Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Volné pracovní pozice

Hledáme kolegy profesionály i juniory s potenciálem

Porovnej24.cz se zaměřuje na srovnání a sjednání finančních produktů přes internet. Prostřednictvím našeho portálu máte možnost porovnat si produkty pojišťoven, dodavatelů energií a vybrat si pro Vás ten nejvýhodnější.

Naši klienti si spočítají pojištění na našich webových stránkách a my jim následně poradíme, kterou z nabídek využít a jak ušetřit. Naši prodejci nevolají na studené kontakty. Klienty kontaktují pouze na základě jejich projeveného zájmu či žádosti o telefonický kontakt. Porovnej24 patří dlouhodobě mezi špičku v online srovnání pojištění.

Pošlete nám své CV na adresu kariera@porovnej24.cz

Aktuální volné pozice

Team leader – pojištění vozidel, pobočka Ústí nad Labem

Náplň práce:

  • Vedení, řízení a péče o svěřený tým
  • Odpovědnost za výkony svěřeného týmu a jeho motivace
  • Částečný telefonický prodej
  • Spolupráce při náboru nových zaměstnanců
  • Podpora soutěží a projektů
  • Zajištění produktových a procesních znalostí
  • Reporting

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • zkušenosti s vedením týmu
  • zkušenosti s prací v call centru nebo prodejem
  • odolnost vůči stresu, silnou orientaci na výsledek
  • proaktivní přístup k řešení nedostatků
  • empatickou osobnost s výbornou schopností prezentace, autoritativní vystupování

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr a na IČO.
  • Výdělek 30 000,- Kč - 60 000,- Kč
  • Příjemné a velmi přátelské pracovní prostředí
  • Samostatnou a zodpovědnou práci
  • Multisport benefit
  • Stravenky

Své CV, prosím, zašlete na kariera@porovnej24.cz

Prodejce pojištění vozidel

  • Telefonická a emailová komunikace s klienty, kteří sami projevili zájem o naše produkty
  • Analýza potřeb zákazníka
  • Prezentace a doporučení vhodného produktu, cenová kalkulace, sjednání pojistných smluv

Požadujeme:

  • Praxi s telefonickým prodejem
  • Samostatnost, ochotu se vzdělávat, cílevědomost
  • Výborné komunikační dovednosti, vysokou úroveň vystupování
  • Perfektní znalost ČJ
  • Hledáme lidi co si chtějí opravdu vydělat!

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr a na IČO
  • Velmi férové jednání
  • Žádné volání podle call scriptu!
  • Důkladné zaškolení v produktu a vzdělání v oblasti pojišťovnictví, které vám zajistí výsledky
  • Vlastní pracovní místo a samostatnou práci
  • Občerstvení na pracovišti
  • Multisport kartu
  • Stravenky
  • Motivační soutěže o peníze a věcné ceny

Místo pracoviště: Sokolovská 352/215, Praha - Vysočany
Typ pracovního poměru: Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list / IČO, Dohoda o pracovní činnosti
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozvržení pracovní doby
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity

Konzultant po telefonu – energie

  • U nás voláš pouze klientům, kteří si zadali poptávku na našem webu – žádné studené kontakty!
  • U nás máš lidem co nabídnout – srovnáváme ceny mezi všemi dodavateli, nabízíš jen to nejvýhodnější!
  • Nejen atmosféra u nás je skvělá, ale i komunikace se zákazníky probíhá v přátelském duchu!
  • U nás se Ti nestane, že bys volal nesmyslné dotazníky podle call scriptu – dáváme prostor k seberealizaci a individuálním dovednostem!

Požadujeme:

  • Hlavně ochotu se něco nového naučit – všechno podstatné Tě naučíme
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Praxe jako operátor call centra výhodou

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr, na dohodu nebo na IČO
  • Výdělek 14 000,- Kč - 40 000,- Kč
  • Důkladné zaškolení v produktu, které Ti zajistí výsledky
  • Stravenky
  • 5 dní sick days a 4 týdny placené dovolené
  • Nástupní termín ihned
  • Místo výkonu povolání: Ústí nad Labem

Pokud máte chuť se dozvědět více, neváhejte poslat CV na kariera@porovnej24.cz

Místo pracoviště: Hoření 3083/13, Ústí nad Labem, Severní Terasa
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list / IČO, Dohoda o pracovní činnosti

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75% z běžné ceny!

SPOČÍTAT