Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Cestovní pojištění Filipíny

Porovnáváme nabídky těchto pojišťoven

Proč sjednat cestovní pojištění na Filipíny právě u nás?

Uvažujete, jak se pojistit na cestu do této destinace? Limit cestovního pojištění zvolte minimálně ve výši 5 milionů Kč. Při cestě na jiné kontinenty se nejvíc prodraží repatriace zraněného turisty zpět do Čr, proto raději sáhněte po cestovním pojištění s vyšším limitem krytí.

 

  • Vyhledáme vše – pro jednotlivce i celou rodinu, poznávací i dobrodružné zájezdy.
  • Plánujete kromě léčebných výloh pojistit i jiná rizika? Upřesněte, zda chcete pojištění úrazu, odpovědnosti, zavazadel či storna zájezdu.
  • Z nabídky vyberte pojištění, které vás nejvíc zaujalo. Můžete si jej u nás objednat online s okamžitou platností.
  • Všechny dokumenty vám obratem přijdou na mail. Pojištění se jednoduše zaktivuje odesláním platby.

Co na Filipínách zažít a ochutnat

Pláže na Boracay

Na ostrově Boracay si budete připadat, jako byste vstoupili přímo do prázdninové pohlednice. Sněhově bílé písčité pláže v kombinaci s listnatými stromy na pobřeží a modrým mořem, po kterém se můžete projet na lodičkách jsou aspekty, díky kterým si pobyt zde užijete na maximum.

Ostrov Palawan

Tento ostrov vás ohromí řadou dechberoucích přírodních úkazů. Mezi ně patří například nejdelší podzemní řeka světa, skryté laguny, divoké skalní útesy a nádherné pláže. Díky své koncentraci přírodních krás tento ostrov získal řadu prestižních ocenění a patří k nejvíc doporučované cestovatelské lokalitě v jihovýchodní Asii.

 

Banaue

Pokud toužíte spatřit tu skutečně pravou asijskou krajinu s rýžovými poli, zajeďte si do Banaue. Ohromí vás svou zelenou krajinou a výhledem na rýžové terasy. Pokud si na návštěvu tohoto místa uděláte dost času na pořádný trek, na kterém si užijete hory, jeskyně a vodopády.

Místní kuchyně

Pokud se obáváte exotičnosti asijské kuchyně, máme pro vás dobrou zprávu. Filipínská gastronomie je unikátním mixem mezi asijskými chutěmi a evropskými a americkými vlivy. Při vaší návštěvě si nenechte ujít pokrm seros caldo (kuře a rýžová kaše) nebo morisqueta tostada (pokrm ze smažené rýže). Jídlem, který vyzkouší jen ti největší odvážlivci, je balut, což je vejce s viditelným zárodkem kuřete.

Porovnání je zdarma a můžete ušetřit až tisíce korun.

Máme desítky tisíc spokojených klientů, kteří s námi šetří.

Porovnání vám zabere jen 1 minutu. Tak proč to nezkusit ihned?

O nic se nestarejte. Veškeré papírování zařídíme za vás.

Co se vám bude hodit na Filipínách

Informace o podmínkách vstupu

Občané Česka můžou navštívit Filipíny bez víza, pokud bude jejich návštěva v maximální délce 30 dnů. Nutností je rovněž cestovní pas platný alespoň 6 měsíců po plánovaném opuštění Filipín. Filipíny jsou rovněž zemí, kam se řada digitálních nomádů vydává na několikaměsíční dobrodružství. Nevýhodou této země je, že při vstupu je nutné mít zpáteční letenku - tudíž se zde nemůžete vydat jen tak na „pas blind,“ ale musíte mít letenku pro cestu nazpět (ne nutně zpět do Česka, ale pryč z Filipín).

Očkování

Před cestou do této země se doporučuje očkování proti žloutenkám typu A a B, a také proti břišnímu tyfu. Rovněž si zkontrolujte platnost očkování proti tetanu.

Power banka

Pokud nebudete celou dobu jen v hotelovém resortu a plánujete procestovat Filipíny důkladněji, přibalte si powerbanku. V některých částech země (hlavně ve venkovských oblastech) často dochází k výpadkům elektřiny.

Přehled cestovního pojištění
Nabídka pro konkrétní cestu
Garance výsledné ceny
Stovky tisíc spokojených zákazníků

FAQ - Nejčastěji kladené dotazy

Když si zvolím jednu cílovou zemi, budu pojištěný i v jiných státech, kterými budu projíždět?

Při volbě cestovního pojištění zvolte tu nejvzdálenější zemi, ve které se budete nacházet. Tzn. cestujete-li do Španělska a Portugalska, pojistěte se do Portugalska, které je od České republiky vzdálenější, a budete automaticky pojištěni i ve Španělsku.

Jedu do Egypta, ale ve smlouvě mám územní platnost „Evropa“, ale Egypt už v Evropě není.

