Menu
mobile hero
MOBIL.CZ
  • Mobil v internetu zdarma
  • Volání od 1,90 Kč za minutu
  • Široká nabídka služeb, která uspokojí i nejnáročnějšího uživatele

Spočítat cenu

Poslední žadatel: Kateřina C., Brno Kateřina včera ve 23:58 změnila mobilního operátora
Telefon:
738 333 333
Internet:
  • Hlavní konkurenční výhoda spočívá v poskytování výhodných předplacených karet s množstvím internetu
  • Služby si klient může sjednat nejen přes internet, ale i na více než 2500 prodejních míst (trafiky Relay, Valmont a další podniky)

MOBIL.CZ

O operátorovi

Mobilní operátor, jež si získal srdce svých zákazníků především díky výhodné nabídce předplacených karet. Tyto služby ocení především ti klienti, kteří mají vysoké nároky na mobilní data a nespokojí se jen tak s kdejakou nabídkou. Klient získává mobilní data ke každému dobití. Rovněž může volat od 1,90 Kč za minutu a sms zpráva jej vyjde na 1,50 Kč.

Dnes objednalo již 41 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Spočítat cenuČasté dotazy

Výhodné mobilní tarify pro studenty, seniory a ZTP

Jestli jste studentem, seniorem či ZTP, tak pro Vás mobilní operátoři mají přichystané výhodné mobilní tarify. Ale vždy musíte zvážit, zda pro Vás není výhodnější využít běžný tarif, který v konečném důsledku přinese větší úspory.

Další často kladené otázky z okruhu mobilních tarifů

 

Roaming

Potřebujte výhodné volání ze zahraničí a do zahraničí? Současné mobilní tarify nabízí balíčky právě pro Vaše potřeby. Je jich hned několik a u každého mobilního operátora se jejich nastavení výrazně liší. S výběrem správného roamingového balíčku a paušálu Vám rádi pomůžeme.

Rozdělezení volání v mobilních sítích v roce 2011

Rozdělezení-volání-v-mobilních-sítích-v-roce-2011

- zdroj: ČTÚ

Další často kladené otázky z okruhu mobilních tarifů

 

SOLUS a databáze dlužníků

SOLUS je negativní databáze dlužníků, kterou mezi sebou vytvářejí například banky a mobilní operátoři. Ačkoliv to zákazník často ani neví, může se jeho jméno v této databázi nacházet. Znamená to pak, že mobilní operátoři Vám mobilní tarif buď nenabídnout vůbec, nebo budete muset zaplatit zálohu na volání. Ale nebojte se, se vším Vám můžeme poradit, pokud si mobilní tarif obejdnáte u nás na serveru Porovnej24.

Další často kladené otázky z okruhu mobilních tarifů

 

Výpověď smlouvy v době závazku

Pokud využíváte mobilní tarif a uzavřeli jste závazek na delší dobu, tak jej můžete vypovědět. Výpověď závazku se liší u každého operátora a musíte počítat s tím, že po Vás mobilní operátor bude požadovat uhrazení jednorázové částky za předčasnou výpověď smlouvy. Často pro Vás může být výhodnější zaplatit tuto jednorázovou částku a pořídit si nový mobilní tarif, neboť i tak ušetříte.

Další často kladené otázky z okruhu mobilních tarifů

 

Převod z předplacené karty na paušál

Svoje telefonní číslo, které využíváte na předlacené kartě, můžete převést na mobilní paušál jak u svého současného operátora, tak i u nového. Převod služby a telefonního čísla z předlacené karty na paušál trvá jeden týden až jeden měsíc.

Další často kladené otázky z okruhu mobilních tarifů

 

Převod telefonního čísla

Při změně mobilního tarifu si můžete zachovat své současné telefonní číslo. Opouštěný mobilní operátor je ze zákona povinnen Vaše telefonní číslo uvolnit k přenosu k novému operátorovi. Tyto přenosy probíhají v pravidelných cyklech a celý proces přenosu telefonního čísla trvá jeden týden až jeden měsíc.

Vývoj počtu přenesených telefonních čísel

Vývoj-počtu-přenesených-telefonních-čísel

- zdroj: ČTÚ a mobilní operátoři

Další často kladené otázky z okruhu mobilních tarifů

 


Produkty

MOBIL.CZ nabízí volání od 1,90 Kč za minutu do všech sítí* v Česku v kteroukoli dobu a posílání SMS za 1,50 Kč. To vše bez nutnosti podepisovat smlouvy a zavazovat se k pravidelným měsíčním platbám. Vše je jednoduché, přehledné a svoje výdaje budete mít neustále pod kontrolou. *Cena 1,90 Kč za minutu se vztahuje k balíčku Třicítka, který stojí 57 Kč a obsahuje 30 minut volání do všech sítí.

Získejte výhodnější tarif a ušetřete!