Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze
mobile hero
Telefónica Czech Republic – O2
  • Co byste rozhodně měli vědět o tomto operátorovi?
  • Jaké výhody nabízí svým klientů?
  • Jaká je jeho produktová nabídka?

Spočítat cenu

Poslední žadatel: Petr K., Praha Petr včera ve 23:35 změnil mobilního operátora
Telefon:
800 02 02 02
Internet:
  • Poskytuje nejucelenější nabídku telefonních a datových služeb na českém trhu
  • Možnost využít doplňkových služeb (písničky v mobilu, elektronické knihy...)

Telefónica Czech Republic – O2

O operátorovi

Kdo by neznal společnost O2 Telefonica, jehož modrý vizuální brand se nápadně odlišuje od ostatních dvou operátorů? Mnozí z nás mají stále v živé paměti neobvyklé vzduchové bubliny, které se objevovaly na webových stránkách firmy i na všech propagačních prospektech.

Proč má O2 tento název? V počátku marketingové komunikace byla použita paralela, že signál tohoto operátora je všude dostupný - stejně jako kyslík.

Jaké výhody O2 nabízí?

 

Moderní technologie

Společnost O2 poskytuje nejmodernější technologie HSPA+ a LTE. Využívá plochu datových center o rozloze 7300 m2, díky čemuž patří k nejdůležitěšjím hráčům na poli hostingových a cloudových služeb. Navíc nabízí nejucelenější nabídku hlasových a datových služeb v Česku.

Technická podpora

O2 nabízí hned několik způsobů komunikace s klienty. Klient si může zatelefonovat na zákaznickou linku, spojit se s asistentem přes online chat, Messenger, Twitter  - anebo se s ním spojovat vůbec nemusí. Webové stránky společnosti O2 nabízejí přehledný rozcestník, v rámci kterého klient najde odpovědi na nejčastější otázky a dozví se návody, jak vyřešit různé problémy.

O2 knihovna

O2 disponuje rozsáhlou nabídkou, sestávající z elektronických knih, audioknih, e-magazínů, her a aplikací. Její výhodou je přístupnost široké veřejnosti - tzn. nejen klientům O2. Klient, který se rozhodne tyto služby využívat, za ně může zaplatit různými platebními metodami - kartou, na fakturu, přes Apple Pay, Google Pay, nebo formou předplaceného kreditu.

O2 produktová nabídka

V přehledné tabulce jsem sepsali, jaké služby společnost O2 poskytuje svým klientům.

 

Tarify O2 poskytuje bohatou nabídku tarifů, ve kterých jsou nakombinované různé služby. Klient si tak může vybrat mezi základními nabídkami, nabízejími pouze volání, sms zprávy a menší objem dat, i dražšími balíčky, které k volání a internetu umožňují i využívání dalších zajímavých služeb (například volné minuty při volání do zahraničí, předplatné Spotify, kredit do O2 knihovny a další benefity).
Internet O2 je významným poskytovatelem internetových služeb na českém území. V rámci internetových služeb si lze pořídit nejen internet do domácností, ale i spoustu vychytávek. Například zrychlovač videí, nebo prvky do chytré domácnosti.
Digitální televize O2 umožňuje objednání různých typů digitálních programů.
Telefony a zařízení Pro své klienty umožňuje O2 zakoupení elektronických zařízení za výhodnou cenu. V nabídce jsou známé mobilní telefony i naprosté novinky na trhu. V e-shopu O2 lze tyto přístroje pořídit s výraznou slevou.

Dnes objednalo již 31 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Spočítat cenuČasté dotazy

Výhodné mobilní tarify pro studenty, seniory a ZTP

Jestli jste studentem, seniorem či ZTP, tak pro Vás mobilní operátoři mají přichystané výhodné mobilní tarify. Ale vždy musíte zvážit, zda pro Vás není výhodnější využít běžný tarif, který v konečném důsledku přinese větší úspory.

Další často kladené otázky z okruhu mobilních tarifů

 

Roaming

Potřebujte výhodné volání ze zahraničí a do zahraničí? Současné mobilní tarify nabízí balíčky právě pro Vaše potřeby. Je jich hned několik a u každého mobilního operátora se jejich nastavení výrazně liší. S výběrem správného roamingového balíčku a paušálu Vám rádi pomůžeme.

Rozdělezení volání v mobilních sítích v roce 2011

Rozdělezení-volání-v-mobilních-sítích-v-roce-2011

- zdroj: ČTÚ

Další často kladené otázky z okruhu mobilních tarifů

 

SOLUS a databáze dlužníků

SOLUS je negativní databáze dlužníků, kterou mezi sebou vytvářejí například banky a mobilní operátoři. Ačkoliv to zákazník často ani neví, může se jeho jméno v této databázi nacházet. Znamená to pak, že mobilní operátoři Vám mobilní tarif buď nenabídnout vůbec, nebo budete muset zaplatit zálohu na volání. Ale nebojte se, se vším Vám můžeme poradit, pokud si mobilní tarif obejdnáte u nás na serveru Porovnej24.

Další často kladené otázky z okruhu mobilních tarifů

 

Výpověď smlouvy v době závazku

Pokud využíváte mobilní tarif a uzavřeli jste závazek na delší dobu, tak jej můžete vypovědět. Výpověď závazku se liší u každého operátora a musíte počítat s tím, že po Vás mobilní operátor bude požadovat uhrazení jednorázové částky za předčasnou výpověď smlouvy. Často pro Vás může být výhodnější zaplatit tuto jednorázovou částku a pořídit si nový mobilní tarif, neboť i tak ušetříte.

Další často kladené otázky z okruhu mobilních tarifů

 

Převod z předplacené karty na paušál

Svoje telefonní číslo, které využíváte na předlacené kartě, můžete převést na mobilní paušál jak u svého současného operátora, tak i u nového. Převod služby a telefonního čísla z předlacené karty na paušál trvá jeden týden až jeden měsíc.

Další často kladené otázky z okruhu mobilních tarifů

 

Převod telefonního čísla

Při změně mobilního tarifu si můžete zachovat své současné telefonní číslo. Opouštěný mobilní operátor je ze zákona povinnen Vaše telefonní číslo uvolnit k přenosu k novému operátorovi. Tyto přenosy probíhají v pravidelných cyklech a celý proces přenosu telefonního čísla trvá jeden týden až jeden měsíc.

Vývoj počtu přenesených telefonních čísel

Vývoj-počtu-přenesených-telefonních-čísel

- zdroj: ČTÚ a mobilní operátoři

Další často kladené otázky z okruhu mobilních tarifů

 


Certifikáty a ocenění O2

Telefónica Czech Republic má certifikovány systémy řízení kvality (ISO 9001:2008), ochrany životního prostředí (ISO 14001:2004), bezpečnosti a zdraví při práci (ČSN OHSAS 18001:2007) a informační bezpečnosti (ISO 27001:2005). Společnost získala i mnoho dalších ocenění, např. Recognised for Excellence udělené Evropskou nadací pro management kvality v roce 2006 nebo Podnik podporující zdraví udělené Ministerstvem zdravotnictví ČR v roce 2008.

Získejte výhodnější tarif a ušetřete!