Menu

Kdo jsme

Porovnej24.cz se zaměřuje na srovnání a sjednání finančních produktů přes internet. Provozovatelem portálu je firma AOF s.r.o., garantem finanční sekce je firma Financial Solutions and Services s.r.o., která byla založena v roce 2010 skupinou finančních expertů a jejím cílem je zjednodušení finančního rozhodovaní a optimalizace finančních výdajů. Firma disponuje registrací ČNB opravňující činnost pojišťovacího makléře a může zprostředkovávat pojistné produkty 16 pojišťoven na trhu. Obě firmy jsou součástí skupiny Porovnej24, a.s..

Prostřednictvím našeho portálu máte nejen možnost porovnat si produkty pojišťoven a dodavatelů energií a vybrat si pro vás ten nejvýhodnější, ale i uzavřít si pojištění nebo koupit energie on-line. Nemusíte nikam chodit a nikde čekat, získáte tu nejlepší cenu na trhu s množstvím slev.

V případě jakýchkoli problémů vám rádi poradíme na 810 800 080

Osvědčení o registraci ČNB


Registrace ČNB

Smlouvy jsou uzavírány registrovaným pojišťovacím agentem / makléřem s oprávněním zprostředkovávat úvěry a další finanční produkty. Používáme certifikáty SSL pro zabezpečený přenos dat. Jsme certifikováni na Úřadu pro ochranu osobních údajů. Spolupracujeme smluvně se všemi institucemi, jejichž produkty zprostředkováváme online.  

Možnost vrácení peněz
Dodržujeme všechny platné postupy online sjednání. Od své smlouvy můžete v zákonné lhůtě odstoupit v závislosti na vybraném produktu. U povinného ručení máte možnost ukončit smlouvu 2 měsíce po sjednání. U všech produktů, pokud nezaplatíte nebo nepodepíšete smlouvu, nejste ničím vázáni. Nemusíte se tedy bát unáhleného rozhodnutí.  

ikona nejvetsi financi porovnavac

Největší finanční porovnávač
Srovnáváme a počítáme více než 2 300 nabídek od 80 firem. Dle nezávislého měření návštěvnosti internetu jsme nejnavštěvovanější srovnávač finančních produktů s možností následného sjednání v ČR.

ikona nabidky2 300 nabídek od 80 firem
Srovnáváme, kalkulujeme a nabízíme více než milión různých kombinací produktů od více než 80 finančních a energetických firem. Data denně aktualizujeme a průběžně jednáme s institucemi o nabídce akčních nabídek.  

ikona garance cenyGarance ceny
Výpočty jsou ověřovány danými institucemi. Navíc naši specialisté denně kontrolují jejich aktuálnost. Zakládáme si na tom, že naše výpočty jsou správné a nezkreslené.

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75% z běžné ceny!

SPOČÍTAT