« zpět na výpis článků

Rok 2015: Snížení ceny elektřiny o 3,5 % u Armex Energy

sleva armex

Společnost snížila ceny elektřiny pro rok 2015 o tři a půl procenta. Porovnejte vašeho dodavatele se společností ARMEX ENERGY a v případě, že bude pro vaši domácnost levnější, jednoduše k němu přejděte. Pro porovnání a změnu dodavatele stačí kliknout na "Srovnat ceny energií".

Srovnat ceny energií

 

Příklady pro Středočeský kraj

Malý byt - svícení (elektřina)

  • za rok 2014 platba 5 857 Kč
  • za rok 2015 platba 5 795 Kč

Střední byt - ohřev (elektřina)

  • za rok 2014 platba 15 964 Kč
  • za rok 2015 platba 15 651 Kč 

Velký dům - přímotop (elektřina)

  • za rok 2014 platba 59 642 Kč
  • za rok 2015 platba 56 824 Kč

Info: U plynu zůstávají ceny stejné

ceník ikona

Společnost Armex Energy, a. s. 

Společnost působí na trhu s energiemi od roku 2005 a s téměř 30.000 zákazníků patří mezi přední a stabilní dodavatele elektřiny a zemního plynu v České republice. Energie dodáváme zákazníkům ve všech regionech ČR.

Našimi zákazníky jsou také podnikatelské subjekty, municipality a mnohé neziskové organizace. Pravidelně se řadíme mezi dodavatele energií, kteří získávají nejvíce nových zákazníků. Při spolupráci s našimi zákazníky se řídíme zásadami férového jednání, otevřené komunikace a stabilního obchodního vztahu. Neustále také zlepšujeme služby a servis poskytované našim zákazníkům. Snažíme se jim být na blízku, proto pravidelně rozšiřujeme síť poboček ve větších i menších městech po celé České republice.

Centrálu ARMEX ENERGY, a.s. najdete v severočeském Děčíně. Roční obrat firmy překračuje jednu miliardu korun. Je součástí skupiny ARMEX, která již přes 20 let úspěšně rozšiřuje své obchodní aktivity v oblasti armatur, ropných produktů a dodávek elektřiny a zemního plynu. S ročním obratem přes 10 miliard korun poskytuje skupina společnost ARMEX ENERGY silné finanční zázemí pro další rozvoj a zkvalitňování služeb zákazníkům.

Srovnat ceny energií

Další tematické články: dodavatelé energie, elektřina

 

Další článek: Společnost Amper Market snížila cenu elektřiny pro rok 2015 »