« zpět na výpis článků

Ušetřete za cestovní pojištění a získejte zdarma nadupanou sportovní kameru!

Určitě znáte ten pocit, když se vám podaří sehnat dovolenou za výhodnou cenu. Rozhodli jsme se vám tento skvělý moment ještě umocnit a odměnit vás sportovní kamerou SJCAM.

 

Představte si, že máte možnost uchovat všechny vaše prázdninové vzpomínky. Adrenalin divoké jízdy na toboganu, tajemnost podmořského světa i nespoutanost cestování kabrioletem. To vše umožňuje sportovní kamera SJCAM, kterou můžete vzít úplně kamkoliv a která vám poskytne videozáznam v kvalitě fullHD 1080P (1920x1080). Nezradí vás ani v těch nejextrémnějších podmínkách. Díky vodotěsnosti ji můžete vzít do vody i sněhu a na jedno nabití pořídíte 70 minut záznamu.

Jak ji získat? Pro období od 31. 7. do 3. 9. jsme pro vás připravili neodolatelné cestovní pojištění Excelent od Axy. No řekněte sami, kde jinde seženete ochranu na cesty, která je nejen levná, ale rovněž zahrnuje neomezené pojištění léčebných výhod? V ceně je rovněž sada užitečných připojištění, jako je pojištění zavazadel, odpovědnosti za škodu, úrazové pojištění a pojištění cesty letadel.

V srpnu jej navíc umožňujeme sjednat o 55% levněji, což je skvělá příležitost kvalitně se pojistit za výhodnou cenu.

A teď přichází ta nejzajímavější část. Každý týden odměníme jednoho z těch, kteří toto cestovní pojištění koupí, již zmíněnou kamerou SJCAM. Je to šance obohatit se hned dvakrát – výhodným cestovním pojištěním a kamerou SJCAM zdarma.

Termíny slosování:

6. 8.

13. 8.

20. 8.

27. 8.

3. 9.

Tak co, jdete do toho? Vaše dovolená snů je na dosah!

Podmínky soutěže

 

 

Další článek: Poznejte výhody P2P služeb aneb půjčky levněji a lidsky »