Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Cestovní pojištění na Seychely

  • Cestovní pojištění od 11 Kč/den
  • Porovnání nabídek za 1 minutu
  • Pojištění se slevou až 50 %

Spočítat cenu

Porovnáváme nabídky těchto pojišťoven

Proč sjednat cestovní pojištění na Seychely právě u nás?

  • Zařídíme vám slevu, tudíž ušetříte až 50 % ceny.
  • Vyhledáme vše – pro jednotlivce i celou rodinu, poznávací i dobrodružné zájezdy.
  • Navolíte si pojistné krytí i připojištění podle vašich preferencí.
  • Vše pohodlně vyřídíte online. Všechny dokumenty vám přijdou na váš mail.

Co na Seychelách vidět a zažít?

Pláže

Seychely se nachází v příjemném tropickém pásmu, což z nich činí ideální dovolenkovou destinaci. Řada Evropanů sem přijíždí, aby utekli chladné zimě. Mořské pobřeží lemované bujnou tropickou vegetací představuje ideální místo pro odpočinek. Nenechte si ujít například Anse Source d’Argent, což je jedna z nejnámějších pláží na světě. Objevila se dokonce ve filmu Trosečník. Pokud byste zatoužili po trochu soukromí, můžete si zarezervovat některou z odlehlých pláží, na které budete úplně sami.

Potápění

Díky průzračně čisté vodě zřetelně uvidíte spoustu korálových útesů a exotických vodních živočichů. Nejznámějšími místy pro potápění je ostrov Mahé, nebo lokalita Napoleon u ostrova Alphonse. Ať už jste začátečník nebo ostřílený milovník potápění, v této oblasti najdete spoustu potápěčských škol, ve kterých vám pomůžou.

Vallée de Mai

Tato přírodní rezervace je zapsána v seznamu UNESCO. Můžete zde spatřit  spoustu přírodních zázraků. Roste tu spousta vzácných rostlin a toto místo je rovněž domovech stovek exotických ptáků. Procházka tímto koutem divoké přírody vás určitě bude bavit. Roste tu také vzácná palma lodoicea seychelská, která má největší semena ze všech rostlin na světě.

Výlet lodí

Pokud toužíte objevovat více ostrovů, vydejte se na lodní projížďku, která vás povozí mezi jednotlivými seychelskými ostrovy. Různé cestovní kanceláře nabízejí plavby po jednotlivých ostrovech. Součástí projížďky je možnost okoupat se na nejkrásnějších plážích a prohlídka nejzajímavějších přírodních památek.

Porovnání je zdarma a můžete ušetřit až tisíce korun.

Máme desítky tisíc spokojených klientů, kteří s námi šetří.

Porovnání vám zabere jen 1 minutu. Tak proč to nezkusit ihned?

O nic se nestarejte. Veškeré papírování zařídíme za vás.

Co si připojistit na Seychely?

Léčebné výlohy

Zahrnují transport zraněného (vrtulníkem, sanitkou), zdravotní ošetření a pobyt v zahraniční nemocnici. Vaše cestovní pojištění na Seychely by mělo zahrnovat limit léčebných výloh ve výši minimálně 5 milionů Kč. Na cesty se příliš nevyplatí cestovní pojištění k platební kartě, které má příliš nízké limity krytí. Sáhněte raději po samostatném cestovním pojištění, které vás ochrání mnohem kvalitněji.

Asistenční služby

Asistenční služba je vám k dispozici 24 hodin denně. Vyhledá vám vhodné zdravotní zařízení, poradí, jak se do něj dopravit a zaštítí cizojazyčnou komunikaci se zdravotním personálem. Rovněž vám poradí, jaké nezbytné záležitosti vyřídit (jaké dokumenty si uschovat), aby vám léčebné výdaje mohly být proplaceny.

Pojištění zubního ošetření.

