Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze
mobile hero
Zonky
 • Platforma, propojující zájemce o úvěr a věřitele
 • Využívá principu peer to peer
 • Levnější úvěry než u klasických bank

Spočítat půjčku

Telefon:
800 449 999
Internet:
 • Bez skrytých poplatků
 • Jednoduché a rychlé vyřízení

Zonky

O společnosti

Firma Zonky vstoupila na český trh teprve v roce 2015. Rozvířila poklidné vody českého bankovnictví díky principu peer-to-peer landing, založeném na půjčování peněz přímo mezi koncovými uživateli, tzn. dlužníky a věřiteli. Tento princip se osvědčil v mnoha dalších zemích, a i v Česku jej přijali s nadšením. Zájemce o tento způsob financování přitahuje hlavně levnější úrok než v bance, stejně jako modernita celého procesu. V současné době Zonky umožňuje půjčit si částku v rozsahu od 20 000 Kč po 500 000 Kč. Zonky poskytují peníze také na konsolidaci půjček. Výhodnost si můžete spočítat v kalkulačce.

Dnes objednalo již 42 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Spočítat půjčku


Informace a kontakty

 • Obchodní jméno: Zonky s.r.o.
 • Sídlo: Praha - Dejvice, Evropská 2690/17, PSČ 160 00
 • Spisová značka: 233960 C, Městský soud v Praze
 • Telefon: 800 449 999
 • E-mail: info@zonky.cz
 • Internet: zonky.cz


Časté dotazy

Co když nemohu splatit nějakou splátku?

V takovém případě se určitě nevyplatí hrát „mrtvého brouka“, žádná finanční instituce na Vás nebude hned volat exekutora. Rozhodně se co nejdříve spojte se svým obchodním zástupcem, vysvětlete mu svoji situaci a pokuste se nalézt společně nějaké řešení, například snížení měsíčních splátek, či odložení splátky.

Další často kladené otázky z okruhu půjček

 

Jaké doklady potřebuji k žádosti o půjčku?

Vše záleží na finanční instituci, která půjčku poskytuje. U nebankovních půjček to bývá volnější, většinou vám bude stačit průkaz totožnosti a orientační výše Vašeho příjmu. U bankovních půjček je běžné, že banky požadují dva průkazy totožnosti, potvrzení o výši příjmu a další dokumenty.

Další často kladené otázky z okruhu půjček

 

Jak mohu zažádat o půjčku?

V dnešní době není nic jednoduššího, o půjčku můžete zažádat z pohodlí Vašeho domova pomocí online formuláře, který naleznete na našich stránkách.

Další často kladené otázky z okruhu půjček

 


Co říkají spokojení klienti

Vždy jsem na sebe byl naštvaný, jak moc jsem na půjčkách přeplatil. Na Porovnej24 je to jiné. Mohl jsem přehledně vidět, jaký kde mají úrok a kolik celkem zaplatím. Vybral jsem si tu nejvýhodnější variantu.
Jakub Glos, 34 let

Jak Zonky funguje

Na jedné straně jsou žadatelé o půjčku, kteří při žádosti sdělí informace o sobě (personální údaje a v případě zájmu i životní příběh či podnikatelský plán, který může zaujmout potenciální věřitele). Na druhé straně figurují investoři, toužící zhodnotit své úspory. Zonky obě skupiny lidí propojuje. Zajišťuje ověření platební schopnosti dlužníka i případné vymáhání dluhu v případě jeho nesplácení. Ovšem jinak Zonky úvěry nijak nezajišťuje a případné riziko nesplacení nese věřitel, který je však předem informován o rizikovosti dlužníka.

Získejte výhodnější půjčku a ušetřete na splátkách!