Menu
mobile hero
BOHEMIA ENERGY entity, s.r.o.
 • Co byste rozhodně měli vědět o tomto dodavateli?
 • Jaké výhody Bohemia Energy nabízí?
 • Proč zvolit právě tuto společnost?

Spočítat cenu elektřiny

Poslední žadatel: Tomáš K., Praha Tomáš včera ve 23:44 změnil dodavatele elektřiny a ušetřil 3 147 Kč
Telefon:
844 101 010
 • Proklientský přístup a snaha usnadnit klientům objednání služeb, velká síť obchodních zástupců
 • Možnost využití doplňkových bonusů - asistenční služby, systém slev

BOHEMIA ENERGY entity, s.r.o.

O dodavateli

Firma Bohemia Energy vstoupila na český trh již v roce 2005 a byla prvním alternativním dodavatelem. Svou významnou pozici na poli nemainstreamových energetických firem si udržela až dodnes - v současné době je největším alternativním dodavatelem elektřiny a plynu v České republice.

Čím se tato firma zabývá? Zprostředkovává výhodnější ceny elektřiny a plynu, poskytuje klientský servis a energetické poradenství.

Bohemia Energy je v insolvenci?

V souvislosti s tímto dodavatelem se řadě lidí vybaví incident, kdy byla tato firma v insolvenčním řízení. Stalo se tak v roce 2014, kdy kyperská společnost Jonaza Trading Limited vymáhala po této firmě pohledávku ve výši přes 304 000 Kč. Ovšem tento návrh byl městským soudem v Praze zamítnut, a označen jako šikanózní.

Je Bohemia Energy podvod?

Jméno této firmy bylo rovněž v minulosti skloňováno s nekalými praktikami podomních prodejců (například známá kauza s nabízením žárovek).

To už je naštěstí minulostí, protože firma učinila řádná opatření, aby k takovým incidentům již nedocházelo. Odsouhlasila nový etický kodex, který má za cíl zajistit férové jednání směrem k zákazníkům. Nyní pečlivěji kontroluje činnost podomních prodejců. K novým opatřením patří například verifikační telefonát, kdy z firmy zavolají každému novému klientovi, zda s uzavřenou smlouvou souhlasí a je si jí vědom.

„V našem odvětví je na prvním místě důvěra. Zároveň si uvědomujeme svou roli a zodpovědnost, kterou máme k odběratelům, obchodním partnerům a dalším účastníkům trhu. I když jsme drtivou většinu doporučení Vzorového etického kodexu ERÚ dodržovali i v minulosti, chceme našim zákazníkům usnadnit orientaci, a proto jsme naše zásady sepsali do podoby oficiálního dokumentu,“ říká Jiří Písařík, jednatel Bohemia Energy.

Jaké Bohemia Energy přináší výhody svým klientům?

Proč zvolit firmu Bohemia Energy jako svého dodavatele elektřiny a plynu? Důvodů je spousta. V přehledné tabulce jsme shrnuli výhody, které tato společnost svým klientům přináší.

 

Férový přístup Bohemia Energy je férovým partnerem, který umí klientovi zajistit výhodnější cenu energií. Tato společnost uzavřela etický kodex, jehož cílem být klientům poskytovatelem energií, na kterého se můžou s důvěrou obracet.
Webová kancelář Bohemia Energy svým klientům umožňuje komfortní webovou kancelář. Jedná se o internetové rozhranní, ve kterém má klient přístup ke svému zákaznickému účtu, může zde provádět změny na svých smlouvách a rovněž měnit a nastavovat své platby.
Snadný přechod Zaujaly vás služby firmy Bohemia Energy? Přechod od vašeho stávajícího dodavatele je velmi snadný. Bohemia Energy všechny náležitosti spojené s přechodem vyřeší za vás. Nemusí vás tudíž trápit žádné papírování.
Nadstandardní klientský servis Bohemia Energy má snahu, aby její klienti vždy měli prvotřídní péči.
Energetické poradenství Kromě výhodnější energie a kvalitního klientského servisu nabízí tato firma i energetické poradenství (dole se o této službě rozepíšeme podrobněji).

 

Energetické poradenství

Jak už jsme zmínili, Bohemia Energy nabízí klientům své know - how z oblasti úspory na energiích. S jakými činnostmi může svým klientům pomoct?

Orientace ve faktuře Specialisté s klientem projdou veškeré položky ve faktuře a srozumitelně mu vysvětlí, za co všechno platí.
Kontrola smluvních údajů Jedná se o kontrolu distribuční sazby, jističe a výše záloh.
Výpočet úspory Pomoc s orientací v jednotlivých nabídkách energie.
Určení problémového místa Specialista klientovi pomůže rovněž s určením míst, která jsou energeticky nejnáročnější a stojí domácnost nejvíc peněz.
Vyhledání řešení Specialista najde řešení úspory, které bude dané domácnosti nejvíc vyhovovat.
Realizace Klient se dočká nejen profesionálního poradenství, ale rovněž pomoci při realizaci vybraného řešení.

 

 

 

 

Dnes objednalo již 13 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Spočítat cenu elektřiny


Informace

 • Obchodní jméno: BOHEMIA ENERGY entity, s.r.o.
 • Sídlo: Praha 1 - Nové Město, Na Poříčí 1046,1047/24-26, PSČ 11000
 • Spisová značka: C 115621 vedená u Městského soudu v Praze
 • Telefon: 844 101 010
 • E-mail: kontakt@bohemiaenergy.cz
 • Internet: www.bohemiaenergy.cz


Časté dotazy

Jaký je rozdíl mezi sazbou D01d a D02d?
Je vyplnění údajů u změny dodavatele elekřiny závazné?
Je možné provést srovnání plynu a elektřiny najednou?
Je změna dodavatele elektřiny totéž, co přepis?
Kolik mě bude stát změna dodavatele elektřiny?
Co změna dodavatele elektřiny obnáší? Budu muset měnit elektroměr a platit za jeho instalaci?
Může se cena elektřiny měnit? Jak často?
Co když můj Dodavatel elektřiny zkrachuje?
Má cenu kvůli pár korunám měnit dodavatele elektrické energie?
Jaký je rozdíl mezi dodavatelem a distributorem elektřiny?

Porovnejte nabídku Bohemia Energy s dalšími dodavateli

Srovnejte aktuální nabídku Bohemia Energy pro rok 2018 s dalšími dodavateli elektřiny a plynu. Přesvěčte se, že můžete ročně ušetřit na plynu i několik tisíc. Změnu dodavatele si můžete ihned po srovnání objednat. O papírování se postaráme za vás.

Získejte levnější elektřinu
a ušetřete až 75% z běžné ceny!