Díky tomuto připojištění vám můžou být proplaceny náklady na ošetření u zubaře, jejichž výše se může vyšplhat do řádu tisíců korun. V mnoha zemích je běžné, že za obyčejnou plombu dá pacient i 4000 Kč (v případě složitějších zubařských zákroků i vyšší částky.

Pojištění zavazadel

Díky tomuto pojištění se už nemusíte obávat vysokých nákladů, když vám někdo ukradne nebo poničí kufr. Pojištění se vztahuje i na případy, kdy vám majetek poničí živelná pohroma. Pojišťovna škodu proplatí, tudíž si můžete snadno nakoupit nové věci.

Pojištění odpovědnosti

Věděli jste, že když omylem někoho zraníte, kompenzace trvalých následků vás může vyjít na miliony korun? Poškozenému totiž musíte uhradit nejen léčebné náklady, ale i ušlý zisk. Pojištění odpovědnosti vás kryje i pro případy, když někomu poničíte majetek (například hotelové vybavení).

Pojištění storna zájezdu

Pokud před odjezdem onemocníte, cestovní kancelář vám může vrátit pouhých 20 % ceny zájezdu. Pokud odřeknete třeba den před odjezdem, může vám propadnou celá cena zájezdu. Díky pojištění storna zájezdu můžete získat drtivou část ceny zájezdu nebo letenek zpět, tudíž až se uzdravíte, můžete za získané peníze vyrazit na jiný turnus dovolené.

Co se vám bude hodit na Seychelách

Seychely
Počasí
28°C
polojasno
st
29°C
28°C
čt
29°C
28°C
29°C
28°C
so
29°C
28°C
ne
29°C
29°C
po
29°C
29°C
út
29°C
28°C

Cestovní pas

Dobrou zprávou je, že na Seychely nepotřebujete turistické vízum. Při pobytu do 90 dnů vám postačí pouze cestovní pas. 

Adaptér

Na Seychelách se setkáte ze zásuvkami britského typu, proto si s sebou přivezte adaptér.

Doklady o letenkách a ubytování

Koupili jste si jednosměrnou letenku na Seychely a ještě nevíte, zda pobudete dva týdny nebo dva měsíce? Nevýhodou této destinace je, že musíte ukázat i zpáteční letenku. Po příletu musíte rovněž předložit důkaz o tom, že máte zarezervované ubytování na celou délku pobytu.

Ochrana před sluncem

Nezapomeňte si vzít i sluneční brýle a opalovací krém s vyšším ochranným faktorem. Tropické slunce je na Seychelách velmi ostré a pro kůži i oči běžného Evropana může být až příliš intenzivní.

Přehled cestovního pojištění
Nabídka pro konkrétní cestu
Garance výsledné ceny
Stovky tisíc spokojených zákazníků

Na co si dát na Seychelách pozor

Medúzy

V místních vodách se občas vyskytují žahavé medúzy, které vám můžou způsobit bolestivé zranění. Proto se vždy před vstupem do vody ujistěte, že v bezprostřední blízkosti tito živočichové nejsou. Přehled o blízkosti medúz můžete získat pomocí šnorchlu - po zanoření pod hladinu uvidíte na velkou vzdálenost, zda v moři nejsou medúzy.

Přísné podmínky na letišti

Připravte se na to, že po příletu na Seychely budete muset předložit zpáteční letenku a potvrzení o zarezervovaném ubytování.

Vývoz suvenýrů

Možná máte ve zvyku si z dovolené přivézt mušle a lastury, které jste nasbírali na pláži. Na Seychelách však pro vývoz platí poněkud přísnější pravidla. Vývoz mušlí a korálů není možný bez potřebného dokladu.

Vyšší ceny

Připravte se na to, že v této destinaci si sáhnete hlouběji do kapsy. Přestože ceny potravin v obchodech vychází podobně jako u nás, za další služby si připlatíte. Nejvíc se prodraží jízda taxíkem, stravování v restauracích a vstupné do národních parků.

