Raiffeisenbank

Vyplňte formulář na online půjčku nebo formulář na online hypotéku a zažádejte ihned o peníze, které je možné použít na rekonstrukci domu, koupi auta nebo dovolenou u moře.

půjčka-úvěr   Srovnat půjčky

  hypotéka   Srovnat hypotéky

 

O společnosti

Raiffeisenbank a.s. (RBCZ) poskytuje od roku 1993 v České republice široké spektrum bankovních služeb soukromé i podnikové klientele. V roce 2006 zahájila spojování s eBankou, integrační proces obě banky dokončily v létě roku 2008. Raiffeisenbank obsluhuje klienty v síti více než 120 poboček a klientských center.

Výhodná půjčka a výhodná hypotéka

Rychlou půjčku lze využit od 20 000 Kč do 500 000 Kč se splatností od 6 do 72 měsíců. Osobní úvěry pro klienty banky jsou poskytovány zcela bez poplatku za zřízení i vedení úvěru. U hypoték banka nabízí jedny z nejvýhodnějších úroků s možností fixace na 1 až 15 let.

Nabídka produktů

Z jednotlivých produktů můžeme jmenovat pojištění, investování, hypotéky, platební karty, zhodnocování úspor a další. Poradenství banka poskytuje v hypotečních center a u osobních a firemních poradců. 

Ocenění

V soutěži Banka roku je Raiffeisenbank pravidelně vyhlašována „Nejdynamičtější bankou roku“. eKonto získalo v roce 2011 počtvrté v řadě titul pro nejlepší účet. Raiffeisenbank rovněž získala titul pro nejlepší banku v České republice od magazínu Global Finance i PwC. V soutěži Zlatá koruna banka loni získala 1. místo v kategoriích přímé bankovnictví, podnikatelské účty a podnikatelské úvěry.

Skupina Raiffeisen získává pravidelně od prestižních časopisů Euromoney, Global Finance i The Banker ceny pro "Nejlepší banku ve střední a východní Evropě", síťové banky navíc získávají ocenění pro nejlepší banky v daných zemích regionu.

půjčka-úvěr   Srovnat půjčky

  hypotéka   Srovnat hypotéky

Raiffeisenbank
 

Adresa

Sídlo:
Raiffeisenbank a.s. 
Hvězdova 1716/2b
140 78 Praha 4
 

Kontakt

Infolinka:
800 900 900