Z geografického hlediska se sice Egypt nachází mimo Evropu, ale mnohé pojišťovny do územní platnosti „Evropa“ přidali turisticky oblíbené země, jako je právě Egypt, nebo třeba Tunisko či Turecko. Pokud jste Egypt zadali ve formuláři v našem online porovnání, můžete si být jistí, že jste pro vaši dovolenou v Egyptě pojištěni správně.

Jak je to s platbou za ošetření u lékaře/zubaře/na pohotovosti? Musím platit hotově, nebo to vyřídí pojišťovna za mě?

V případě ambulantních ošetření (drobnějších úrazů, zubařského ošetření) většinou pacient za ošetření zaplatí na místě a pojišťovna mu výdaje proplatí po návratu do Česka. V případě, že nemá peníze, nebo se jedná o dlouhodobější pobyt v nemocnici, může se pojišťovna nemocnici zaručit, že peníze za lékařské ošetření pošle, a pacient nemusí nic platit. Při zdravotních komplikacích proto vždy nejprve zatelefonujte na asistenční službu vaší pojišťovny. Na telefonu vám poradí, do jakého zdravotnického zařízení se vydat, jak postupovat a dokonce vám nabídnou cizojazyčnou komunikaci se zdravotnickým personálem.

Když mám pojištění zavazadel, zaplatí mi i kufr zničený v letadle?

Bohužel cestovní pojištění na poškození zavazadla přepravní společností se cestovní pojištění nevztahuje. Můžete však využít naší služby, která vám v tomto případě pomůže vymoct odškodnění. Službu najdete na posledním kroku při sjednání cestovního pojištění.

Jak je to s pojištěním zpoždění letu, je ve smlouvě a kde najdu informace?

Liší se dle pojistky, většinou jej obsahují dražší balíčky pojištění (v online porovnávači ve vrchní části zadejte možnost vyšší limit krytí.

Zahrnuje pojištění i zásah horské služby?

Zásah horské služby je běžnou součástí cestovních pojistek. Pozor si dejte u cestovního pojištění na Slovensko, kdy ne všechny pojistky mají tuto službu v sobě zahrnutou. Při cestě do této země totiž některé pojistky zahrnují zásah horské služby při úrazu, ale nikoliv při pátrací akci. Tzn. při cestě na Slovensko se vždy ujistěte, že vaše pojistka zahrnuje i zásah horské služby při pátrací akci, abyste byli kryti i pro případ, že zabloudíte v horách.

Je lyžování rizikový sport?

Lyžování na vyznačených trasách se obvykle řadí mezi běžné sporty. V našem cenovém srovnání zaškrtněte kolonku Zimní sporty – pak budete mít jistotu, že jste pro toto riziko pojištěni.

Polezu po horách, jak se pojistit? (m.n.m.)

Většina horských výšlapů se řadí do běžných sportů, tudíž zde není potřeba speciální připojištění. Připojištění rizikových sportů je nutné u opravdu náročných výstupů, většinou nad 3000 metrů nadmořské výšky.

Jak je to s pojištěním plachtění na lodi?

Pokud se v rámci vaší dovolené vydáte na plavbu po moři, vždy před sjednáním pojistky nahlédněte do pojistných podmínek dané pojišťovny. Některé z nich totiž můžou jachting definovat jako rizikový sport, jiné zase můžou pojišťovat jen plavby do určité vzdálenosti od pobřeží.

 

Pojistné podmínky všech našich nabízených produktů naleznete zde: https://www.porovnej24.cz/pojistne-podminky-cestovni-pojisteni

Chci pojistit dva členy skupiny na rizikový sport, ostatní členy rodiny jen na běžný sport.

Taková možnost je samozřejmě na našem online srovnání cestovního pojištění možná, ovšem je třeba sjednat dvě různé pojistky. V našem formuláři snadno nastavíte typ sportů pro každou dvojici.

Nepovedla se platba kartou, jak se k ní mám vrátit?

V případě neúspěšné platby obvykle posíláme e-mail s instrukcemi, jak postupovat dále.

Lze zaplatit i jinak, než kartou?

Zaplatit lze samozřejmě i převodem na účet. Číslo účtu i variabilní symbol zasíláme do SMS zprávy a e-mailu, tudíž můžete pohodlně zaplatit.

Chci potvrzení v angličtině.

Potvrzení v angličtině je samozřejmě možné, stačí nám napsat na info@porovnej24.cz. Požadavek však musíme zaslat na pojišťovnu, tudíž váš požadavek odešlete minimálně týden před vaším odjezdem, ať se vše stihne vyřídit a vy odjíždíte na dovolenou s anglickým potvrzením.

Na co všechno platí pojištění storno poplatků?

Pojištění storno poplatků se vztahuje například na zrušení zájezdu z důvodu nemoci, úrazu, nenadálé škody na majetku (povodeň, požár, atd.), úmrtí blízké osoby, obdržení nečekané výpovědi z pracovního poměru. Rozsah pojištění jednotlivých situací se u různých pojišťoven může mírně lišit.

Porovnej24 v médiích

Máte pocit, že už jste o nás slyšeli? Možná to bylo tady: