Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Cestovní pojištění do Maroka

  • Cestovní pojištění od 17 Kč/den
  • Všechny nabídky na jednom místě
  • Pojištění se slevou až 50 %

Proč sjednat cestovní pojištění do Maroka u nás?

  • Ukážeme vám různorodý přehled pojistných nabídek na trhu, tudíž si můžete vybrat tu, která vám bude nejvíc vyhovovat
  • Porovnáním cen můžete ušetřit více než 60 % ceny pojištění
  • Nabízíme pojištění více než 100 sportů. Tento rozsah sportů si nemusíte připojišťovat, nabídneme vám jej v základní nabídce.
  • Všechno pohodlně vyřídíte online. Potřebné dokumenty (smlouvu, kartičku s číslem asistenční služby) vám pošleme rovnou na e-mail.

Co zažít a ochutnat v Maroku

Marrákeš

Představte si exotické město jako z pohádek Tisíce a jedné noci. Takový je Marrákeš, ve kterém se nikdy nepřestanete podivovat nad bohatě zdobenými chrámy, tržišti s cizokrajnými produkty a unikátní atmosférou, která vám vezme dech.

Sahara

Když už se vydáte do Afriky, byla by škoda, kdybyste nenavštívili největší poušť světa. Projížďka na velbloudovi po zlatavých dunách bude patřit k zážitkům, na které do konce života nezapomenete. Na tento výlet se však nevydávejte sami a oslovte nějakou místní cestovní kancelář, která vám výlet umožní.

Chefchaouen

Zažijte autentickou atmosféru arabského městečka, nahlížejte lidem do dvorků a oken a vychutnejte si sytě modrou barvu, která je všude kolem vás. Chefchaouen je město v severní části Maroka, které je celé blankytně modré. Díky této nevšední atmosféře je Chefchaouen místem, kde zažijete neopakovatelnou romantiku.

Kuchyně

K zahraniční dovolené neodmyslitelně patří ochutnávání místní gastronomie. Nenechte si ujít tradiční marocké jídlo tajine, které sestává z několika druhů masa a vařené zeleniny. Tato směs se připravuje v kuželovité keramické nádobě. Za ochutnání stojí rovněž bastila, což je několikavrstvé jídlo, prokládané masem, houbami, rozinkami a vejci.

 

Co si připojistit na cestu do Maroka

Léčebné výlohy

Málokterý cestovatel by byl nadšený z placení několika milionových léčebných výloh, které mu můžou vyvstat s léčením úrazu nebo nemoci. Po jaké výši léčebných výloh u cestovního pojištění sáhnout?

Cesty po Evropě -  alespoň 3 miliony Kč
Cestování mimo Evropu – alespoň 5 milionů Kč

Asistenční služby

Jedná se o pomoc na telefonu, která je cestovateli v případě nenadálé události k dispozici. Pojišťovna vám po telefonu poradí krok za krokem, jak v dané situaci postupovat. Rovněž vám pomůže s cizojazyčnou komunikací v zahraniční nemocnici. Je-li to možné, zavolejte asistenční službu ještě před samotným ošetřením. Pojišťovna vám vyhledá nejbližší smluvní zdravotní zařízení. V případě, že byste natrefili na soukromou nemocnici, se kterou pojišťovna nemá smlouvu, mohlo by dojít ke krácení pojistného plnění.

Úrazové pojištění

Představte si, že se na dovolené zraníte, a další tři měsíce se budete se zlomeninami léčit. Nebudete moct chodit do zaměstnání, což se nepříznivě projeví na vaší finanční situaci. Právě pro takové případy existuje úrazové pojištění, díky kterému dostanete peníze za každý den léčení úrazu. Je jen na vás, na co je použijete – třeba na vyrovnání ušlého zisku, zaplacení zdravotních pomůcek nebo nadstandardní lékařskou péči.

Pojištění zavazadel

Občas stačí moment nepozornosti (například si odskočíte na toaletu) a váš kufr je pryč! Samostatnou kapitolu představují kapesní krádeže a vykrádání hotelových pokojů. Pojistěte si váš majetek, díky kterému vám může být škoda proplacena. Možná si říkáte, že nic cenného nemáte. Ovšem i váš kufr s oblečením něco stojí a v případě jeho ztráty by vás koupě nových oděvů, bot a kosmetiky vyšla na nemalé peníze.

Pojištění odpovědnosti

Na dovolené můžete někomu způsobit nákladnou škodu, ať už na majetku, nebo na zdraví. V druhém případě po váš může poškozený požadovat odškodnění za zhoršené společenské uplatnění a zisk za všechny roky, po které nebude moct žít běžný pracovní život. Ve výsledku mu můžete zaplatit miliony Kč. Abyste se před touto škodou ochránili, zahrňte do vaší pojistky pojištění odpovědnosti. Mějte však na paměti, že toto pojištění se nevztahuje na úmyslné činy a na situace, které někomu způsobíte pod vlivem alkoholu.

Pojištění storna zájezdu

Máloco člověka naštve víc, než když onemocní těsně před odjezdem na dovolenou, která stála nemalé peníze. V takovém případě mu cestovní kancelář vrátí jen část peněz z ceny zájezdu. Představte si, že se chystáte na zájezd za 40 000 Kč. Na poslední chvíli onemocníte, a cestovní kancelář vám vrátí jen 30 000 Kč (10 000 Kč je storno poplatek, jehož výše se u různých cestovních kanceláří liší). Díky pojištění storna zájezdu můžete získat drtivou část storno poplatku zpět (většinou je to 80 %). V tomto případě vám pojišťovna vyplatí 8000 Kč, tudíž namísto 10 000 Kč budete tratit je

Co se vám bude hodit v Maroku

Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500