« zpět na výpis článků

Srovnejte ceny energií. Dodavatelé aktualizují ceny na rok 2015.

Dodavatelé energií již tradičně vydávají na přelomu roku nové ceníky elektřiny a plynu. První změny cen jsme zaznamenali níže. Kolik ušetříte se dozvíte také ve srovnání dodavatelů energie.

Srovnat ceny energií

 

Podívejte se na novinky energetických firem, které aktualizují ceníky pro rok 2015. 

šipka

MND, a. s.

Standardní produkt pro plyn
 
Od 13. 10. 2014 společnost MND, a. s. snížila své ceníky základních produktů u plynu pro spotřeby 0 - 7,56 MWh. Celkově se cena za MWh snížila z 809 Kč bez DPH na nynějších 782 Kč bez DPH pro všechny spotřeby (pouze u E.ON distribuce byla v minulosti jednotná cena 789 Kč za MWh bez DPH).
 
ceník ikona
  • Pro ceník plynu od MDN klikněte sem.

šipka

E.ON Energie, a. s

Produkt Trend Plyn
 
Nyní si již můžete srovnat dodavatele energií E.ON Energie zcela přesně. Pokud využíváte přímo tuto produktovou řadu, spočítejte si na našem portále, jak je pro vás tato produktová řada výhodná a zda se pro vás vyplatí přejít k jinému dodavateli energií. Tato řada je určena jak pro domácnosti, tak pro podnikatele.

Produkt FIX 2016
 

Nyní dodavatel zlevnil produkt FIX 2016 u elektřiny. Tento produkt je vázán na dobu určitou do konce roku 2016, přičemž po celou dobu vázanosti smlouvy máte jistotu, že Vám cena zůstane neměnná.

ceník ikona
  • Pro ceník plynu od E.ON Energie klikněte sem.
     

šipka

ČEZ, a. s. 

Produkt Atraktiv
 
ČEZ opět nabídl do prodeje produktovou řadu Atraktiv. Jedná se o produktovou řadu s fixací ceny na 2 roky. Čím větší odběr plynu zákazník má, tím je pro něj tato produktová řada výhodnější (vyplatí se zejména u odběrů nad 15 MWh).

ceník ikona
  • Pro ceník plynu od ČEZ, a. s. klikněte sem.

šipka

RWE Energie, s. r. o.

Produkt plyn Optimal
 
V současné době mění také dodavatel RWE Energie, s. r. o. postupně ceníky. V průběhu měsíce změnil dodavatel cenu u RWE Optimal plyn, který má výhodu v garanci trojího poklesu ceny za celé období trvání smlouvy. V prvním období je cena dražší, ale 2. a 3. rok se vždy sníží cena za MWh.

ceník ikona
  • Pro ceník plynu od RWE Energie, s. r. o. klikněte sem.
Produkt elektřina Optimal
 
U produktové řady Optimal došlo ke snížení ceny. Původně byla sleva na produktu 1,2, a 4 % (Jedná se o smlouvu uzavřenou do 14. 7. 2017, přičemž za každé období je jiná neměnná cena). Nyní je sleva 11,12 a 13 % oproti standardnímu produtku.

ceník ikona
  • Pro ceník elektřiny od RWE Energie, s. r. o. klikněte sem.

Porovnání dodavatelů energie

Neváhejte tedy s porovnáním dodavatelů energie, zda se pro vás vyplatí zůstat u současného dodavatele, od kterého odebíráte elektřinu/plyn. Zpravila 90 % našich zákazníků ušetří za energie minimálně 1000 Kč. Stačí k tomu pouze vyúčtování, ze kterého zadáte údaje a nebo nám zašlete vyúčtování rovnou na info@porovnej24.cz a my pro vás zcela zdarma provedeme kalkulaci, kde pro Vás vybereme ty nejvýhodnější dodavatele. 
 

 elektřina  Srovnejte ceny elektřiny    plyn  Srovnejte ceny plynu

 

Další tematické články: energie, ceny energií, srovnání ceny elektřiny, srovnání ceny plynu

 

Další článek: Aktuální ceny elektřiny a plynu na přehledné mapě »