Menu
mobile hero
Telefónica Czech Republic – O2
  • Co byste rozhodně měli vědět o tomto operátorovi?
  • Jaké výhody nabízí svým klientů?
  • Jaká je jeho produktová nabídka?

Spočítat cenu

Telefon:
800 02 02 02
Internet:
  • Poskytuje nejucelenější nabídku telefonních a datových služeb na českém trhu
  • Možnost využít doplňkových služeb (písničky v mobilu, elektronické knihy...)

Telefónica Czech Republic – O2

O operátorovi

Kdo by neznal společnost O2 Telefonica, jehož modrý vizuální brand se nápadně odlišuje od ostatních dvou operátorů? Mnozí z nás mají stále v živé paměti neobvyklé vzduchové bubliny, které se objevovaly na webových stránkách firmy i na všech propagačních prospektech.

Proč má O2 tento název? V počátku marketingové komunikace byla použita paralela, že signál tohoto operátora je všude dostupný - stejně jako kyslík.

Jaké výhody O2 nabízí?

 

Moderní technologie

Společnost O2 poskytuje nejmodernější technologie HSPA+ a LTE. Využívá plochu datových center o rozloze 7300 m2, díky čemuž patří k nejdůležitěšjím hráčům na poli hostingových a cloudových služeb. Navíc nabízí nejucelenější nabídku hlasových a datových služeb v Česku.

Technická podpora

O2 nabízí hned několik způsobů komunikace s klienty. Klient si může zatelefonovat na zákaznickou linku, spojit se s asistentem přes online chat, Messenger, Twitter  - anebo se s ním spojovat vůbec nemusí. Webové stránky společnosti O2 nabízejí přehledný rozcestník, v rámci kterého klient najde odpovědi na nejčastější otázky a dozví se návody, jak vyřešit různé problémy.

O2 knihovna

O2 disponuje rozsáhlou nabídkou, sestávající z elektronických knih, audioknih, e-magazínů, her a aplikací. Její výhodou je přístupnost široké veřejnosti - tzn. nejen klientům O2. Klient, který se rozhodne tyto služby využívat, za ně může zaplatit různými platebními metodami - kartou, na fakturu, přes Apple Pay, Google Pay, nebo formou předplaceného kreditu.

O2 produktová nabídka

V přehledné tabulce jsem sepsali, jaké služby společnost O2 poskytuje svým klientům.

 

Tarify O2 poskytuje bohatou nabídku tarifů, ve kterých jsou nakombinované různé služby. Klient si tak může vybrat mezi základními nabídkami, nabízejími pouze volání, sms zprávy a menší objem dat, i dražšími balíčky, které k volání a internetu umožňují i využívání dalších zajímavých služeb (například volné minuty při volání do zahraničí, předplatné Spotify, kredit do O2 knihovny a další benefity).
Internet O2 je významným poskytovatelem internetových služeb na českém území. V rámci internetových služeb si lze pořídit nejen internet do domácností, ale i spoustu vychytávek. Například zrychlovač videí, nebo prvky do chytré domácnosti.
Digitální televize O2 umožňuje objednání různých typů digitálních programů.
Telefony a zařízení Pro své klienty umožňuje O2 zakoupení elektronických zařízení za výhodnou cenu. V nabídce jsou známé mobilní telefony i naprosté novinky na trhu. V e-shopu O2 lze tyto přístroje pořídit s výraznou slevou.

Dnes objednalo již 0 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Spočítat cenuCertifikáty a ocenění O2

Telefónica Czech Republic má certifikovány systémy řízení kvality (ISO 9001:2008), ochrany životního prostředí (ISO 14001:2004), bezpečnosti a zdraví při práci (ČSN OHSAS 18001:2007) a informační bezpečnosti (ISO 27001:2005). Společnost získala i mnoho dalších ocenění, např. Recognised for Excellence udělené Evropskou nadací pro management kvality v roce 2006 nebo Podnik podporující zdraví udělené Ministerstvem zdravotnictví ČR v roce 2008.

Získejte výhodnější tarif a ušetřete!