Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Volné pracovní pozice

Hledáme kolegy profesionály i juniory s potenciálem

Máte praxi v oblasti IT/online, energií, povinného ručení, havarijního pojištění, úvěrů, nebo hypoték nebo máte zájem a potenciál se jím stát?

Naši klienti si spočítají pojištění na našich webových stránkách a my jim následně poradíme, kterou z nabídek využít a jak ušetřit. Naši prodejci nevolají na studené kontakty. Klienty kontaktují pouze na základě jejich projeveného zájmu či žádosti o telefonický kontakt.

Pošlete nám své CV na adresu kariera@porovnej24.cz

Aktuální volné pozice

Konzultant/ka telefonické podpory

Přijmeme do příjemného kolektivu kolegu/kolegyni, na pozici Konzultant/ka telefonické podpory

Nabízíme:

  • Práci na HPP, DPP, ŽL
  • Možnost zkrácených pracovních úvazků
  • Platové ohodnocení: fixní mzda + bonusy
  • Možnost kariérního růstu
  • Školení a vzdělávací programy zdarma
  • Profesionální zázemí mladé firmy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Místo práce s výbornou dopravní dostupností (METRO B, TRAM, BUS)

Požadujeme:

  • Ukončené středoškolské vzdělání
  • Perfektní český jazyk
  • Komunikační dovednosti
  • Uživatelskou znalost PC
  • Pozitivní přístup
  • Spolehlivost

Vhodné i pro absolventy SŠ,VŠ bez praxe

Své CV, prosím, zašlete na kariera@porovnej24.cz

Administrativní pracovník

Náplň práce:

  • Administrativní činnost související s převodem smluv klientů k novému dodavateli energií
  • Evidence smluv, doplňování neúplných smluv a soupisek smluv
  • Kontrola správnosti vyplnění smluv
  • Pokud je potřeba, telefonická či emailová komunikace s dodavateli či klienty
  • Zpracovávání příchozích hovorů

Požadujeme:

  • Samostatnost, pečlivost, systematičnost
  • Zkušenost s prací v excelu (alespoň základní)
  • Praxe v oboru vítána, není však podmínkou
  • Dobrou znalost ČJ

Nabízíme:

  • Zaškolení v oboru a průběžnou podporu osobního růstu
  • Práci na plný či částečný úvazek (HPP, IČ, DPP, DPČ)
  • Práci v mladém, zkušeném týmu v dynamicky se rozvíjející online firmě v Praze u metra B, Vysočanská
  • Firemní akce s kolegy
  • Sleva na firemní produkty
  • Multisport karta
  • Elektronické stravenky
  • Kariérní růst a osobnostní rozvoj
  • Zdravotní volno – sick days
  • Nástup možný ihned

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75% z běžné ceny!

SPOČÍTAT