Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Cestovní pojištění Singapur

  • Cestovní pojištění od 11 Kč/den
  • Porovnání nabídek za 1 minutu
  • Pojištění se slevou až 50 %

Spočítat cenu

Porovnáváme nabídky těchto pojišťoven

Proč sjednat cestovní pojištění do Singapuru právě u nás?

  • Můžete ušetřit až 50 %. Naše porovnání vám najde výhodnější cenu.
  • Porovnáváme nabídky od významných pojišťoven na trhu.
  • Chytře si navolíte kombinaci pojistného krytí i užitečných připojištění.
  • Všechny dokumenty vám obratem pošleme na e-mail, takže vše vyřídíte online.

Co v Singapuru vidět a zažít?

Promenáda Marina Bay Waterfront

V tomto městském státě existuje místo, kde si můžete užít výhledy na vodní plochu i velkolepou světelnou show. Tato promenáda vede podél vody, tudíž je ideálním místem pro poklidnou procházku, na které se můžete pokochat výhledy na vodu i okolní mrakodrapy. Každý večer se tu navíc koná světelná show, kdy se místní fontána rozzáří množstvím barev i vizuálních efektů.

Chrámy

Kromě moderních budov můžete v Singapuru obdivovat tradiční náboženské chrámy. Výhodou tohoto města je mix různých světových náboženství. Najdete zde budhistické pagody, hinduistické chrámy i muslimské mešity. Za návštěvu určitě stojí klášter Lian Shan Shuang Lin, nebo palác Thian Hock Keng, patřící k nejstarším budovám ve městě.

Zahrady

Na 64 hektarech se rozkládá obrovská botanická zahrada, ve které najdete spoustu exotických druhů rostlin. Zajímavé je i prostorové uspořádání tohoto areálu, jehož dominantou je několik umělých, futuristicky vypadajících stromů. Mezi korunami těchto stromů vede vyvýšená stezka, ze které mají nývštěvníci možnost vidět celý areál jako na dlani.

Pláže

Využijte tropického počasí této země a užijte si sluneční paprsky na některé z místních pláží. Bohužel kvůli lodní dopravě nejsou pláže přímo v městě Singapuru nejčistší. Pokud hledáte koupání v čisté vodě, vydejte se raději na ostrov Sentosa, který je vyhlášený díky svým pohodovým plážím a různorodým možnostem vodních sportů.

 

Porovnání je zdarma a můžete ušetřit až tisíce korun.

Máme desítky tisíc spokojených klientů, kteří s námi šetří.

Porovnání vám zabere jen 1 minutu. Tak proč to nezkusit ihned?

O nic se nestarejte. Veškeré papírování zařídíme za vás.

Co si připojistit do Singapuru?

Léčebné výlohy

Léčebné výlohy zahrnuje každé cestivní pojištění, otázka však je v jaké výši. Abyste mohli být v zahraniční nemocnici ošetřeni a nedopláceli, vaše cestovní pojištění do Singapuru by mělo zahrnovat limit léčebných výloh ve výši minimálně 5 milionů Kč. Na cesty se příliš nevyplatí cestovní pojištění k platební kartě, které má příliš nízké limity krytí. Sáhněte raději po samostatném cestovním pojištění, které vás ochrání mnohem kvalitněji.

Asistenční služby

Asistenční služba je vám k dispozici 24 hodin denně. Vyhledá vám vhodné zdravotní zařízení, poradí, jak se do něj dopravit a zaštítí cizojazyčnou komunikaci se zdravotním personálem. Rovněž vám poradí, jaké nezbytné záležitosti vyřídit (jaké dokumenty si uschovat), aby vám léčebné výdaje mohly být proplaceny. Asistenční služby vám tudíž pomohou v této nelehké situaci.

Pojištění zubního ošetření.

Díky tomuto připojištění vám můžou být proplaceny náklady na ošetření u zubaře, jejichž výše se může vyšplhat do řádu tisíců korun. V mnoha zemích je běžné, že za obyčejnou plombu dá pacient i 4000 Kč (v případě složitějších zubařských zákroků i vyšší částky.

Pojištění zavazadel

Díky tomuto pojištění se už nemusíte obávat vysokých nákladů, když vám někdo ukradne nebo poničí kufr. Pojištění se vztahuje i na případy, kdy vám majetek poničí živelná pohroma. Pojišťovna škodu proplatí, tudíž si můžete snadno nakoupit nové věci.

