Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Pojištění auta

22.11.2013

Ročně v Česku policie šetří desítky tisíc nehod, které se stanou v silničním provozu. Dopravní policie tedy každých 6 až 7 minut vyjíždí k novému případu. Celková hmotná škoda vzniklá při dopravních nehodách se pak počítá na miliardy. To jsou varovná čísla, která před každého zodpovědného řidiče kladou otázku, zda se nevyplatí uzavřít správné pojištění auta!

  povinné ručení   Srovnat ceny povinného ručení

Pojištění auta
3 minuty čtení
Užitečné informace pro povinné ručení

Povinné ručení potřebujete

Povinné ručení neboli zákonné pojištění je pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. Jedná se o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou při provozu vozidla. Jinými slovy, z vašeho povinného ručení se hradí škody, které vy během používání motorového vozidla způsobíte někomu jinému. Na jeho majetku, třeba autě, nebo zdraví. Je ze zákona povinné a v případě havárie, kterou způsobíte, nekryje škody na vašem autě!

Co vše kryje havarijní pojištění?

Havarijní pojištění vám zaplatí škody způsobené při nehodě vaším zaviněním a na vašem autě. Kryje ale také škody způsobené živly (třeba bouřkou a krupobitím), vandalismem nebo krádeží. Pojištění auta poskytuje hned několik společností a můžete tak porovnávat desítky jejich nabídek. Ale jak vybrat tu správnou? Tu, co bude nejlevnější a která splní vaše požadavky?

Snadno si ji najdete na našem kalkulátoru havarijního pojištění, které při sjednání na Porovnej24 v průměru šetří 4 250 Kč. Pojištění si můžete online i uzavřít - bez zbytečného papírování. Veškerou administrativu totiž vyřídíme zdarma za Vás a všechny potřebné podklady vám dojdou obratem emailem a poštou.

  povinné ručení   Srovnat ceny povinného ručení

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Pojištění odpovědnosti realitních makléřů
18.2.2020

Činnost realitních zprostředkovatelů bude od 3. 3. 2020 přísněji regulována. V platnost vejde zákon č. 39/2020 o realitním zprostředkování, ukládající makléřům povinnost mít uzavřené pojištění odpovědnosti.

thumb
Jak změnit dodavatele elektřiny a ušetřit tak tisíce korun
17.2.2020

Znepokojují vás rostoucí ceny energií? Odhaduje se, že v roce 2020 by měly zdražit zhruba o 6 %. Vy však na tyto vyšší výdaje můžete vyzrát tak, že přejdete od dražšího dodavatele k levnějšímu.

thumb
Notářská úschova a její role při koupi vaší nemovitosti
14.2.2020

Pokud se zajímáte o koupi vlastního domu či bytu, možná vás napadla jedna otázka — jak to bude s placením? Při koupi nemovitosti je třeba složit velkou finanční částku, a vy chcete mít jistotu, že těch několik milionů korun zaplatíte až poté, co bude…

thumb
Do Česka míří 5G síť. Jak změní naše životy?
12.2.2020

Možná jste slyšeli o tom, že se u nás chystá zavedení páté generace bezdrátových systémů zvaná 5G síť. Co je vlastně tato technologie zač, v čem nám zlepší životy a jaká rizika jsou s ní spojena?