Menu
mobile hero
ČSOB Pojišťovna, cestovní pojištění
 • Co byste rozhodně měli vědět o této pojišťovně?
 • Jaké výhody nabízí cestovní pojištění ČSOB?
 • Na co všechno se můžete u ČSOB pojistit?

Cestovní pojištění

Poslední žadatel: Eva P., Liberec Eva včera ve 21:42 uzavřela cestovní pojištění do destinace: Itálie
Telefon:
466 100 777
Internet:
 • Orientace na široké spektrum klientů (od fyzických osob, přes malé firmy až po korporace)
 • Jedna z nejlépe kapitálově vybavených pojišťoven na trhu

ČSOB Pojišťovna, cestovní pojištění

O cestovním pojištění od ČSOB

Kdo by neznal užitečné a komfortní pojištění od ČSOB, které si lidé oblíbili díky užitečné provázanosti k platební kartě? Avšak abyste se mohli u této firmy pojistit, nemusíte být klientem ČSOB banky.

ČSOB rovněž nabízí samostatné cestovní pojištění, které překvapí svou cenou i komfortním sjednáním. Jaké výhody cestovní pojištění ČSOB nabízí?

Rodinná sleva

Pokud na dovolenou vyrážíte s celou rodinou, pojištění vás vyjde o 39 % levněji, než kdybyste se každý pojišťovali samostatně.

Široká nabídka pojistných balíčků

Z různorodého produktového portfolia si vybere i ten nejnáročnější cestovatel. Může si zvolit různé roszahy pojistného krytí i doplňkových služeb. ČSOB cestovní pojištění umožňuje pojistit se v roszahu od 3,5 milionu Kč do 15 milionů Kč.

Možnost pojistit se i v Česku

Cestovní pojistku si můžete sjednat i pro cesty po České republice. Tudíž i na cestách po Česku můžete být chráněni pro případ úrazu, škody na zavazadlech a pojištění odpovědnosti na zdraví a majetku.

Sleva za online sjednání

V případě, že klient sjedná cestovní pojištění ČSOB online, získá slevu ve výši 10 %.

Nabídka pojistných služeb

Jak už jsme zmínili, pojišťovna ČSOB nabízí ke sjednání 3 pojistné balíčky. Záleží jen na klientovi, jaké služby a jakou výši krytí do svého pojistného balíčku zahrne. Jaké doplňkové služby si může cestovatel pro svou dovolenou sjednat?

 

Úrazové pojištění Klientovi je vyplaceno po celou dobu léčení úrazu, nebo v případě trvalých následků.
Pojištění odpovědnosti na majetku či zdraví V případě, že by turista nedopatřením způsobil škodu na něčím zdraví či majetku, poškozený po něm může vymáhat nemalé odškodné. Pro tento případ si může sjednat připojištění, díky kterému za něj odškodné zaplatí pojišťovna.
Škoda na zavazadlech Pojišťovna ČSOB nabízí rovněž finanční pomoc v případě, že vám někdo zcizí či poškodí osobní věci a elektroniku.
Problémy na cestě Život je nevyzpytatelný a může se stát, že z nějakého vážného důvodu nebudete moct započít vaši cestu. Pojištění se vztahuje i na situace, kdy kvůli zpoždění letu či zavazadel budete muset vynaložit náklady na náhradní ubytování, stravování či nákup nových věcí.
Rozšířené asistenční služby V případě sjednání dražších pojistných variant může klient získat nadstandardní asistenční služby. Jedná se například o informační servis před odjezdem, pomoc při jednání s policií či jinými orgány v cizině, tlumočení a překlady a další užitečné služby.
Asistence vozidla Porucha na vozidla může v zahraničí představovat celkem komplikovanou situaci. ČSOB cestovní pojištění naštěstí umožňuje sjednat si asistenční služby, které řidiči v takovém případě pomůžou.

Dnes objednalo již 2 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Cestovní pojištění


Informace

 • Obchodní jméno: ČSOB Pojišťovna, a. s.
 • Sídlo: Masarykovo náměstí 1458, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice
 • Spisová značka: B 567 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové
 • Telefon: 466 100 777
 • E-mail: info@csobpoj.cz
 • Internet: www.csobpoj.cz


Získejte levnější cestovní pojištění
od 7 Kč denně.