Allianz pojišťovna, a.s.

Allianz pojišťovna patří mezi tři největší české pojišťovny. Na českém trhu je od roku 1993, kdy začínala s nabídkou životního pojištění a pojištění majetku občanů. Dnes nabízí v síti svých jedenácti regionálních ředitelství a 1900 pojiš'ťovacích poradců řadu pojišťovacích produktů a služeb, které si nyní představíme.

 

Kdo je Allianz?

Za českou pojišťovnou Allianz stojí silné zázemí světového pojišťovacího koncernu Allianz SE. Je stoprocentní dceřinou společností holdingu Allianz New Europe a jediným akcionářem Allianz penzijního fondu. Ten existuje na našem trhu už od roku 1994.

Výhodou takového uspořádání je přístup k mezinárodní kapitálové síle a celosvětově ověřenému know-how. Pro spolehlivé zajištění rizik využívá pojišťovna Allianz renomované společnosti, jako například Allianz SE, Swiss Re, Munich Re a další.

Cizokrajně znějící název Allianz odkazuje na německý původ pojišťovny – v této zemi funguje Allianz pojišťovna už od roku 1890. Pro zachování tradice se název přenesl i na pobočky v ostatních zemích, někdy ale dělá problémy zákazníkům zvyklým na jiný jazyk. Čeští zájemci tuto pojišťovnu na internetu často hledají jako Alianc, Allianc nebo Alianz.

Produkty Allianz pro privátní zákazníky

Výběr pojištění pro občany nabízí Allianz od začátku svého působení v České republice. Dnes můžete jako soukromé osoby svěřit pojišťovně Allianz své životní pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti či penzijní připojištění (zajišťuje Alllianz penzijní fond). Vaši kariéru zaštítí Allianz pojištění profesní odpovědnosti. A pokud se chystáte na cesty, je tu pro vás Allianz cestovní pojištění, povinné ručení a také komplexní autopojištění.

  • Povinné ručení Allianz – to je nejširší nabídka výhod k povinnému ručení na trhu. S povinným ručením Exkluziv automaticky získáváte pojištění rizika střetu se zvířetem a poškození vozidla zvířetem. Hodí se také pojištění rizika živlu. V případě nehody se zraněním nabízí Allianz povinné ručení tzv. Garanci mobility – vyplacení příspěvku na pořízení nového vozidla a vyplácení roční renty. O škodu na vašem vozidle se postará Allianz Přímá likvidace škod.
    Pro podrobnosti o povinném ručení využijte online srovnání povinného ručení.
  • Havarijní pojištění Allianz je ochrana vašeho auta před krádeží, poškozením od vandalů nebo divokých živlů. Vybírat můžete stejně jako u povinného ručení z variant Normal, Optimal a Exkluziv. Navíc si můžete sjednat Allianz pojištění GAP proti ztrátě hodnoty vozidla. Pro srovnání výhod havarijního pojištění Allianz vám poslouží online kalkulačka pojištění aut.
  • Cestovní pojištění Allianz se přizpůsobí rozmanitosti vašich cest a rizik, která na nich potřebujete pojistit. Nabídne vám pojištění léčebných výloh v zahraničí, pojištění odpovědnosti za škodu, zavazadel a stornovacích poplatků. Díky automatickému prodloužení konce pojištění, možnosti sjednat pojištění pro opakované cesty a pohotovým asistenčním službám se zbavíte starostí doma před cestou i v plném proudu cestování.
    Zjistěte všechny své možnosti s online kalkulačkou cestovního pojištění.

Produkty Allianz pro firmy

Hledáte výhodné pojištění pro své podnikání? Takové, které bude respektovat vyjímečnost vaší firmy? Allianz pojištění PRO podnikatele vám umožní vybrat si, co vše chcete pojistit a která pojistná rizika se týkají právě vás.
Pokud dáváte přednost hotové nabídce, je tu pro vás pojištění NOE plus, které kombinuje nejčastější pojistná rizika, nebo speciální balíčky pojištění např. pro autobazary, lékárny či restaurace.

Co ještě má Allianz pro podnikatele? O firemní autopark se postará Allianz autopojištění, nebo, pokud máte nad pět vozidel, pojištění Autoflotily. O vaše zaměstnance bude pečovat pojištění osob či skupin a speciální nabídky penzijního připojištění pro zaměstnavatele.

Potřebujete specifické pojištění pro stavbu či průmysl? Obraťte se na Allianz pojištění individuálních rizik. Tady si můžete pojistit vše od majetku a přerušení provozu až po rizika s mezinárodním územním rozsahem.

Allianz pojišťovna, a.s.
 

Adresa

Allianz pojišťovna, a.s.
Ke Štvanici 656/3
186 00 Praha 8
 

Kontakt

Tel: 224 405 111
Fax: 242 455 701
Zelená linka: 800 170 000
E-mail: klient@allianz.cz