Menu
mobile hero
Zonky
 • Platforma, propojující zájemce o úvěr a věřitele
 • Využívá principu peer to peer
 • Levnější úvěry než u klasických bank

Spočítat půjčku

Telefon:
800 449 999
Internet:
 • Bez skrytých poplatků
 • Jednoduché a rychlé vyřízení

Zonky

O společnosti

Firma Zonky vstoupila na český trh teprve v roce 2015. Rozvířila poklidné vody českého bankovnictví díky principu peer-to-peer landing, založeném na půjčování peněz přímo mezi koncovými uživateli, tzn. dlužníky a věřiteli. Tento princip se osvědčil v mnoha dalších zemích, a i v Česku jej přijali s nadšením. Zájemce o tento způsob financování přitahuje hlavně levnější úrok než v bance, stejně jako modernita celého procesu. V současné době Zonky umožňuje půjčit si částku v rozsahu od 20 000 Kč po 500 000 Kč. Zonky poskytují peníze také na konsolidaci půjček. Výhodnost si můžete spočítat v kalkulačce.

Dnes objednalo již 15 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Spočítat půjčku


Informace a kontakty

 • Obchodní jméno: Zonky s.r.o.
 • Sídlo: Praha - Dejvice, Evropská 2690/17, PSČ 160 00
 • Spisová značka: 233960 C, Městský soud v Praze
 • Telefon: 800 449 999
 • E-mail: info@zonky.cz
 • Internet: zonky.cz


Časté dotazy

Co když nemohu splatit nějakou splátku?

V takovém případě se určitě nevyplatí hrát „mrtvého brouka“, žádná finanční instituce na Vás nebude hned volat exekutora. Rozhodně se co nejdříve spojte se svým obchodním zástupcem, vysvětlete mu svoji situaci a pokuste se nalézt společně nějaké řešení, například snížení měsíčních splátek, či odložení splátky.

Další často kladené otázky z okruhu půjček

 

Jaké doklady potřebuji k žádosti o půjčku?

Vše záleží na finanční instituci, která půjčku poskytuje. U nebankovních půjček to bývá volnější, většinou vám bude stačit průkaz totožnosti a orientační výše Vašeho příjmu. U bankovních půjček je běžné, že banky požadují dva průkazy totožnosti, potvrzení o výši příjmu a další dokumenty.

Další často kladené otázky z okruhu půjček

 

Jak mohu zažádat o půjčku?

V dnešní době není nic jednoduššího, o půjčku můžete zažádat z pohodlí Vašeho domova pomocí online formuláře, který naleznete na našich stránkách.

Další často kladené otázky z okruhu půjček

 


Co říkají spokojení klienti

Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěl jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechal u Porovnej24 spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádal, tak to vyšlo!
Antonín Modrý, 39 let

Jak Zonky funguje

Na jedné straně jsou žadatelé o půjčku, kteří při žádosti sdělí informace o sobě (personální údaje a v případě zájmu i životní příběh či podnikatelský plán, který může zaujmout potenciální věřitele). Na druhé straně figurují investoři, toužící zhodnotit své úspory. Zonky obě skupiny lidí propojuje. Zajišťuje ověření platební schopnosti dlužníka i případné vymáhání dluhu v případě jeho nesplácení. Ovšem jinak Zonky úvěry nijak nezajišťuje a případné riziko nesplacení nese věřitel, který je však předem informován o rizikovosti dlužníka.

Získejte výhodnější půjčku a ušetřete na splátkách!