Provident Financial

Vyplňte formulář na online půjčku a zažádejte o rychlé peníze, které je možné použít například na koupi auta či půjčku na dovolenou u moře. O rychlou půjčku je možné žádat online během několika minut.

půjčka-úvěr   Srovnat půjčky

 

O společnosti

Společnost Provident Financial byla založena ve Velké Británii již v roce 1880, v České republice působí od roku 1997. Za tuto dobu získala společnost pověst spolehlivého a férového poskytovatele rychlých nebankovních půjček. To ukazuje i fakt, že již nyní má hotovostní a bezhotovostní půjčku Provident více než 260 000 českých zákazníků.

Výhodná půjčka
 
Půjčit se lze od 4 000 Kč do 80 000 Kč se splatností podle vašich potřeb. Půjčku můžete získat na ruku nebo na bankovní účet. Za poskytnutí půjčky nezaplatíte žádný poplpatek.
 
Ocenění
 
Výhody Provident Financial jsou zejména jednoduchost a rychlost podání žádosti o půjčku, jasná pravidla splácení a skutečně osobní servis, zajištěný více než 3000 obchodními zástupci. Tento přístup ocenila i renomovaná společnost Člověk v tísni. Dle jejího výzkumu se Provident dlouhodobě drží mezi nejetičtějšími poskytovateli nebankovních půjček v Česku, v posledním ročníků dokonce v tohoto hodnocení Provident zvítězil.
 

půjčka-úvěr   Srovnat půjčky

Provident Financial
 

Adresa

Provident Financial s.r.o.
Olbrachtova  9
140 00 Praha 4
 

Kontakt

Infolinka:
+420 800 660 666