Menu
mobile hero
Allianz pojištovna, a.s.
 • Co byste rozhodně měli o této pojišťovně vědět?
 • Jaké služby nabízí pojišťovna Allianz?
 • Co za výhody můžou získat její klienti?

Spočítat povinné ručení

Poslední žadatel: Jan S., Plzeň Jan včera ve 18:16 uzavřel povinné ručení na Škoda Fabia
Telefon:
841 170 000
Internet
 • Neustálá inovace a zlepšování produktů
 • Komplexní krytí za přijatelnou cenu

Allianz pojištovna, a.s.

O pojišťovně

Allianz je v současné době třetí největší pojišťovnou v Česku. Zaměřuje se na širokou škálu služeb - od komplexního majetkového pojištění přes odpovědnost, penzijní pojištění a kvalitní životní pojištění.

Allianz byla založena v Berlíně a v jejím přístupu můžeme vidět prvky německé kvality a preciznosti. Společnost si klade za cíl nabídnout vždy to nejlepší, co je na trhu k dispozici.

Allianz pojišťovna patří do skupiny Allianz Group, která je největším pojišťovacím koncernem na světě a v současné době operuje ve více než 70 zemích. V Česku pojišťovna Allianz působí od roku 1993 a za tu dobu si vybudovala důvěru široké veřejnosti. V současné době je u této společnosti pojištěno více než 700 000 klientů.

Allianz pojišťovna se snaží být pro své klienty spolehlivým partnerem, který jde s dobou. Nabízí spoustu užitečných online služeb, které klientům ušetří cestu na pobočku či telefonát. Jedná se například o online nástroj, zjišťující zaplacenost smlouvy, možnost nahlásit pojistnou událost přes internet nebo možnost kontrolovat stav nahlášené škody.

V současné době patří mezi tři největší české pojišťovny. Zprvu se zaměřovala pouze na oblast životního pojištění. Od té doby své služby rozšířila o mnoho dalších pojistných služeb.

Jaké služby Allianz pojitovna nabízí?

Pojištění vozidel

Allianz pojišťovna nabízí havarijní pojištění a povinné ručení. Tyto své produkty průběžně vylepšuje různými novinkami a doplňkovými službami. Jedním z nejznámějších pojistných produktů je pojištění Jezdím málo, platím málo, které zohledňuje příležitostné řidiče a klienty s menším nájezdem. Pojišťovna Allianz poskytuje svým klientům co nejvyšší komfort při sjednání pojištění i v průběhu trvání smlouvy. Ve své klientské zóně má řidič přehled o svých smlouvách a rovněž má přístup k databázi smluvních servisů, autopůjčoven a podobných firem, které může využít v případě pojistné události.

Cestovní pojištění

V nabídce je krátkodobé pojištění, pojištění na opakované cesty i celoroční cestovní pojištění. V rámci krátkodobého cestovního pojištění nabízí Allianz i variantu s neomezeným pojistným krytím, tudíž cestovatel se nemusí obávat, že by část výdajů musel doplácet ze svého.

Pojištění majetku a odpovědnosti

Allianz nabízí užitečné služby všem klientům, kteří mají zájem zabezpečit svůj majetek a popasovat se s právnickými otázkami. Můžou tak učinit například díky pojištění domácnosti, pojištění domu, odpovědnosti, atd.

Úvěrové služby

Allianz nabízí ve spolupráci s bankami služby v podobě zprostředkování hypoték, úvěrů a jejich refinancování. 

Penzijní spoření

Allianz pojišťovna nabízí své služby rovněž v oblasti penzijního spoření. V rámci přípravy na stáří může klient sáhnout po penzijních a účastnických fondech. Penzijní spoření nabízí Allianz pojišťovna jak soukromým osobám, tak zaměstnavatelům.

Životní pojištění

Allianz nabízí rovněž životní pojištění pro rodiny, jednotlivce i děti. V této oblasti aplikuje podobný princip, jako v pojištění vozidel, tzn. cenově zvýhodňuje klienty s menší pravděpodobností pojistné události (tzn. klienti, kteří praktikují zdravý životní styl, můžou ušteřit na pojistném). Zdravý životní styl se dá vyčíst z tělesné váhy člověka, tudíž klient vyplní své údaje ohledně výšky a váhy. Ti klienti, kteří mají zdravý poměr výšky a kilogramů, můžou získat slevu na pojistném.

Pojištění pro firmy

Allianz pojišťovna nabízí své služby nejen běžným občanům, ale rovněž firmám a korporacím. Větší i menší podnikatelské subjekty si z pestré nabídky určitě vyberou. Ať už se jedná o pojištění flotil, letadel, nebo naopak korporátních rizik, Allianz dokáže nabídnout profesionální pojistnou ochranu.

Pojišťovna Allianz se snaží svým klientům vyjít vstříct nejen svými profesionálními pojistnými službami, ale i zajímavými cenovými nabídkami. Jaké slevy můžete v rámci pojištění získat?

Typ produktu Výše slevy
Povinné ručení a havarijní pojištění (nabídka Jezdím málo, platím málo) až 35 %
Bonus za bezeškodný průběh v povinném ručení až 55 %
Sleva za propojištěnost (v případě, že si klient sjedná pojištění automobilu a životní nebo penzijní připojištění až 21 %
   

Tip! Věděli jste, že Allianz pojišťovna je jedním z našich partnerů? V naší nabídce máme kromě veřejných ceníků i neveřejné ceny, určené jenom pro uživatele online porovnávacích portálů.

Dnes objednalo již 3 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Spočítat povinné ručení


Informace

 • Obchodní jméno: Allianz pojišťovna, a. s.
 • Korespondenční adresa: Ke Štvanici 656/3, 186 00 Praha 8, Česká republika
 • Spisová značka: 1815 B, Městský soud v Praze
 • Telefon: 841 170 000
 • Fax: +420 224 405 555
 • E-mail: klient@allianz.cz
 • Internet: www.allianz.cz


Získejte levnější povinné ručení
a ušetřete až 75% z běžné ceny!