Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Proč Porovnej24?

article big
2 minuty čtení
Nezařazeno
19.6.2012

Proč máte jistotu, že vybraný produkt je ten nejvýhodnější? U nás srovnáte nabídky celého trhu s množstevními slevami místo individuálního obíhání institucí.

  • Se všemi institucemi máme přímo či nepřímo smlouvu o spolupráci. Máme proto aktuální a správné ceny a dokážeme vám pomoct při i po sjednávání. Pokud půjdete sjednat napřímo, individuálně nezískáte lepší ceny.
  • Všechny výpočty jsou odsouhlasené finančními institucemi. Máme licenci České národní banky.
  • Provoz serveru je placen z provizí za objednávky, které uděláte – objednáním tak podpoříte tuto službu. Pro Vás je vše samozřejmě zdarma.
  • Jsme členem skupiny Seznam. Vaše data nebudou nikdy prodávána jinam, tak jak se často děje u jiných serverů na internetu.
  • Žádné papírování. Veškeré dokumenty obdržíte emailem nebo poštou. Veškerou administrativu zařídíme za Vás. Nikam nemusíte chodit, stačí jen zaplatit a/nebo podepsat smlouvu.

Nevyhovuje Vám sjednání přes internet? Sjednejte a srovnejte po telefonu na čísle 810 800 080, naši experti jsou připraveni Vám poradit. Veškeré služby jsou zdarma.

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Povinné ručení
Co kryje povinné ručení? Zjistěte, na co všechno máte nárok
23.5.2019

Povinné ručení nepatří zrovna k nejoblíbenějším výdajům. Když už jej však platíte, byla by škoda nevyužít jej na maximum. Mnozí řidiči totiž platí z vlastní kapsy výdaje, které by si mohli nárokovat z povinného ručení. Co kryje povinné ručení a jak jeho…

thumb
Bydlení
7 neotřelých tipů, jak renovovat starý nábytek
21.5.2019

Omrzelo vás mít nábytek z IKEI a vědomí, že tentýž stůl nebo pohovku mají sousedé pod vámi a možná i ti odnaproti? Jestli vám mainstreamový styl vybavení leze na nervy a zároveň nechcete utrácet desetitisíce korun u designových nábytkových firem, oblečte…

thumb
Životní styl
Bezpečné destinace pro letní dovolenou. Kam vyrazit bez rizika?
17.5.2019

Čas dovolených se blíží a vy už možná aktivně listujete katalogy a projíždíte internetové stránky cestovních kanceláří, abyste našli ideální místo, kam letos vyrazit. Při výběru je samozřejmě důležitý komfort, služby, vybavení, cena, ale také čím dál více…

thumb
Životní styl
Jak vybrat auto, aneb co byste rozhodně neměli podcenit
15.5.2019

Už je to tady. Váš starý automobil dosloužil a je čas porozhlédnout se po novějším modelu. Vzrušení nad tím, že začnete navštěvovat autosalony nebo autobazary a porovnávat vozy nejrůznějších modelů a designů se možná mísí s obavami, zda zvolíte správně.…