 850 - 2 500 cm3 3 192 Kč 1 688 Kč 1 555 Kč
nad 2 500 cm3 4 385 Kč 2 292 Kč 2 093 Kč

Na co se povinné ručení vztahuje?

  • Škody na cizím vozidle
  • Trvalé zdravotní následky
  • Škody na svodidlech, plotě nebo rodinném domě
  • Povinné ručení nekryje škodu na vlastním vozidle
  • Povinné ručení nekryje odcizení vozidla

Porovnej24 v médiích

Máte pocit, že už jste o nás slyšeli? Možná to bylo tady:

Získejte levnější povinné ručení
a ušetřete až 75% z běžné ceny!

Z našeho magazínu

thumb
Úrazové pojištění
Výhodné úrazové pojištění — kde jej najít a jak sjednat
21.2.2018

Věděli jste, že tisíce Čechů mají špatně nastavenou úrazovou pojistku? Platí tak za službu, která je nedostatečně chrání.  Najít výhodné úrazové pojištění není snadné, ovšem když se zaměříte na následující body, vaše šance na uzavření kvalitního produktu…

thumb
Životní styl
Psychologické zbraně, číhající na vaši peněženku
20.2.2018

Jsou všude. V obchodech, na internetu, dokonce i v telefonním hovoru, který náhodou vezmete a ve kterém se vás vtíravý hlas snaží přesvědčit k výhodné koupi. Co dělat, když obchodníci používají v prodeji psychologii? Na Zlínsku byl jednoho času známý…

thumb
Penze
Senioři ve světě — žijí si ti zahraniční lépe, než čeští?
19.2.2018

Když se řekne český důchodce, lidem se většinou vybaví dlouhé řady slevochtivých seniorů před Kauflandem a stížnosti na nízký důchod. Podívali jsme se na zoubek tomu, jak si čeští penzisté žijí ve srovnání s těmi zahraničními. Přestože spousta českých…

thumb
Životní styl
Česká koruna posiluje, nákup zboží ze zahraničí se vyplácí stále víc
14.2.2018

Také jste si toho všimli? Možná jste při nakupování zaznamenali, že ceny vašich oblíbených potravin poskočily směrem nahoru. To se týká i oblečení a dalšího spotřebního zboží. Na vině je rychlý ekonomický růst a vyšší inflace. Jak se s tím vypořádat? …

Povinné ručení si právě srovnává celkem 6 uživatelů
Tento týden si u nás sjednalo povinné ručení celkem 1329 uživatelů
Ivan K., Mělník
BMW 520D Xdrive
si uzavřel povinné ručení
2 663 Kč/rok