Pojištění odpovědnosti

Věděli jste, že když omylem někoho zraníte, kompenzace trvalých následků vás může vyjít na miliony korun? Poškozenému totiž musíte uhradit nejen léčebné náklady, ale i ušlý zisk. Pojištění odpovědnosti vás kryje i pro případy, když někomu poničíte majetek (například hotelové vybavení).

Pojištění storna zájezdu

Pokud před odjezdem onemocníte, cestovní kancelář vám obvykle nevrátí plnou cenu zájezdu, ale částka bude ponížena o stornopoplatky. Pokud odřeknete třeba den před odjezdem, může vám propadnou celá cena zájezdu. Díky pojištění storna zájezdu můžete získat drtivou část ceny zájezdu nebo letenek zpět, tudíž až se uzdravíte, můžete za získané peníze vyrazit na jiný turnus dovolené.

Co se vám bude hodit v Singapuru

Aktuální kurz k 7.4.2020 1SGD = 17.552Kč
Singapur
Počasí
27°C
místy zataženo
st
32°C
26°C
čt
31°C
26°C
30°C
25°C
so
33°C
25°C
ne
31°C
26°C
po
31°C
26°C
út
32°C
26°C

Cestovní pas

Pro cestu do Singapuru nepotřebujete víza, postačí cestovní pas. Cestovní doklad do Singapuru musí mít platnost minimálně 6 měsíců, přičemž aspoň 2 stránky v pasu musí zůstat volné.

Očkování

Před dovolenou v Singapuru se doporučuje očkování proti žloutence typu A a B. Rovněž si ověřte platnost svého očkování proti tetanu.

Prodyšné oblečení

Do Singapuru si přibalte pohodlné oblečení nejlépe z bavlny. Panuje tu totiž vlhké klima a vlhkost vzduchu se celoročně pohybuje kolem 75 %.

Informace o cenách

V Singapuru zaplatíte za běžné produkty víc, než v České republice. Zde uvádíme, s jakými běžnými výdaji se v Singapuru setkáte.

Jídlo v restauraci ....................................................................... 202 Kč

0, 5 l ............................................................................................... 168 Kč

500 g chleba ................................................................................... 39 Kč

Lístek na autobus ......................................................................... 30 Kč

Přehled cestovního pojištění
Nabídka pro konkrétní cestu
Garance výsledné ceny
Stovky tisíc spokojených zákazníků

Na co si dát pozor v Singapuru

Přísné předpisy

Připravte se na to, že v Singapuru zaplatíte vysoké pokuty za běžné prohřešky. Například za odhození odpadku můžete zaplatit až 300 dolarů. Za některé přestupky (například jízda načerno v MHD) hrozí i krátkodobé vyhoštění ze země.

Večerní popíjení alkoholu

V Singapuru je v čase od 22:30 do 7:00 zakázáno popíjet alkohol na veřejnosti. V tomto čase si nemůžete koupit ani konzumovat alkohol na veřejných místech. Veřejnými místy se rozumí pláže, parky a venkovní bary na ulici.

 

Nepředvídatelné počasí

V Singapuru se vyplatí nosit s sebou všude deštník, protože v této oblasti dochází k rychlým změná počasí a často se stává, že se během pár sekund spustí náhlý déšť.

Podmínky dovozu

Do Singapuru je zakázáno přivézt si žvýkačky, masné výrobky a jakékoliv hračky, napodobující zbraně.

FAQ - Nejčastěji kladené dotazy

Když si zvolím jednu cílovou zemi, budu pojištěný i v jiných státech, kterými budu projíždět?

Při volbě cestovního pojištění zvolte tu nejvzdálenější zemi, ve které se budete nacházet. Tzn. cestujete-li do Španělska a Portugalska, pojistěte se do Portugalska, které je od České republiky vzdálenější, a budete automaticky pojištěni i ve Španělsku.

Jedu do Egypta, ale ve smlouvě mám územní platnost „Evropa“, ale Egypt už v Evropě není.

Z geografického hlediska se sice Egypt nachází mimo Evropu, ale mnohé pojišťovny do územní platnosti „Evropa“ přidali turisticky oblíbené země, jako je právě Egypt, nebo třeba Tunisko či Turecko. Pokud jste Egypt zadali ve formuláři v našem online porovnání, můžete si být jistí, že jste pro vaši dovolenou v Egyptě pojištěni správně.

Jak je to s platbou za ošetření u lékaře/zubaře/na pohotovosti? Musím platit hotově, nebo to vyřídí pojišťovna za mě?

