Menu
mobile hero
Direct pojišťovna, havarijní pojištění
 • Co byste rozhodně měli vědět o této pojišťovně?
 • Jaké výhody nabízí havarijní pojištění Direct?
 • Co toto pojištění kryje?

Spočítat havarijní pojištění

Telefon:
221 221 221
Internet:
 • Nabízí pojištění pro lidi, které pokrývá nejčastější potřeby pojistné ochrany
 • U pojištění pro firmy se soustředí na splnění těch nejčastějších požadavků podnikatelů

Direct pojišťovna, havarijní pojištění

Havarijní pojištění od Direct

Také se vám zalíbil přátelský přístup této pojišťovny, která doslova rozpoutala revoluci ve strohých pojistných vodách? Pojišťovna Direct si zvolila metodu úzké specializace  - nabízí pouze pojištění v oblasti neživotního pojištění (autopojištění, cestovní pojištění, pojištění majetku, odpovědnosti a pojištění pro podnikatele).

Jaké výhody nabízí havarijní pojištění Direct?

 

Svoboda volby

Pojišťovna Direct nemá snahu své pojištění uměle aranžovat do různých pojistných balíčků, ze kterých většinou klient nevyužije všechny služby. Namísto toho si klient může pojistit jen ta rizika, která mu vyhovují a která doopravdy využije.

Možnost odchodu

U Directu nejste vázáni dlouhými výpovědními lhůtami a sankcemi za odchod. Tato pojišťovna je natolik férová, že vám umožní beztrestný odchod kdykoliv se vám zamane.

Pojištění až na hodnotu automobilu

Výhodou havarijního pojištění od Directu je možnost pojistit na částku ve výši hodnoty vozidla nebo konkrétního limitu, který dostanete v případě škody na automobilu.

Velký výběr doplňkových připojištění

Havarijní pojištění Direct umožňuje připojistit se na velké množství rizik. Tudíž řidič má šanci zabezpečit se proti velkému množství situací, které můžou nastat.

Co si lze připojistit navíc?

 

Půjčení náhradního vozidla V případě, že řidič bude muset nějaký čas čekat na opravu svého vozidla. pojišťovna Direct mu zapůjčí náhradní vozidlo na dobu až 10 dní.
Oprava menších závad Pojišťovna Direct přispěchá na pomoc v takových případech, jako je prasklá pneumatika, vybitá baterie nebo zabouchlé klíče.
Odškodné za trvalé následky úrazu Děsíte se toho, že se při autonehodě zraníte a do konce života budete upoutání na invalidní vozík? Díky tomuto připojištění může pojišťovna proplatit škodu na zdraví vám nebo vašim spolucestujícím. Připojištění se vztahuje i na případ úmrtí.
Pojištění skel Pojištění se vztahuje na všechny okenní plochy na autě, dokonce i střešní okna. Pokud jsou senzory součástí skel, pojistka se vztahuje i na ně.
Pojištění zavazadel Direct uhradí škodu na zavazadlech a věcech uvnitř automobilu a střešních boxů, pokud k poškození či krádeži dojde jindy, než v noci.
Vyplacení škody v pořizovací ceně Direct umožňuje proplatit škodu ve výši pořizovací ceny automobilu.
Pojištění smrti obou rodičů V případě, že dojde k tak tragické situaci, že při nehodě zemřou rodiče dítěte, opatrovníkovi dětí bude vyplacena pojistná částka, kterou si rodiče stanovili ve smlouvě.
Garance ceny po dobu 3 let Obáváte se případného zdražování? U Directu si můžete cenu zafixovat na 3 roky.

 

Moderní benefity u havarijního pojištění

Havarijní pojištění Direct usnadňuje klientům život díky maximálnímu využití internetu a rychlým procesům. Jaké úkony u Directu provedete rychle a komfortně?

Sjednání havarijního pojištění Havarijní pojištění Direct lze sjednat pohodlně online formou. Unikátní aplikace Nafoť a jeď umožňuje vyfotit stav vozidla klidně pomocí telefonu. Klient se tak nemusí zdržovat osobní návštěvou a vše vyřeší přes internet z pohodlí domova.
Zaslání zelené karty Zelenou kartu automaticky obdržíte e-mailem a také vám pošlou jedno papírové vyhotovení poštou.
Nahlášení pojistné události Když dojde k obávanému sťuknutí auta při nehodě, nemusíte běhat na pobočku pojišťovny. Pojistnou událost jednoduše nahlásíte přes online formulář, nebo telefonicky. Vyplnění online formuláře vám nezabere více, než 20 minut.

 

Dnes objednalo již 2 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Spočítat havarijní pojištění


Informace

 • Obchodní jméno: DIRECT pojišťovna, a.s.
 • Sídlo: Nové sady 996/25, Staré Brno, 602 00 Brno
 • Spisová značka: 10653 B, Městský soud v Praze
 • Telefon: 221 221 221
 • E-mail: info@direct.cz
 • Internet: www.direct.cz


Získejte levnější havarijní pojištění a ušetřete až 75% z běžné ceny!