Menu
mobile hero
Pillow pojišťovna, povinné ručení
 • Plně digitální pojišťovna
 • iOS i Android aplikace pro hlášení události
 • Pojištění dle ujetých kilometrů

Sjednat povinné ručení

Poslední žadatel: Lenka N., Liberec Lenka včera ve 18:49 uzavřela povinné ručení na Volkswagen Passat
Telefon:
251 032 862
Internet:
 • Jezdíte málo? Platíte málo. V Pillow pojišťovně platíte podle skutečně ujetých kilometrů.
 • Rodiče za volantem mají u Pillow pojištění už za 1 Kč měsíčně. V případě toho nejhoršího budou děti zajištěny pravidelnou rentou.

Pillow pojišťovna, povinné ručení

Povinné ručení od Pillow pojišťovny

Povinné ručení je dané zákonem a je nezbytné uzavřít ho před tím, než s vozem poprvé vyjedete na cestu. Pillow pojišťovna nabízí férové povinné ručení, které zohledňuje, jak hodně s vozem jezdíte.

Kryje škody, které vozem pojištěným u Pillow pojišťovny můžete způsobit. Typicky jsou to škody na zdraví či případné úmrtí účastníka nehody. Druhou skupinou škod pak jsou škody na majetku. Tady patří poškozená vozidla, věci, nebo třeba i budovy.

Povinné ručení kryje škody vždy do určitého limitu. Na vás pak je, který z nabízených limitů povinného ručení zvolíte. Vybírat můžete ze tří limitních úrovní.

Co je potřeba na povinné ručení od Pillow pojišťovny?

Veškerá komunikace s Pillow pojišťovnou i jejími poradci probíhá elektronicky. Je důležité naistalovat si praktickou aplikaci Pillow pojišťovny do vašeho chytrého mobilu. Je dostupná pro mobily s operačním systémem Android i iOS od Applu.

V aplikaci pak vyplníte všechny informace o vás, o vozidle i najetých kilometrech. Je rozhodně potřeba uvádět všechny informace tak, aby byly úplné a pravdivé. Stav tachometru vašeho vozu ověříte jednoduše fotografií, kterou Pillow pojišťovně pošlete také přes aplikaci. Stejnou cestou také probíhá prohlídka vozidla. Vy váš vůz nafotíte vaším mobilem a fotky odešlete pojišťovně přes aplikaci.

Kolik stojí povinné ručení od Pillow pojišťovny?

Pillow pojišťovna přichází s povinným ručením za velmi příznivé ceny. Nejvýhodnější jsou pro všechny, kteří jezdí vozem málo a na krátké vzdálenosti. Cena povinného ručení se totiž přímo odvíjí od kilometrů, které vaším vozem najedete.

A pokud najedete ještě méně než, jste odhadli, část pojištění se vám vrátí. Do ceny pak vstupují klasické parametry povinného ručení a to je, věk majitele vozu či lokalita, kde je vůz hlášen. Ušetřit můžete, pokud jste klidný a zodpovědný řidič, který nebourá.

Pokud vás zajímá cena povinného ručení pro váš konkrétní vůz, využijte praktické kalkulačky a spočítejte si ji.

Dnes objednalo již 1 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Sjednat povinné ručení


Informace

 • Obchodní jméno: Pillow pojišťovna, a. s.
 • Sídlo: Líbalova 2348/1, 149 00 Praha 4 - Chodov
 • Spisová značka: B 20807/MSPH Městský soud v Praze
 • Telefon: 734 510 530
 • E-mail: info@pillow.cz
 • Internet: www.pillow.cz


Získejte levnější povinné ručení
a ušetřete až 75% z běžné ceny!