Menu

Popis řazení nabídek

Jako srovnávač Vám umožníme zobrazení nabídek na základě Vámi zadaných parametrů v poptávkovém formuláři. V případě řazení produktových nabídek dochází k doporučenému zobrazování v pořadí podle ceny (typicky od nejlevnější nabídky po nejdražší).  Klient si může zvolit také řazení nabídek podle hodnocení, přičemž se jedná o naše interní expertní hodnocení (dále jen „hodnoceni“), jež vytváří profesionálové v oboru. Případně Vám dále můžeme zobrazit, předřadit a zvýraznit produkt, kde se jedná o placenou reklamní pozici.

V rámci doporučeného řazení zohledňujeme celou řadu parametrů, v závislosti na Vámi vložených údajích do poptávkového formuláře. Mezi parametry určující pořadí zobrazovaných nabídek tak nepatří pouze předpokládaná výše úspory (tj. rozdíl ceny daného produktu a ceny Vašeho stávajícího produktu), ale i další kvalitativní možnosti zobrazovaných produktů, uzpůsobené na míru Vaší poptávce. V případě srovnání nabídek pojištění se může jednat zejména o konkrétní druh doplňkového pojištění a výše limitu. V případě energií může rozhodovat např. i garance ceny dodávaných služeb. U produktů mobilních tarifů jsou zohledněny zejm. i podmínky jednotlivých tarifů a v případě úvěrových produktů zohledňujeme vedle úrokové sazby také další ukazatele, jako délku splatnosti a možnou výši poskytnutého úvěru.

V případě zobrazení nabídky v placené reklamní pozici, je vždy nabídka uvedena slovem „reklama“, nabídka je dále graficky zvýrazněna a na první pohled je odlišena od klasického srovnání podle výše ceny. Jedná se pouze o předřazení nabídky, která je v ten který okamžik duplikovaná i v běžném srovnání podle cen. Klient si může svobodně zvolit jakýkoliv produkt z aktuální nabídky, kterou Vám zobrazíme.

Každý z nabízených produktů obsahuje i hodnocení. Jedná se o produktové hodnocení, které podle automatizovaného výpočtu hodnotí produkty podle rozsahu krytí. Hodnocení je od 0 do 10 bodů, kdy 10,0 bodů představuje nejlepší hodnocení. V produktech jsme určili důležitosti a váhy rizik, podle kterých se toto hodnocení určuje. Toto je naše hodnocení podle parametrů a krytí produktu, které nepodléhá placené reklamě či zvýhodnění produktů. Blíže o hodnocení jednotlivých produktů zde https://www.porovnej24.cz/expertni-hodnoceni-produktu

Na našem webu dále zveřejňujeme recenze klientů a agregované hodnocení z recenzí klientů z firemního profilu Google. Recenze a hodnocení nikterak neověřujeme ani nekontrolujeme a nejsou žádným způsobem upravovány. Nemůžeme tudíž zaručit, že jsou od spotřebitelů, kteří naše služby skutečně využili.

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75% z běžné ceny!

SPOČÍTAT