Menu
mobile hero
AXA pojišťovna, havarijní pojištění
 • Co byste nutně měli vědět o tomto havarijním pojištění?
 • Jaké pojistné produkty AXA nabízí?
 • Co za výhody havarijní pojištění AXA nabízí?

Spočítat havarijní pojištění

Telefon:
292 292 292
Internet:
Online hlášení škody:
 • Již 15leté působení na českém trhu je zárukou kvalitního a prověřeného poradenství
 • S více než 100letou zkušeností patří mezi 50 nejbezpečnějších bank na světě

AXA pojišťovna, havarijní pojištění

Havarijní pojištění od AXA

Nejlepší asistenční služby na trhu - to je výhoda, kterou pojišťovna AXA slibuje na svých stránkách. Takto sebevědomý příslib si může dovolit jen společnost, která světu autopojištění skutečně rozumí. Takovou firmou AXA skutečně je, protože na českém trhu působí už od roku 1998 a za tu dobu si získala přízeň velkého množství klientů.

Od 15. října 2020 se společnosti AXA v České republice, na Slovensku a v Polsku staly součástí skupiny UNIQA Insurance Group.

Jaké výhody havarijní pojištění AXA nabízí?

 

Široký výběr pojistných balíčků Řidič má na výběr celkem 3 pojistné balíčky s bohatou nabídkou připojištění a doplňkových služeb. Řidič obdrží široké pojistné krytí už v rámci základního balíčku.
Odtah zdarma V rámci havarijního pojištění získá řidič zdarma odtah vozidla zdarma po celé České a Slovenské republice.
Odměna za bezeškodní průběh Pojišťovna AXA nabízí jednu z nejvyšších slev za jízdu bez nehod. Díky bonusům řidič může ušetřit až 67 %.
Bez zbytečných požadavků na zabezpečení vozu Dobrou zrpávou je, že havarijní pojištění AXA lze získat za výhodnou cenu i bez toho, aby si řidič nutně musel na svůj automobil pořizovat drahé zabezpečovací prvky.
Lákavé slevy Tato společnost pravidelně zpříjemňuje svým řidičům život díky atraktivním slevám na pojistném.
Možnost snížit si spoluúčast Pokud si řidič automobil nechá opravit v některém ze smluvních autoservisů, pojišťovna mu sníží spoluúčast až o 2000 Kč. V některých případech může získat až na nulovou spoluúčast (tzn. při pojistné události nic nedoplácí).

 

Havarijní pojištění Axa si můžete vylepšit díky řadě užitečných připojištění, které vám značně usnadní průběh pojistné události. Jaká připojištění to jsou?

Úrazové připojištění

Pojišťovna AXA toto připojištění doporučuje hlavně těm řidičům, kteří často převáží další osoby. Pojistit se lze v rozmezí 100 000 Kč až 5 milionů Kč.

Připojištění náhradního vozidla

V případě, že se vaše vozidlo stane nepojízdným kvůli dopravní nehodě, AXA vám proplatí náklady na pronájem náhradního vozidla až do výše 10 000 Kč.

Připojištění zavazadel

Při škodě na automobilu většinou neutrpí jenom plechy, ale rovněž interiér vozidla včetně zavazadel. Finanční škody na zavazadlech si lze připjistit v rámci tohoto pojištění, které kryje škody do 30 000 Kč.

Připojištění skel

Toto pojištění se vztahuje na poničení nebo krádež skel na autě. Pokud řidič dodá fotodokumentaci škody, spoluúčast se mu snižuje na 1000 Kč, pokud si navíc nechá sklo opravit ve smluvním autoservisu, může se dočkat dokonce nulové spoluúčasti.

Připojištění asistence

Jedná se o rozšířené asistenční služby, které řidiči pomůžou s takovými situacemi, jako je například bezplatná repatriace vozidla z ciziny do České republiky, náhradní ubytování až na 7 dní či dovoz paliva až do výše 1200 Kč.

Slevy a bonusy

Pojišťovna AXA má snahu potěšit své klienty nejen díky profesionálním poskytovaným službám, ale i zajímavými slevami. Jedná se například o slevu ve výši 5 % za propojištěnost (tzn. když má klient u této pojišťovny sjednáno více, než jednu smlouvu).

Jak se v rámci havarijního pojištění od AXY vypočítává sleva za bonus? Bonus je vyjádřený počtem měsíců bez nehod, a za každou pojistnou událost se řidiči z tohoto počtu měsíců odečítá číslo 36.

V přehledné tabulce je znázorněno, jaká je bonusová politika pojišťovny AXA.

Havarijní pojištění AXA - výše bonusů a slev

Počet měsíců bez nehody Výše slevy
120 a více 67 %
96 - 119 60 %
84 - 95 50 %
72 - 83 40 %
60 - 71 30 %
48 - 59 20 %
24 - 47 10 %
0 - 23 0 %

 

Dnes objednalo již 5 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Spočítat havarijní pojištění


Informace

 • AXA pojišťovna a.s. je členem skupiny UNIQA Insurance Grou
 • Obchodní jméno: AXA pojišťovna a.s.
 • Sídlo: Evropská 810/136, 160 00 Praha 6 - Vokovice
 • Spisová značka: 12826 B, Městský soud v Praze
 • Telefon: 292 292 292
 • E-mail: info@axa.cz
 • Internet: www.axa.cz


Získejte levnější havarijní pojištění
a ušetřete až 75% z běžné ceny!