V případě ambulantních ošetření (drobnějších úrazů, zubařského ošetření) většinou pacient za ošetření zaplatí na místě a pojišťovna mu výdaje proplatí po návratu do Česka. V případě, že nemá peníze, nebo se jedná o dlouhodobější pobyt v nemocnici, může se pojišťovna nemocnici zaručit, že peníze za lékařské ošetření pošle, a pacient nemusí nic platit. Při zdravotních komplikacích proto vždy nejprve zatelefonujte na asistenční službu vaší pojišťovny. Na telefonu vám poradí, do jakého zdravotnického zařízení se vydat, jak postupovat a dokonce vám nabídnou cizojazyčnou komunikaci se zdravotnickým personálem.

Když mám pojištění zavazadel, zaplatí mi i kufr zničený v letadle?

Bohužel cestovní pojištění na poškození zavazadla přepravní společností se cestovní pojištění nevztahuje. Můžete však využít naší služby, která vám v tomto případě pomůže vymoct odškodnění. Službu najdete na posledním kroku při sjednání cestovního pojištění.

Jak je to s pojištěním zpoždění letu, je ve smlouvě a kde najdu informace?

Liší se dle pojistky, většinou jej obsahují dražší balíčky pojištění (v online porovnávači ve vrchní části zadejte možnost vyšší limit krytí.

Zahrnuje pojištění i zásah horské služby?

Zásah horské služby je běžnou součástí cestovních pojistek. Pozor si dejte u cestovního pojištění na Slovensko, kdy ne všechny pojistky mají tuto službu v sobě zahrnutou. Při cestě do této země totiž některé pojistky zahrnují zásah horské služby při úrazu, ale nikoliv při pátrací akci. Tzn. při cestě na Slovensko se vždy ujistěte, že vaše pojistka zahrnuje i zásah horské služby při pátrací akci, abyste byli kryti i pro případ, že zabloudíte v horách.

Je lyžování rizikový sport?

Lyžování na vyznačených trasách se obvykle řadí mezi běžné sporty. V našem cenovém srovnání zaškrtněte kolonku Zimní sporty – pak budete mít jistotu, že jste pro toto riziko pojištěni.

Polezu po horách, jak se pojistit? (m.n.m.)

Většina horských výšlapů se řadí do běžných sportů, tudíž zde není potřeba speciální připojištění. Připojištění rizikových sportů je nutné u opravdu náročných výstupů, většinou nad 3000 metrů nadmořské výšky.

Jak je to s pojištěním plachtění na lodi?

Pokud se v rámci vaší dovolené vydáte na plavbu po moři, vždy před sjednáním pojistky nahlédněte do pojistných podmínek dané pojišťovny. Některé z nich totiž můžou jachting definovat jako rizikový sport, jiné zase můžou pojišťovat jen plavby do určité vzdálenosti od pobřeží.

 

Pojistné podmínky všech našich nabízených produktů naleznete zde: https://www.porovnej24.cz/pojistne-podminky-cestovni-pojisteni

Chci pojistit dva členy skupiny na rizikový sport, ostatní členy rodiny jen na běžný sport.

Taková možnost je samozřejmě na našem online srovnání cestovního pojištění možná, ovšem je třeba sjednat dvě různé pojistky. V našem formuláři snadno nastavíte typ sportů pro každou dvojici.

Nepovedla se platba kartou, jak se k ní mám vrátit?

V případě neúspěšné platby obvykle posíláme e-mail s instrukcemi, jak postupovat dále.

Lze zaplatit i jinak, než kartou?

Zaplatit lze samozřejmě i převodem na účet. Číslo účtu i variabilní symbol zasíláme do SMS zprávy a e-mailu, tudíž můžete pohodlně zaplatit.

Chci potvrzení v angličtině.

Potvrzení v angličtině je samozřejmě možné, stačí nám napsat na info@porovnej24.cz. Požadavek však musíme zaslat na pojišťovnu, tudíž váš požadavek odešlete minimálně týden před vaším odjezdem, ať se vše stihne vyřídit a vy odjíždíte na dovolenou s anglickým potvrzením.

Na co všechno platí pojištění storno poplatků?

Pojištění storno poplatků se vztahuje například na zrušení zájezdu z důvodu nemoci, úrazu, nenadálé škody na majetku (povodeň, požár, atd.), úmrtí blízké osoby, obdržení nečekané výpovědi z pracovního poměru. Rozsah pojištění jednotlivých situací se u různých pojišťoven může mírně lišit.

Porovnej24 v médiích

Máte pocit, že už jste o nás slyšeli? Možná to bylo tady: