Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Tipy na vánoční dárky 2019, aneb 14 nápadů, kterými nadchnete své blízké

9.12.2019

Možná vás při shánění vánočních dárků napadlo, že by mohl existovat univerzální seznam nápadů, kterými zaručeně nešlápnete vedle a zároveň se vejdete do vámi preferované cenové kategorie. Dobrou zprávou je, že takový seznam existuje a vytvořili jsme ho pro vás vy. Jaké nejmodernější vychytávky budou nejnovějším hitem pod letošními vánočními stromky?

Tipy na vánoční dárky 2019, aneb 14 nápadů, kterými nadchnete své blízké
9 minut čtení
Životní styl

Ne každý si může dovolit za dárky utratit desetitisíce, a zároveň téměř každý chce svou rodinu a přátele potěšit originálními prezenty. Ať už letos plánujete za dárky utratit tisíce korun, nebo pouhé stovky, v tomto článku najdete inspiraci.

Máme pro vás nápady na vánoční dárky od 21 600 Kč po pouhých 300 Kč

Tipy na vánoční dárky 2019

V řádu tisíců korun

Magický obraz

Bylo by potěšující vaší manželce či manželovi koupit sbírku světoznámých obrazů, ale asi byste se nedoplatili. Proveditelnější variantou je koupě rámu Meural, který dokáže měnit své obrazy díky pár kliknutím. Ve vašem obýváku vám může jeden den viset Mona Lisa, jindy Van Gogh nebo třeba vaše fotka z dovolené. Tato technická vychytávka je k sehnání třeba na Amazonu.

Cena: 21 600 Kč

Sluchátka AirPods

Pokud chcete vsadit na jistotu, sluchátka AirPods jsou dárkem, který ocení každý. Co vlastně tato bezdrátová sluchátka v elegantní bílé krabičce umí? Dokážou se připojit nejen k Apple zařízením, ale i Androidu či OS Windows. V případě, že sluchátka ztratíte, je můžete dohledat pomocí iPhonu nebo iPadu.

Cena: AirPods Pro 7210 Kč, AirPods 4790 Kč

Minitiskárna fotek Sprocket

Na první pohled to vypadá jako mobil, ale na druhý je to maličká tiskárna. Její výhodou je možnost okamžitého vytisknutí fotek. Na společné výlety s přáteli je to k nezaplacení.

Cena: 2990 Kč

Hrající lampa a police

IKEA v tomto roce představila žhavou novinku, která vyvolala obrovský zájem mezi milovníky hudby. Jedná se o lampu a polici, které v sobě ukrývají reproduktor. Podle uživatelských recenzí je poslech hudby velmi kvalitní a jde synchronizovat s ostatními částmi bytu. Díky tomu můžete přecházet z místnosti do místnosti za zvuku stejné hudby, což se hodí při domácích večírcích nebo při uklízení či ranní přípravě do práce, kdy pobíháte po celém bytě.

Cena: lampa 4690 Kč, police 2690 Kč

Zdroj: www.ikea.com

Stylové povlečení

Zapomeňte na fádní potahy. Povlečení na postel může být uměleckým skvostem samo o sobě. Můžete jej sehnat s realistickým fotografickým potiskem, s obrázky Josefa Lady nebo designem od českých návrhářů.

www.matejovsky-povleceni.cz

Tip! Získejte na vaše dárky přes 35 000 Kč. Porovnáním cen elektřiny, plynu, pojištění a hypotéky u nás ušetříte.

Porovnat ceny a ušetřit více než 35 000 Kč

Tipy na dárek do 1000 Kč

Dřevěná powerbanka

Tato pomůcka pomůže vašim blízkým přežít náhlé vybití telefonu. Na trhu najdete spoustu modelů v elegantním dřevěném provedení. Vybírat můžete z různých typů dřev a pocítit tak unikátní kombinaci moderního produktu a doteku přírody.

Cena: 350 - 600 Kč

Poukaz na masáž

Pokud si nejste jistí ohledně hmotného vánočního daru, darujte zážitek. Z relaxační masáže bude mít obdarovaný mnohem větší radost, než z nějakého neužitečného lapače prachu. Poukaz na masáž nebo wellness může být navíc pohotovým řešením v případě, že nedopatřením na nějakého člena rodiny zapomenete. Na různých slevových portálech tento zážitek objednáte klidně i na poslední chvíli.

Cena: 400 - 1000 Kč

Armádní kryt na mobil

Pouzdro na mobil UAG je unikátní v tom, že splňuje vojenské standardy, díky čemuž dokáže mobil spolehlivě ochránit téměř před vším. Je odolný vůči pádu, teplotním výkyvům a také proti vlhkosti a dešti. Při testování obal ochránil telefon při 52 pádech z výšky 1, 2 metru.

Cena: 799 - 1000 Kč

Zážitek pro Pražáky

Tento dárek je ideální pro Pražáka, který chce objevit nečekaná zákoutí svého města. Na internetu najdete zážitkové prohlídky, specializované na objevování nepříliš známých částí hlavního města.

Jedná se například o prohlídky zvané Praha Neznámá, zaměřené na návštěvu méně známých částí města. Otrlejší povahy si možná troufnou na prohlídky Pragulic. Místní bezdomovci ukazují turistům temnější stránky města.

Cena: 250 - 450 Kč

Stírací cestovatelská mapa

Pokud máte v rodině cestovatele, darujte mu speciální mapu, na které si může označit země, ve kterých byl. Jedná se o mapu světa, která je pokryta stejnou vrstvou jako stírací losy. Cestovatel si tak může stírat všechny země, které navštívil. Hodí se i k pověšení na stěnu.

Cena: 260 - 400 Kč

Tip! Zajímají vás i další doplňky do bytu? Nyní máme v rámci našeho cashbacku zajímavou akci. Vrátíme vám 7 % při nákupu na 4home.cz Využít slevu

Dárky do 300 Kč

Nevyšli jste letos před Vánoci s penězi? Nevadí, své blízké můžete nápaditě podarovat i se skromnějším rozpočtem.

Líný hrnek

Tato vtipná vychytávka si získala srdce mnoha lidí. Jedná se totiž hrnek na baterky, který má na svém dně vrtulku na míchání nápoje. Může se tak stát vtipným dárkem pro všechny „lenochy,“ nebo také pro ty, kteří si potrpí na důkladně našlehané mléko do kávy.

Cena: 199 Kč

Starožitný šperk

Chcete udělat radost šperkem své ženě, přítelkyni či mamince, ale bohužel na to máte jen tři stovky? Můžete to vyřešit dvěma způsoby buď koupit nějakou lacinou bižuterii, nebo sáhnout po stylovějším řešení. V některých starožitnictvích objevíte hotové poklady, které navíc postupem času můžou růst na hodnotě.

Originální kosmetický balíček

Levná cena a maximální využití? Toho dosáhnete, pokud koupíte kosmetický balíček. U takového dárku máte jistotu, že určitě nezůstane nevyužitý. Zajímavým nápadem je třeba pivní kosmetický balíček, nebo kosmetická sada s vůni jehličnatého lesa.

Cena: 200 - 300 Kč

Doplněk od návrháře

Ne všechna díla od designérů musí stát několik tisíc. Existují místa, na kterých se sdružují kreativci a místní umělci. Originální náušnice, náhrdelník nebo brož můžete mít klidně pořídit už od 100 Kč. Co se týče kamenných obchodů, tak je to například obchod Cvrk, který nabízí ručně vytvořené produkty českých umělců. Ještě různorodější pastvu pro oči naleznete na internetovém tržišti Fler.cz.

 

Mohlo by vás zajímat

thumb
Rozdíl mezi životním a úrazovým pojištěním
30.6.2020

Vyznat se v pojistných termínech může být někdy těžké a řada lidí často tápe i v takové otázce, jaký je rozdíl mezi životním a úrazovým pojištěním. Je důležité vědět, za co vlastně platíte a na jaká rizika jste pojištěni.

thumb
Co je glamping a kam na něj vyrazit?
29.6.2020

Glamping neboli úžasné kempování není ustálený pojem. Jeho rozsah se pohybuje od opravdu luxusních chatek po velmi netradiční ubytování, které ovšem svou specifičností návštěvníky ohromuje a láká.

thumb
Jak si vybrat bankovní účet? Srovnání aktuálních nabídek bank
26.6.2020

Jaký bankovní účet vybrat pro vaše drahocenné peníze tak, aby jim bylo co nejlépe? Televizní reklamy přímo přetékají zábavnými upoutávkami na různé banky. Otázkou však je, která z proklamovaných firem nich bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám.

thumb
Jak funguje exekuce: Víte o ní vše? Co může exekutor zabavit?
25.6.2020

Do exekuce se nechce dostat nikdo. Jenže někdy taková situace nastane a člověk ani neví jak. Stačí dlouhodobý výpadek příjmů, přestanete včas splácet závazky a na exekuci je zaděláno. Když už ale hrozí, je důležité vědět, jaká práva a povinnosti se s ní…