Rodinný právník - ochránce vašich práv

  • Zajistí právní zastoupení a úhradu nákladů až do 500 000 Kč
  • Poskytuje i preventivní pomoc (např. zkontroluje smlouvu před tím, než ji podepíšete)
  • Pomůže všem členům rodiny (včetně družky/druha, partnerky/partnera)
Vyplňte formulář a máte vyhráno!
1. Základní údaje
Proč žádáme telefonní číslo? V případě nejasností Vás bude kontaktovat náš specialista a zajistí tak, že Vaše smlouva a kalkulace bude správně. Možnost kontaktování telefonem můžete odmítnout v sekci "Poznámka".
Proč žádáme e-mail? Výsledky a potřebné dokumenty Vám zdarma pošleme na zadanou e-mailovou adresu. Vaše údaje jsou pečlivě zabezpečeny. Údaje rozhodně nebudou nikdy využity ke spamování nevyžádanými e-maily či telefonáty.


Kdy vám rodinný právník pomůže?
Rodinný právník vám poskytne komplexní právní poradentství a zabezpečí vaše práva. A to nejen při řešení drobného sporu se sousedem, ale i v náročnějších právních problémech s úřady či velkými finančními institucemi. Právník vám také zkontroluje smlouvy kupní, ale i úvěrové. Zjistí, zda v nich nejsou skryta nějaká rizika, která by vás mohla vyjít draho. Služby Rodinného právníka budou moci využít i vaši rodinní příslušníci nebo partner či partnerka, kteří s vámi žijí v jedné domácnosti.
Rodinný právník vám ušetří desetitisíce!
Platit si právníka preventivně je výhodné, protože vás vyjde jen na 330 Kč měsíčně. Pokud právníka naopak vyhledáte až po vzniku sporu, může vám naúčtovat i tisíce za hodinu. Se službou Rodinný právník vám nehrozí vysoké ceny za právní služby. Nepodceňujte právní rizika, najměte si právníka a mějte život v bezpečí.