T-Mobile Czech Republic a.s.

 

Nejvýhodnější tarify T-Mobile

Nabízíme nejlevnější T-Mobile tarify. Zadejte požadavky na váš telefonní tarif a vyberte si levné volání od T-Mobile, nebo od dalších telefonních operátorů.

Základní informace o T-Mobile

T-Mobile je členem mezinárodní skupiny Deutsche Telekom.

Mezinárodní Deutsche Telekom je jednou z předních telekomunikačních společností na světě. Jeho mobilní služby využívá více než 131 milionů zákazníků. Rovněž provozuje zhruba 37 milionů pevných linek a 16 milionů linek pro připojení k internetu.

Skupina Deutsche Telekom poskytuje zákazníkům produkty a služby v oblasti pevných sítí, mobilních komunikací, internetu a internetové i satelitní televize a dále nabízí řešení ICT pro zákazníky z řad podnikatelů a firem.

Deutsche Telekom působí přibližně v 50 zemích a má přes 251 000 zaměstnanců po celém světě.

Proč T-Mobile

Spokojenost zákazníků je hnací silou telefonního operátora T-Mobile, který chce být spolehlivým partnerem pro akcionáře, obchodní partnery, zaměstnance i širokou veřejnost. Zákazníkům chce poskytovat ty nejlepší služby. T-Mobile Czech Republic se zavázal k trvale udržitelnému podnikání. Veškeré aktivity realizují s ohledem na důsledky podnikání a při rozhodování se řídí potřebami budoucích generací.

Nejrychlejší 3G síť

T-Mobile vám nabídne bleskový internet v celé 3G síti. Už přes rok je nejlepší v uživatelském testování na DSL.cz a teď si u nich můžete také vyzkoušet novou nejrychlejší síť LTE.

Volání půlce národa zdarma

S novými tarify voláte všem v síti T-Mobile zdarma a to znamená, že můžete volat víc než pěti milionům čísel dle libosti.

Našim to nejlepší

Stálí klienti dostanou lepší ceny telefonů než ostatní a k tomu i spoustu jiných výhod, protože své zákazníky si chtějí rozmazlovat.

Nejchytřejší samoobsluha

„Můj T-Mobile“ umožní kdykoli zkontrolovat vyúčtování nebo nastavit služby podle přání. Má nejvíc funkcí na trhu a díky „Bleskovému přehledu“ je jednoduchá.

 

T-Mobile Czech Republic a.s.
 

Adresa:

T-Mobile Czech Republic a.s.
Tomíčkova 2144/1
149 00 Praha 4
 

Kontakt:

Zákaznické centrum +420 603 603 603
(4603 ze sítě T-Mobile)
E-mail: info@t-mobile.cz