Menu

Získejte bonus k povinnému ručení

article big
3 minuty čtení
Užitečné informace pro povinné ručení
26.2.2013

Chystáte se uzavřít povinné ručení svého automobilu? Chcete změnit pojišťovnu, abyste za povinné ručení neplatili zbytečně moc? Určitě nezapomeňte uvést bonus. Ušetřit můžete i několik tisíc ročně.

  povinné ručení   Srovnat ceny povinného ručení

Zlatým dolem pro pojišťovny nejsou řidiči, kteří platí vysoké pojistky, ale řidiči, kteří nebourají a za které pojišťovny nemusí platit způsobené škody. Pojišťovny si toho jsou velmi dobře vědomy, proto spolehlivým řidičům nabízí zajímavé bonusy.

Na čem závisí cena povinného ručení

Až budete uzavírat novou smlouvu na povinné ručení, nebo budete zadávat údaje pro porovnání cen povinného ručení v naší kalkulačce, budete muset zadat údaje ovlivňující cenu pojištění:

  • Druh vozidla.
  • Užití vozidla.
  • Objem motoru v cm3.
  • Výkon motoru v kW.
  • Datum první registrace vozidla.
  • Datum narození pojistníka.
  • Bydliště pojistníka.
  • Délka předchozího povinného ručení.
  • Počet zaviněných událostí.

Všechny tyto údaje mají vliv na cenu pojištění. Poslední dva údaje tedy délka předchozího povinného ručení a počet zaviněných událostí pro vás můžou znamenat velmi zajímavý bonus. Pokud omylem uvedete bonus vyšší, na platnost smlouvy to nemá vliv. Pojišťovna může pouze upravit cenu podle skutečné délky předchozího pojištění. Pokud výši bonusu neznáte, na naší infolince Vám s přesnou délkou předchozího povinného ručení a počtem zaviněných událostí poradíme.

Většina smluv se uzavírá s bonusem

Pomocí kalkulačky povinného ručení od Porovnej24 se uzavírá 80 % smluv s bonusem. Takže jen každý pátý klient platí plnou cenu, aniž by získal bonus a ušetřil.

Samozřejmě, že největší bonus získá ten, kdo platil předchozí povinné ručení nejdéle a přitom nezpůsobil žádnou pojistnou událost. Bonus u nás získal ale i řidič, který způsobil čtyři dopravní nehody. Bonus udělila pojišťovna na základě předchozího pojištění v délce 144 měsíců (12 roků). Vyplnit počet zaviněných událostí a délku předchozí pojistky proto doporučujeme naprosto všem.

Pokud potřebujete zjistit výši bonusu, zavolejte nám na infolinku 810 800 080 nebo napiště email na info@porovnej24.cz. Stačí uvést rodné číslo a křestní jméno, přesný bonus získáte během několik vteřin.

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75% z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Pojištění vozidel
Spoluúčast u povinného ručení? Zbytečný risk, kterého byste mohli litovat
21.11.2017

Máte pocit, že s ohledem na to, jak bezpečně řídíte, platíte příliš drahé povinné ručení? Až se budete rozhlížet po cenově dostupnějším produktu, možná narazíte na spoluúčast u povinného ručení. U tohoto typu povinného ručení vás příjemně překvapí…

thumb
Spořící účty
Úrokové sazby spořicích účtů v roce 2018 porostou
16.11.2017

Zdá se, že je konec titěrným úrokovým sazbám, kterými banky v současné době odměňují uložení peněz na spořicích či běžných účtech. Úrokové sazby spořicích účtů se v roce 2018 dočkají růstu, tudíž vaše úspory budou zhodnoceny lépe. Guvernér České národní…

thumb
Spoření
Finanční rezerva — proč byste ji měli mermomocí chtít mít
14.11.2017

Ruku na srdce, téma spoření není mezi lidmi zrovna populární. Iniciuje představu člověka v omšelém svetru, pojídajícího na večeři krajíc seschlého chleba, aby si poté mohl do prasátka vhodit pár mincí navíc. Ovšem finanční rezerva je mnohem víc, než jen…

thumb
Půjčky
Půjčky s odpuštěním splátek: Příjemný benefit, nebo marketingový tah?
13.11.2017

Na finančním trhu figuruje nepřeberné množství bank a dalších společností, které lidem nabízejí půjčení peněz. Proto není divu, že mezi nimi probíhá boj o potenciální klienty. Poskytovatelé úvěrů zájemce lákají na nejrůznější benefity – nízký úrok, dárek…