innogy ČR a.s.

 

Chcete spolehlivého dodavatele plynu a elektrické energie? A znáte RWE?

Jak by ne! Jedná se o původně německou společnost s více než stoletou historií. V současné patří v Evropě mezi pět vůbec největších společností, co podnikají v elektrárenském a plynárenském průmyslu. RWE dodává elektřinu více než 16 milionům Evropanů. Plyn pak přibližně 8 milionům.

RWE ve světě a v ČR

Doma v Německu je jedničkou ve výrobě elektrické energie. Čelné postavení má i v Británii a Nizozemí a expanduje i na trhy ve střední a jihovýchodní Evropy. Silnou pozici má samozřejmě i u nás, kde obchoduje se zemním plynem i elektřinou. RWE tu tvoří čtyři dceřiné distribuční společnosti: RWE Energie, Východočeská plynárenská, Severomoravská plynárenská a Jihomoravská plynárenská. Ze všech těchto faktů je jasné, že RWE je firmou s dlouhou a úspěšnou tradicí. Jde o stabilní a prověřenou společnost, která navíc rekordně  investuje do modernizace ekologické výroby, zejména získávání energie z obnovitelných zdrojů.

Zajímá Vás levná elektřina a plyn?

Pokud Vás trápí třeba cena plynu, RWE plyn je jasnou volbou. U něj i u RWE elektřiny nabízejí tarify, které přesně odpovídají potřebám zákazníků. Srovnáním cen plynu a cen elektřiny a změnou dodavatele a přestupem k RWE tak můžete podstatně snížit své výdaje. Klienti RWE na víc získají širokou nabídku benefitů: na jejich dotazy třeba čekají vyškolení pracovníci nonstop zákaznické linky. Nevěříte pochybným podomním prodejcům? Výborně!

RWE má totiž ve větších městech síť zákaznických center. A kdo chce, může si svůj účet spravovat v klidu doma přes internet pomocí RWE online servisu. Změny dodavatele plynu nebo elektřiny se nebojte, vše u RWE vyřeší za Vás.

RWE není jen plyn a elektřina

RWE nemyslí jen na sebe. K významným aktivitám společnosti patří i podpora kultury: více jak 25 mil. ročně pomáhá domácí kultuře prostřednictvím projektu RWE - energie českého filmu. A RWE má rádo i sport: v roce 2005 díky RWE - energie českého lyžování začalo podporovat rekreační lyžování, sportování dětí i výchovu našich lyžařských talentů.

Porovnejte nabídku RWE Energie s dalšími dodavateli

Srovnejte aktuální nabídku RWE Energie pro rok 2016 s dalšími dodavateli elektřiny a plynu. Přesvěčte se, že můžete ročně ušetřit na plynu i několik tisíc. Změnu dodavatele si můžete ihned po srovnání objednat. O papírování se postaráme za vás.

innogy ČR a.s.
 

Adresa

RWE Energie, s.r.o.
Limuzská 3135/12,
10800, Praha 10
 

Kontakt

Telefon: 840 11 33 55
E-mail: info@rwe.cz
 

Ke stažení