Sberbank CZ, a.s.

Vyplňte formulář na online půjčku nebo formulář na online hypotéku a zažádejte ihned o peníze, které je možné použít na rekonstrukci domu, koupi auta nebo dovolenou u moře.

půjčka-úvěr   Srovnat půjčky

  hypotéka   Srovnat hypotéky

 

O společnosti

Sberbank CZ (do února 2013 pod jménem Volksbank CZ) působí na českém trhu od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost s bankovní licencí ČNB. Nový vlastník Sberbank Rusko byla založena v roce 1841. Dnes je moderní bankou s kompletními službami, která dokáže uspokojit potřeby různých skupin zákazníků a nabízí jim široké portfolio bankovních služeb.

Výhodná půjčka

U Sberbank si lze půjčit od 10 000 Kč do 500 000 Kč se splatností až 8 let. Fér půjčku je možné využít na cokoli. Pro dosažení vyššího úvěru je potřeba přidat spolužadatele. Banka posyktuje jedny z nejnižších sazeb na trhu.

Nabídka produktů

Sberbank CZ je obchodní bankou se širokou nabídkou finančních produktů a služeb v oblasti firemního i osobního bankovnictví. Hojně využívaná je i hypotéka, která má jeden z nejvýhodnějších úroků. Cílem Sberbank CZ je být klientům důvěryhodným finančním poradcem. Poskytuje srozumitelné finanční a bankovní poradenství se špičkovou osobní péčí. Tímto krokem vrací bankovnictví jeho původní osobní charakter.
 

půjčka-úvěr   Srovnat půjčky

  hypotéka   Srovnat hypotéky

Sberbank CZ, a.s.
 

Adresa

Sídlo:
Sberbank CZ, a.s.
Na Pankráci 1724/129
140 00 Praha 4
 

Kontakt

Infolinka:
Tel.: +420 800 133 444