Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Zimní dovolená - na co nezapomenout před odjezdem

Přečtěte si tipy, na co nezapomenout před odjezdem na zimní dovolenou.

  cestovní pojištění   Srovnat ceny cestovního pojištění

Zimní dovolená - na co nezapomenout před odjezdem
2 minuty čtení
Cestovní pojištění
13.2.2013

Porovnejte kurzy měn

Než si vyměníte peníze, porovnejte si kurzy bank a směnáren v kurzovním lístku Porovnej24. V našem kurzovním lístku najdete aktuální kurzy většiny měn. Pokud měníte například na Euro, je pro Vás směrodatný kurz „valuty prodej“. Pokud měníte vice než 5 000 Kč, doporučujeme zkusit o kurzu smlouvat.

Srovnat kurzy měn

Plaťte na dovolené kartou, získáte peníze nazpět

Využijte kreditní kartu pouze jako platební kartu. Váš kurz bude výhodnější, jelikož se použije pro převod peněz „kurz devizy střed“ a získáte u vybraných partnerů dodatečné slevy. Navíc z každé platby uskutečněné Citi Life kreditní kartou dostanete zpět 2 % na Váš účet. Pokud tedy zaplatíte například za ubytováni 20 000 Kč, dostanete zpět na Váš účet 400 Kč.

Zjistit více o kartě

Nezapomeňte se pojistit již od 9 Kč/den

Pozor! Cestovní pojištění na platebních kartách neobsahuje pojištění zimních sportů a má omezené limity. Přitom pojištění do zahraničí stojí méně než 10 Kč za den.

Například cestovní pojištění pro 2 na týden s limitem léčebných výloh 1 500 000 Kč a s pojištěním úrazu a odpovědnosti uzavřete za pouhých 224 Kč.

Srovnat ceny cestovního pojištění

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Venkovský styl bydlení, který vykouzlí klid na duši
22.11.2019

Řada lidí preferuje moderní interiér, ve kterém vládnou bílé zdi a doplňky z plastů či kovu. Když se pak náhodou dostanou do rustikálního obydlí (ať už v rámci ubytování v nějakém penzionu, nebo na návštěvě u příbuzných), jsou v příjemném šoku. Všechny ty…

thumb
Hypotéka na 40 let, aneb jaké má výhody dlouhodobý hypoteční úvěr?
21.11.2019

Existují dva typy lidí. Ti, kteří chtějí mít hypotéku co nejdřív z krku a zvolí krátkou dobu splácení a vysoké měsíční splátky. Hypotéku tudíž splatí dříve, ale za cenu pořádně sešněrovaného rozpočtu, ve kterém mnohdy není ani na nákup nového automobilu…

thumb
Prasklé čelní sklo: co dělat, když se vám na silnici přihodí tato situace
18.11.2019

Venku přituhuje a v některých částech republiky už napadl první sníh. S první sněhovou nadílkou obvykle silničáři zahájí posypový boj proti kluzkým silnicím. Posypové materiály ve formě štěrku, kamínků nebo škváry se však můžou ukázat jako dvojsečná zbraň…

thumb
Na kolik peněz vás vyjde péče o seniora? Kolik stojí domov důchodců a další výdaje
13.11.2019

Nebývá snadné dívat se, jak se vašim rodičům či prarodičům zhoršuje zdraví a jsou stále více odkázáni na pomoc druhých. Jak v takovém případě postupovat, jak jim zajistit dostatečnou péči a kolik vás to všechno bude stát?