Menu
mobile hero
Direct pojišťovna, povinné ručení - zkušenosti, recenze
 • Stoprocentně vlastněná českými majiteli
 • Vstoupila na český trh v červnu 2015
 • Specializuje se na neživotní pojištění

Sjednat povinné ručení

Telefon:
221 221 221
Internet:
 • Nabízí pojištění pro lidi, které pokrývá nejčastější potřeby pojistné ochrany
 • U pojištění pro firmy se soustředí na splnění těch nejčastějších požadavků podnikatelů

Direct pojišťovna, povinné ručení - zkušenosti, recenze

Zkušenosti s povinným ručením od Direct

Slovo direct v angličtině znamená „přímý, bezprostřední.“ Tak by se dala charakterizovat i strategie této pojišťovny v oblasti povinného ručení. Direct nabízí svým klientům užitečné a hlavně srozumitelné povinné ručení - tudíž klient přesně ví, co má v pojistce zahrnuto a kolik za to zaplatí. Výhodou je i nejvyšší limit krytí na trhu a úrazové pojištění řidiče i spolucestujících.

 

U Directu už jsem dva roky a nemůžu si to vynachválit. Když jsem měla v zimě nehodu, jejich zákaznický servis byl prostě úžasný - nejen že škodu proplatili, ale krok za krokem mi vysvětlili, jak postupovat.

Markéta, Kroměříž

Konečně firma, která je fakt pro lidi. Pokaždé mi všechno polopaticky vysvětlili a nikdy se netvářili, že je svými dotazy obtěžuju (jak je to bohužel běžné u jiných pojišťoven).

Pavel, Pardubice

U Directu je jasně vidět, že si nepotřebují honit ego na neznalosti klientů. U sjednání povinného ručení mi nedali žádné nesrozumitelné smlouvy. Všemu, co jsem podepisoval, jsem naprosto rozuměl.

Martin, Praha

 

Jak můžeme vidět, většina klientů má s Directem kladné zkušenosti díky férovému přístupu, srozumitelným podmínkám a přátelskému zákaznickému servisu.

 

Dnes objednalo již 13 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Sjednat povinné ručení


Informace

 • Obchodní jméno: DIRECT pojišťovna, a.s.
 • Sídlo: Nové sady 996/25, Staré Brno, 602 00 Brno
 • Spisová značka: 10653 B, Městský soud v Praze
 • Telefon: 221 221 221
 • E-mail: info@direct.cz
 • Internet: www.direct.cz


Recenze povinného ručení Direct

Firma Direct nabízí skvělý poměr mezi cenou a kvalitou. Klient získá nejvyšší pojistné krytí na českém trhu a úrazové pojištění řidiče i cestujících. Další nespornou výhodou je možnost kdykoliv smlouvu vypovědět.

Balíčky povinného ručení jsou unikátní v tom, že jdou modifikovat v souvislosti s potřebami jednotlivých klientů. Záleží jen na daném klientovi, jaká připojištění si do povinného ručení zahrne. Připojistit si může skla, zavazadla, garanci ceny pojištění po dobu 3 let, úrazové pojištění, pojištění smrti obou rodičů při autonehodě, střet se zvěří, dopravní nehodu, odcizení, vandalismus a přírodní nebezpečí.

Povinné ručení lze zvolit pro dva územní celky:

- Českou republiku

- Území Evropy a Turecka

Získejte levnější povinné ručení
a ušetřete až 75% z běžné ceny!