Menu
mobile hero
ČSOB Pojišťovna, a. s.
 • Co byste rozhodně měli vědět o této pojišťovně?
 • Jaké má ČSOB pojišťovna výhody?
 • Jaké pojištění si u této společnosti můžete sjednat?

Spočítat povinné ručení

Poslední žadatel: Kateřina P., Brno Kateřina včera ve 20:18 uzavřela povinné ručení na Škoda Octavia
Telefon:
466 100 777
Internet:
 • Orientace na široké spektrum klientů (od fyzických osob, přes malé firmy až po korporace)
 • Jedna z nejlépe kapitálově vybavených pojišťoven na trhu

ČSOB Pojišťovna, a. s.

O pojišťovně

Tato společnost nabízí pojištění široké cílové skupině klientů – od soukromých osob přes malé živnostníky až po velké firmy. ČSOB pojišťovna se na pojistném trhu angažuje od roku 1993, přičemž pod svým současným jménem poskytuje pojištění od roku 2003. Je vám modré logo společnosti ČSOB povědomé? Skupina ČSOB poskytuje i bankovní služby a stejné logo můžete spatřit i na pobočkách v zahraničí. ČSOB pojišťovna totiž spadá pod nadnárodní skupinu KBC. KBC Bank NV a je její stoprocentní dceřinnou společností.

Pro mnoho lidí je známá díky svým bankovním a pojistným službám, které se v některých produktech propojují (například cestovní pojištění k platební kartě.

Jaké pojišťovací služby ČSOB pojišťovna poskytuje?

Pojištění vozidel

Tato společnost nabízí klasické povinné ručení a havarijní pojištění. Řidič si rovněž může sjednat doplňkové služby v podobě úrazového pojištění, komplexního pojištění automobilu. Zároveň je jedním z mála pojistných subjektů na českém trhu, který umožňuje pojištění dronů.

Cestovní pojištění

Různorodé pojistné balíčky uspokojí i toho nejnáročnějšího cetsovatele. V nabídce jsou cestovní pojistky pro individuální cestovatele, rodiny, milovníky adrenalinových sportů a roční cestovní karty, poskytující pojistnou ochranu pro opakované zahraniční cesty.

Pojištění majetku

ČSOB pojišťovna nabízí své služby týkající se pojištění domácnosti, stavby a komplexní pojištění majetku.

Pojištění odpovědnosti

Pro ty, kteří se obávají, že by svým jednáním mohli neúmyslně způsobit nedozírné škody na něčím majetku nebo zdraví, nabízí tato pojišťovna pojištění občanské odpovědnosti nebo odpovědnost z výkonu povolání.

Životní a úrazové pojištění

Zdraví je tím nejdůležitějším, co člověk má. Případy, kdy přestane sloužit, si může klient pojistit v rámci 4 pojistných produktů životního a úrazového pojištění.

Právní ochrana a pojištění internetových rizik

Internet může být někdy pěkně nebezpečné místo. ČSOB pojišťovna naštěstí nabízí právní pomoc i finanční náhradu škody, která se klientovi stane na internetu (například zneužití platební karty).

Pojištění psů a koček

Kdo je majitelem psa nebo kočky, jistě z vlastní zkušenosti ví, jak drahá je veterinární péče. Pojištění domácích mazlíčků Pet Expert umožňuje pojistit se na tyto výdaje, a o od 8. týdnu zvířete až do konce jeho života. Klient hradí 10 % nákladů na léčbu a vše ostatní zaplatí pojišťovna.

Podnikatelská pojištění

ČSOB pojišťovna umí nabídnou profesionální pojistnou ochranu rovněž pro podnikatelské subjekty. A nezáleží na tom, jak je ten subjekt velký. Pojištění zde najdou živnostníci, menší a střední firmy, velké korporace, města a obce.

Jaké výhody nabízí ČSOB pojišťovna?

 

Moderní služby Klienti pojišťovny ČSOB si pochvalují profesionální služby i moderní přístup. Například pojistnou událost je možné pohodlně nahlásit přes online formulář. ČSOB pojišťovna svým klientům rovněž nabízí přehlednou Klientskou zónu, ve které můžou mít přehled o všech svých smlouvách.
Záruka kvality Pojišťovna ČSOB se často stává vítězem různých spotřebitelských a podnikatelských soutěží, což je důkazem toho, že její služby se vyznačují vysokou kvalitou. Například v roce 2018 se stala 2. nejlepším inovátorem mezi pojišťovnami.
Velká korporace ČSOB není pouze nevýznamná česká firma, ale je součástí KBC, což je stabilní finanční skupina na evropském trhu.

 

ČSOB pojišťovna je zkrátka významným hráčem na trhu, který pečuje o více než milion klientů. Její tržní podíl byl v roce 2018 na úrovni 7, 8 %.

A jaká je vize této společnosti? Chce lidem přinášet jistotu a dodat odvahu tvořit nový svět.

Tip! Věděli jste, že ČSOB pojišťovna je jedním z našich partnerů? V naší nabídce máme kromě veřejných ceníků i neveřejné ceny, určené jenom pro uživatele online porovnávacích portálů.

Dnes objednalo již 38 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Spočítat povinné ručení


Informace

 • Obchodní jméno: ČSOB Pojišťovna, a. s.
 • Korespondenční adresa: Masarykovo náměstí 1458, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice
 • Spisová značka: B 567 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové
 • Telefon: 466 100 777
 • E-mail: info@csobpoj.cz
 • Internet: www.csobpoj.cz


Získejte levnější povinné ručení
a ušetřete až 75% z běžné ceny!