Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Získejte bonus k povinnému ručení

26.2.2013

Chystáte se uzavřít povinné ručení svého automobilu? Chcete změnit pojišťovnu, abyste za povinné ručení neplatili zbytečně moc? Určitě nezapomeňte uvést bonus. Ušetřit můžete i několik tisíc ročně.

  povinné ručení   Srovnat ceny povinného ručení

Získejte bonus k povinnému ručení
3 minuty čtení
Užitečné informace pro povinné ručení

Zlatým dolem pro pojišťovny nejsou řidiči, kteří platí vysoké pojistky, ale řidiči, kteří nebourají a za které pojišťovny nemusí platit způsobené škody. Pojišťovny si toho jsou velmi dobře vědomy, proto spolehlivým řidičům nabízí zajímavé bonusy.

Na čem závisí cena povinného ručení

Až budete uzavírat novou smlouvu na povinné ručení, nebo budete zadávat údaje pro porovnání cen povinného ručení v naší kalkulačce, budete muset zadat údaje ovlivňující cenu pojištění:

  • Druh vozidla.
  • Užití vozidla.
  • Objem motoru v cm3.
  • Výkon motoru v kW.
  • Datum první registrace vozidla.
  • Datum narození pojistníka.
  • Bydliště pojistníka.
  • Délka předchozího povinného ručení.
  • Počet zaviněných událostí.

Všechny tyto údaje mají vliv na cenu pojištění. Poslední dva údaje tedy délka předchozího povinného ručení a počet zaviněných událostí pro vás můžou znamenat velmi zajímavý bonus. Pokud omylem uvedete bonus vyšší, na platnost smlouvy to nemá vliv. Pojišťovna může pouze upravit cenu podle skutečné délky předchozího pojištění. Pokud výši bonusu neznáte, na naší infolince Vám s přesnou délkou předchozího povinného ručení a počtem zaviněných událostí poradíme.

Většina smluv se uzavírá s bonusem

Pomocí kalkulačky povinného ručení od Porovnej24 se uzavírá 80 % smluv s bonusem. Takže jen každý pátý klient platí plnou cenu, aniž by získal bonus a ušetřil.

Samozřejmě, že největší bonus získá ten, kdo platil předchozí povinné ručení nejdéle a přitom nezpůsobil žádnou pojistnou událost. Bonus u nás získal ale i řidič, který způsobil čtyři dopravní nehody. Bonus udělila pojišťovna na základě předchozího pojištění v délce 144 měsíců (12 roků). Vyplnit počet zaviněných událostí a délku předchozí pojistky proto doporučujeme naprosto všem.

Pokud potřebujete zjistit výši bonusu, zavolejte nám na infolinku 810 800 080 nebo napiště email na info@porovnej24.cz. Stačí uvést rodné číslo a křestní jméno, přesný bonus získáte během několik vteřin.

Mohlo by vás zajímat

thumb
Pojištění odpovědnosti realitních makléřů
18.2.2020

Činnost realitních zprostředkovatelů bude od 3. 3. 2020 přísněji regulována. V platnost vejde zákon č. 39/2020 o realitním zprostředkování, ukládající makléřům povinnost mít uzavřené pojištění odpovědnosti.

thumb
Jak změnit dodavatele elektřiny a ušetřit tak tisíce korun
17.2.2020

Znepokojují vás rostoucí ceny energií? Odhaduje se, že v roce 2020 by měly zdražit zhruba o 6 %. Vy však na tyto vyšší výdaje můžete vyzrát tak, že přejdete od dražšího dodavatele k levnějšímu.

thumb
Notářská úschova a její role při koupi vaší nemovitosti
14.2.2020

Pokud se zajímáte o koupi vlastního domu či bytu, možná vás napadla jedna otázka — jak to bude s placením? Při koupi nemovitosti je třeba složit velkou finanční částku, a vy chcete mít jistotu, že těch několik milionů korun zaplatíte až poté, co bude…

thumb
Do Česka míří 5G síť. Jak změní naše životy?
12.2.2020

Možná jste slyšeli o tom, že se u nás chystá zavedení páté generace bezdrátových systémů zvaná 5G síť. Co je vlastně tato technologie zač, v čem nám zlepší životy a jaká rizika jsou s ní spojena?