Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Proč Porovnej24?

article big
2 minuty čtení
Nezařazeno
19.6.2012

Proč máte jistotu, že vybraný produkt je ten nejvýhodnější? U nás srovnáte nabídky celého trhu s množstevními slevami místo individuálního obíhání institucí.

  • Se všemi institucemi máme přímo či nepřímo smlouvu o spolupráci. Máme proto aktuální a správné ceny a dokážeme vám pomoct při i po sjednávání. Pokud půjdete sjednat napřímo, individuálně nezískáte lepší ceny.
  • Všechny výpočty jsou odsouhlasené finančními institucemi. Máme licenci České národní banky.
  • Provoz serveru je placen z provizí za objednávky, které uděláte – objednáním tak podpoříte tuto službu. Pro Vás je vše samozřejmě zdarma.
  • Jsme členem skupiny Seznam. Vaše data nebudou nikdy prodávána jinam, tak jak se často děje u jiných serverů na internetu.
  • Žádné papírování. Veškeré dokumenty obdržíte emailem nebo poštou. Veškerou administrativu zařídíme za Vás. Nikam nemusíte chodit, stačí jen zaplatit a/nebo podepsat smlouvu.

Nevyhovuje Vám sjednání přes internet? Sjednejte a srovnejte po telefonu na čísle 810 800 080, naši experti jsou připraveni Vám poradit. Veškeré služby jsou zdarma.

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Cestovní pojištění
Ceny pohonných hmot v Evropě + 4 tipy, jak ušetřit při cestě autem do ciziny
18.7.2019

Chystáte se na dovolenou autem a přemýšlíte, zda pořádně natankovat už doma, nebo ušetřit na pohonných hmotách díky tomu, že je načerpáte na zahraniční pumpě? Připravili jsme pro vás aktuální přehled, mapující ceny pohonných hmot v Evropě a přilehlých…

thumb
Kreditní karty
Jak na výběr z bankomatu v zahraničí, aby vás vyšel co nejlevněji?
8.7.2019

Věčné dilema každého cestovatele — jak na dovolené vybrat hotovost, aby se váš rozpočet zbytečně neprohnul kvůli drahým poplatkům. Existuje pár triků, které mají šanci váš výběr z bankomatu v zahraničí výrazně zlevnit. Výše poplatků a tudíž i výhodnost…

thumb
Životní styl
Jak reklamovat zboží v roce 2019 — nenechte se vodit za nos!
3.7.2019

Nakoupit zboží, používat jej několik týdnů či měsíců, poté se rozčílit nad tím, jak se vám sám od sebe zničí a klusat do obchodu pro nový nákup. Máte už tohoto kolotoče plné zuby? Naučte se, jak reklamovat zboží a ušetřit nemalé peníze. Máte na víc! Za…

thumb
Životní styl
Zasklený balkon: 6 tipů, jak jej proměnit v místnost snů
29.6.2019

Když pohledem přejedete přes fasádu bytových domů, některé balkony se lesknou díky skleněné stěně. Uvažovali jste už o tom, že byste z balkonu či lodžie udělali místnost navíc? S čím je potřeba počítat, když chcete zasklený balkon a jak moc se dá s touto…