Menu
mobile hero
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.
 • Co byste rozhodně měli vědět o této pojišťovně?
 • Je ČPP pojišťovna dobrou volbou pro vás?
 • Jaké výhody tato společnost nabízí?

Sjednat povinné ručení

Poslední žadatel: Lenka P., Kladno Lenka včera ve 18:29 uzavřela povinné ručení na Hyundai i30
Telefon:
957 444 555
Internet:
 • Bohaté zkušenosti a praxe v pojišťování vozidel
 • Silné zázemí - spojení s Vienna Insurance Group

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.

O pojišťovně

Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP) působí na českém trhu od roku 1995. Spadá pod pojistnou společnost Vienna Insurance Group. Ačkoliv tomu název nenapovídá, Česká podnikatelská pojišťovna poskytuje služby nejen pro podnikatelské subjekty, ale rovněž pro běžné občany. Poskytuje pojistné služby v oblasti životního pojištění, cestovního pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti, pojištění podnikatelů a rovněž v pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. Právě toto pojištění je majoritním produktem této pojišťovny. V oblasti pojištění vozidel je Česká podnikatelská pojišťovna třetím největším poskytovatelem v České republice.

ČPP pojišťovna uvádí, že v současné době spravuje přes 1,8 milionů klientských smluv. U této firmy je zaměstnáno zhruba 855 zaměstnanců.

Jaké konkrétní pojistné služby ČPP pojišťovna nabízí?

Pojištění vozidel

Jedná se o produkt, ve kterém ČPP pojišťovna skutečně vyniká. Patří mezi 3 největší poskytovatele autopojištění na českém trhu. Klient si u nich může sjednat povinné ručení, havarijní pojištění a doplňkové služby. Co si pod doplňkovými službami může člověk představit? Jedná se například o pojištění KLIKA, díky kterému řidič získá z povinného ručení proplacení nejen škody na cizím majetku, ale i na vlastním automobilu. Dalšími doplňkovými službami, které řidičům usnadní život, je například pojištění skel, pojištění přírodních rizik, pojištění nadstandardních asistenčních služeb a dalších více než 8 doplňkových služeb, které naleznete přímo na stránkách ČPP pojišťovny.

 

Životní a úrazové pojištění

Jistě budete souhlasit s tím, že život a zdraví člověka je nejdůležitější. Pojišťovna ČPP vás sice neochrání přímo před těmito riziky, ale poskytne vám finanční plnění, aby případná nelehká životní peripetie byla mnohem snesitelnější. V nabídce je životní a úrazové pojištění. Klient si může zvolit, zda chce investiční životní pojištění, nebo pojištění s kapitálovou složkou.

 

Pojištění majetku a odpovědnosti

V majetkové sféře umí ČPP pojišťovna nabídnout pojištění jednotlivých domů a bytů, stejně jako pojištění bytových domů a větších celků. Klient si rovněž může sjednat pojištění občanské odpovědnosti a pojištění psů.

Cestovní pojištění

Nabídka zahrnuje pojištění léčebných výloh, stejně jako doplňkových připojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti, úrazové pojištění, pojištění nevyužité dovolené, pojištění veterinární péče v cizině a pojištění problémů, spojených s leteckou přepravou (zpoždění letu či zavazadel, únos letadla).

 

Pojištění podnikatelů

Majitelé a manažeři firem si díky pojistným službám ČPP můžou podchytit rizika, spojená s podnikáním.

Online služby pro klienty

ČPP pojišťovna klade důraz nejen na kvalitu poskytovaných služeb, ale rovněž na moderní technologie a možnost vyřídit si většinu úkonů online. Jaké online služby ČPP pojišťovna nabízí?

 

Klientský portál ČPP Jedná se o správu klientových smluv. Díky tomuto portálu si může kontrolovat své pojistné smlouvy a rovněž sledovat stav vyřízení pojistné události.
Možnost sjednání pojistné smlouvy online Díky komfortním online formulářům si může klient pojistnou smlouvu sjednat klidně i z pohodlí svého domova. 
Rychlý náhled smlouvy Klientovi stačí do online formuláře zadat číslo pojistné smlouvy + své rodné číslo, a může do svého pojistného dokumentu ihned nahlédnout.
Stav smlouvy sjednané online V případě, že si klient smlouvu sjednal na internetu a nemá k ní fyzické materiály (tištěné smlouvy), může si platnost tohoto pojištění ověřit na internetu).

Dnes objednalo již 1 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Sjednat povinné ručení


Informace

 • Obchodní jméno: Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.
 • Korespondenční adresa: Praha 8, Pobřežní 665/23, PSČ 18600
 • Spisová značka: 3433 B, Městský soud v Praze
 • Telefon: 957 444 555
 • E-mail: info@cpp.cz
 • Internet: www.cpp.cz


Získejte levnější povinné ručení
a ušetřete až 75% z běžné ceny!