Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Volné pracovní pozice

Hledáme kolegy profesionály i juniory s potenciálem

Jsme Porovnej24 a.s. a poskytujeme online srovnání a sjednání finančních produktů. Náš systém využívá několik tisíc (nejen) finančních poradců v České republice a přední české finanční weby. Spolupracujeme s více než 80 bankami a pojišťovnami. Naše weby navštíví měsíčně stovky tisíc lidí a každý měsíc poradíme více než 300 000 klientům.

Aktuální volné pozice

Konzultant pojištění vozidel po telefonu - Praha

Jak to u nás vlastně chodí?

Naši klienti si spočítají úsporu na našich webových stránkách a my jim následně poradíme, kterou z nabídek využít a jak ušetřit. Naši prodejci nevolají na studené kontakty. Klienty kontaktují pouze na základě jejich projeveného zájmu či žádosti o telefonický kontakt.

V rámci rozšíření hledáme dalšího skvělého parťáka do našeho týmu, který přispěje svými zkušenostmi, humorem a nadšením pro práci. Pokud máš znalosti v oboru, chuť pracovat a jsi komunikativní, tak hledáme právě Tebe.

Co u nás budeš dělat?

  • Telefonicky komunikovat pouze s klienty, kteří projevili zájem o naše služby
  • Budeš pomáhat lidem šetřit na povinném ručení a havarijním pojištění

Co požadujeme?

  • Výborné komunikační dovednosti, vysokou úroveň vystupování
  • Perfektní znalost ČJ
  • Znalost práce na PC

Co nabízíme?

  • Práci na hlavní pracovní poměr nebo i na IČO
  • Výdělek 30 000 – 60 000 Kč
  • 20 dnů placené dovolené a 5 dnů sick days
  • Multisport karta, stravenky a další firemní benefity
  • Zaškolení v produktech i prodeji
  • Nabízíme ti práci v mladém, zkušeném a přátelském kolektivu
  • Místo výkonu práce: Sokolovská 352/215, 190 00 Praha - Vysočany

Pokud si myslíš, že je tato pozice pro Tebe jako stvořená, tak neváhej a zašli nám své CV na kariera@porovnej24.cz

Těšíme se na Tebe, tým Porovnej24.cz.

Sales konzultant v oblasti energií – Ústí nad Labem

V rámci rozšíření hledáme dalšího skvělého parťáka do našeho týmu, který přispěje svými zkušenostmi, humorem a nadšením pro práci. Pokud máš chuť pracovat a jsi komunikativní, tak hledáme právě Tebe.

  • Budeš pomáhat šetřit našim klientům na elektřině a plynu

  • Komunikační dovednosti
  • Uživatelskou znalost práce na PC

  • Práci na hlavní pracovní poměr, zkrácený úvazek nebo i na IČO.
  • Výdělek 20 000 – 40 000 Kč.
  • 20 dnů placené dovolené a 5 dnů sick days.
  • Multisport karta, stravenky a další firemní benefity.
  • Zaškolení v produktech i prodeji.
  • Nabízíme ti práci v mladém, zkušeném a přátelském kolektivu.
  • Místo výkonu práce: Dlouhá 3458/2a, Ústí nad Labem.

Konzultant pojištění vozidel po telefonu – Ústí nad Labem

  • Telefonicky komunikovat s našimi stálými klienty a vybírat s nimi nejlepší pojištění jejich vozu
  • Budeš pomáhat šetřit našim klientům na povinném ručení a havarijním pojištění

  • Výdělek 20 000 – 40 000 Kč.-20 dnů placené dovolené a 5 dnů sick days
  • Místo výkonu práce: Dlouhá 3458/2a, Ústí nad Labem

Pokud si myslíš, že je tato pozice pro Tebe jako stvořená, tak neváhej a zašli nám své CV na kariera@porovnej24.cz

Produktový manažer – úvěrové produkty

Pokud Vám nechybí zájem, nadšení pro věc, ochota učit se a jste analytický typ, hledáme právě Vás. Základní znalost úvěrových produktů je výhodou. Vše ostatní Vás naučíme.

Popis pracovní pozice

V rámci doplnění našeho produktového týmu hledáme produktového manažera, který bude rozvíjet a spravovat nabídku úvěrových produktů a optimalizovat následné procesy zpracování poptávek.

Co bude náplní Vaší práce

  • Sepisovat tabulky – parametry a popis produktů, jako podklad pro IT programování
  • Testovat naprogramované výstupy
  • Aktualizovat produktové informace a popisky
  • Nastavovat procesy zpracování poptávek
  • Dohlížet na nastavení a výnosnost kampaní
  • Komunikovat s partnerskými společnostmi (banky, makléřské sítě)

Požadujeme

  • Analytické myšlení
  • Základní znalost MS Excel
  • Pečlivost, nadšení pro věc a zájem učit se
  • Základní znalost finančních nebo pojistných produktů výhodou

Nabízíme

  • Zázemí úspěšné společnosti v moderním prostředí přímo u metra B Vysočanská
  • Práci v mladém, zkušeném týmu, kde jsou vaše myšlenky vítány
  • Zasvěcení do tajů dynamického online světa.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Stravenky, Multisport karta a další firemní benefity.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Notebook a mobilní telefon.
  • Příležitostná možnost práce z domova (homeoffice).
  • Nástup možný ihned, nebo dle dohody.
  • Místo výkonu práce: Sokolovská 352/215, 190 00 Praha - Vysočany.

Pokud si myslíte, že je tato pozice pro Vás jako stvořená, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis na kariera@porovnej24.cz

Těšíme se na Vás, tým Porovnej24.cz.

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75% z běžné ceny!

SPOČÍTAT