« zpět na výpis článků

Srovnání mobilních operátorů

O2

Mobilní operátor O2 při tvorbě svých mobilních tarifů myslel zejména na ty zákazníky, kteří hodně volají a potřebují datové tarify. Všechny mobilní tarify O2 mají výhodu v tom, že o víkendu umožňují volání zcela zdarma do své sítě mobilních a pevných telefonních čísel. Dražší mobilní tarify pak nabízí volání do vlastní sítě zcela zdarma a neomezeně, což pro některé zákazníky může být ta hlavní výhoda. Všechny současné mobilní tarify O2 nabízí i datové tarify a jsou tedy určeny pro chytré telefony.

T-Mobile

Mobilní operátor T-Mobile ve svých mobilních tarifech nabízí kombinaci volání, SMS i datových služeb. Nižší mobilní tarify nabízí volání a posílání SMS mimo špičku do vlastní sítě zdarma. Ty vyšší pak tyto dvě služby do vlastní sítě nabízí zdarma zcela neomezeně. T-Mobile kombinuje výhody všech služeb naráz.

Vodafone

Mobilní operátor Vodafone je jediný operátor na našem trhu, který poskytuje své tarify absolutně bez závazků a navíc jako jediný operátor na čekém trhu zavedl tarifikaci 1+1, která je pro potřeby zákazníka naprosto ideální. Zákazníci platí pouze reálný provolaný čas a mohou volné jednotky využít i do zahraničí. Vodafone má také velmi výhodné ceny SMS.

Nejlepší mobilní operátor

Nelze jednoznačně říci, který mobilní operátor je nejlepší. Vždy záleží na konkrétním tarifu a hlavně na Vašich potřebách. Abyste si mohli ověřit, který tarif je pro Vás nejvýhodnější, tak využijte naše srovnání mobilní tarifů.

Vývoj počtu SIM karet

Vývoj-počtu-SIM-karet
- zdroj ČTÚ
 

Další tematické články: Mobilní internet, Mobilní operátoři, Telefonní tarify

 

Další článek: Volání z mobilního telefonu je historicky nejlevnější »