Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Proč Porovnej24?

Proč Porovnej24?
2 minuty čtení
Nezařazeno
19.6.2012

Proč máte jistotu, že vybraný produkt je ten nejvýhodnější? U nás srovnáte nabídky celého trhu s množstevními slevami místo individuálního obíhání institucí.

  • Se všemi institucemi máme přímo či nepřímo smlouvu o spolupráci. Máme proto aktuální a správné ceny a dokážeme vám pomoct při i po sjednávání. Pokud půjdete sjednat napřímo, individuálně nezískáte lepší ceny.
  • Všechny výpočty jsou odsouhlasené finančními institucemi. Máme licenci České národní banky.
  • Provoz serveru je placen z provizí za objednávky, které uděláte – objednáním tak podpoříte tuto službu. Pro Vás je vše samozřejmě zdarma.
  • Jsme členem skupiny Seznam. Vaše data nebudou nikdy prodávána jinam, tak jak se často děje u jiných serverů na internetu.
  • Žádné papírování. Veškeré dokumenty obdržíte emailem nebo poštou. Veškerou administrativu zařídíme za Vás. Nikam nemusíte chodit, stačí jen zaplatit a/nebo podepsat smlouvu.

Nevyhovuje Vám sjednání přes internet? Sjednejte a srovnejte po telefonu na čísle 810 800 080, naši experti jsou připraveni Vám poradit. Veškeré služby jsou zdarma.

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Zelená karta, aneb co nutně potřebujete vědět o tomto dokumentu
11.10.2019

Pro spoustu řidičů je zelená karta jen mlčenlivý společník, který se nenápadně krčí v přihrádce na dokumenty a po kterém sáhnou jen jednou za čas. Co byste však o této kartě měli vědět, abyste se vyhnuli pokutě? Zelená karta je důkazem o tom, že máte…

thumb
Hypotéka pro manžele: co si pohlídat a zařídit, když žádáte společně
10.10.2019

Sníte o tom, že dáte sbohem nájmu a konečně se nastěhujete do vlastního? Mnoha párům či mladým rodinám stojí v cestě za vlastním bydlením vysoké ceny nemovitostí a přísné podmínky hypoték. Jaká specifika má společná hypotéka, tzn. když žádáte společně s…

thumb
Prasklé čelní sklo: co dělat, když se vám na silnici přihodí tato situace
9.10.2019

Řidiči, kteří to zažili, to popisují jako směsici šoku a následné úlevy - ozve se rána a řidič poplašeně zjišťuje, co se stalo. Poté si ulehčeně oddychne, že to odneslo „jenom“ sklo. Odlétnutý kamínek většinou na čelním skle zanechá nepěkný defekt ve…

thumb
Nabourané auto na parkovišti: co v takovém případě dělat a kdo zaplatí škodu?
8.10.2019

Jdete si z nákupního centra, nesete si k autu tašky napěchované nákupem a pochvalujete si, jak výhodně jste nakupili. Najednou vaše oči zažijí šok - povrch vašeho automobilu je nehezky poškrábaný. Veškerá radost z levně nakoupeného másla je tatam. Co teď?…