TOMMY STACHI

Vyplňte formulář na online půjčku nebo formulář na půjčku před výplatou a zažádejte ihned o peníze, které je možné použít na úhradu účtů za telefon, energie i věci denní potřeby. O rychlou online půjčku je možné žádat během několika minut.

půjčka-úvěr   Srovnat půjčky

 

O společnosti

Společnost TOMMY STACHI s.r.o. působí na českém trhu krátkodobých finančních půjček již od roku 2004. Jejím hlavním produktem je Snadná půjčka, která je poskytována zaměstnancům, živnostníkům i seniorům. V současné době ji využívá více než 40 000 tisíc spokojených klientů, což potvrzuje, že je TOMMY STACHI jednou z nejvyhledávanějších úvěrových společností a zároveň možnou volbou poté, co nedostanete úvěr v bance.

Výhody půjčky

Snadná půjčka je poskytována ve výši 5 000 – 150 000 Kč se splatností 12 – 42 měsíců, a to za zcela jasných podmínek: bez účelu, bez ručitele a bez skrytých poplatků.  Hlavní ideou společnosti je individuální přístup a transparentnost, což znamená, že zákazník zná v okamžiku uzavření smlouvy o půjčce konečnou částku, kterou zaplatí.

O půjčku lze zažádat osobně na pobočce, kde proces vyřízení a výplata peněz v hotovosti zabere 20 minut, nebo online přes internet. V tomto případě jsou peníze převáděny na účet následující pracovní den od podpisu smlouvy.

půjčka-úvěr   Srovnat půjčky

TOMMY STACHI
 

Adresa

TOMMY STACHI s.r.o.
Táboritská 1000/23
130 00 Praha 3 - Žižkov
 

Kontakt

Infolinka:  +420 800 187 187
Email: snadnapujcka@tommystachi.cz