Pražská plynárenská, a.s.

 

Společnost Pražská plynárenská, a. s., patří mezi jednoho z největších dodavatelů zemního plynu na území České republiky.

Poskytuje služby spojené s dodávkou zemního plynu v kategoriích Domácnost, Maloodběratel, Velkoodběr a Střední odběr.

Pražská plynárenská, a. s., dodává zemní plyn na více než 430 000 odběrných míst po celém území České republiky. Poskytuje kvalitní, komfortní a dostupné služby související s dodávkou zemního plynu a také řadu doplňkových služeb.
Jako dodavatel zemního plynu nabízí spolehlivé a bezpečné dodávky svým zákazníkům.

Pražská plynárenská, a. s., je držitelem licence na „obchod s plynem“, udělené Energetickým regulačním úřadem, a tradičním, spolehlivým a prověřeným obchodním partnerem pro téměř 430 tisíc zákazníků.

V rámci své činnosti poskytuje zákazníkům širokou paletu kvalitních služeb, a to jak přímo souvisejících s dodávkou zemního plynu, tak i služeb doplňkových. Při jejich poskytování úzce spolupracuje s dalšími subjekty v rámci projektu „Spolu pro Prahu“, s cílem zajistit maximální efektivitu a kvalitu.

 

  • Licence pro obchod s elektřinou (datum vzniku/číslo licence): 13.08.2010/141015380
  • Licence pro obchod s plynem (datum vzniku/číslo licence): 26.02.2007/240605149
  • Založení společnosti: 1993

Porovnejte nabídku Pražské plynárenské s dalšími dodavateli

Srovnejte aktuální nabídku Pražské plynárenské pro rok 2016 s dalšími dodavateli elektřiny a plynu. Přesvěčte se, že můžete ročně ušetřit na plynu i několik tisíc. Změnu dodavatele si můžete ihned po srovnání objednat. O papírování se postaráme za vás.

Pražská plynárenská, a.s.
 

Adresa

PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ, a.s.
Národní 37
110 00, Praha 1-Nové Město

Kontakt

Telefon: 840 555 333
E-mail: callcentrum@ppas.cz