FAQ - Nejčastěji kladené dotazy

Když si zvolím jednu cílovou zemi, budu pojištěný i v jiných státech, kterými budu projíždět?

Při volbě cestovního pojištění zvolte tu nejvzdálenější zemi, ve které se budete nacházet. Tzn. cestujete-li do Španělska a Portugalska, pojistěte se do Portugalska, které je od České republiky vzdálenější, a budete automaticky pojištěni i ve Španělsku.

Jedu do Egypta, ale ve smlouvě mám územní platnost „Evropa“, ale Egypt už v Evropě není.

Z geografického hlediska se sice Egypt nachází mimo Evropu, ale mnohé pojišťovny do územní platnosti „Evropa“ přidali turisticky oblíbené země, jako je právě Egypt, nebo třeba Tunisko či Turecko. Pokud jste Egypt zadali ve formuláři v našem online porovnání, můžete si být jistí, že jste pro vaši dovolenou v Egyptě pojištěni správně.

Jak je to s platbou za ošetření u lékaře/zubaře/na pohotovosti? Musím platit hotově, nebo to vyřídí pojišťovna za mě?

V případě ambulantních ošetření (drobnějších úrazů, zubařského ošetření) většinou pacient za ošetření zaplatí na místě a pojišťovna mu výdaje proplatí po návratu do Česka. V případě, že nemá peníze, nebo se jedná o dlouhodobější pobyt v nemocnici, může se pojišťovna nemocnici zaručit, že peníze za lékařské ošetření pošle, a pacient nemusí nic platit. Při zdravotních komplikacích proto vždy nejprve zatelefonujte na asistenční službu vaší pojišťovny. Na telefonu vám poradí, do jakého zdravotnického zařízení se vydat, jak postupovat a dokonce vám nabídnou cizojazyčnou komunikaci se zdravotnickým personálem.

Když mám pojištění zavazadel, zaplatí mi i kufr zničený v letadle?

Bohužel cestovní pojištění na poškození zavazadla přepravní společností se cestovní pojištění nevztahuje. Můžete však využít naší služby, která vám v tomto případě pomůže vymoct odškodnění. Službu najdete na posledním kroku při sjednání cestovního pojištění.

Jak je to s pojištěním zpoždění letu, je ve smlouvě a kde najdu informace?

Liší se dle pojistky, většinou jej obsahují dražší balíčky pojištění (v online porovnávači ve vrchní části zadejte možnost vyšší limit krytí.

Zahrnuje pojištění i zásah horské služby?

Zásah horské služby je běžnou součástí cestovních pojistek. Pozor si dejte u cestovního pojištění na Slovensko, kdy ne všechny pojistky mají tuto službu v sobě zahrnutou. Při cestě do této země totiž některé pojistky zahrnují zásah horské služby při úrazu, ale nikoliv při pátrací akci. Tzn. při cestě na Slovensko se vždy ujistěte, že vaše pojistka zahrnuje i zásah horské služby při pátrací akci, abyste byli kryti i pro případ, že zabloudíte v horách.

Je lyžování rizikový sport?

Lyžování na vyznačených trasách se obvykle řadí mezi běžné sporty. V našem cenovém srovnání zaškrtněte kolonku Zimní sporty – pak budete mít jistotu, že jste pro toto riziko pojištěni.

Polezu po horách, jak se pojistit? (m.n.m.)

Většina horských výšlapů se řadí do běžných sportů, tudíž zde není potřeba speciální připojištění. Připojištění rizikových sportů je nutné u opravdu náročných výstupů, většinou nad 3000 metrů nadmořské výšky.

Jak je to s pojištěním plachtění na lodi?

Pokud se v rámci vaší dovolené vydáte na plavbu po moři, vždy před sjednáním pojistky nahlédněte do pojistných podmínek dané pojišťovny. Některé z nich totiž můžou jachting definovat jako rizikový sport, jiné zase můžou pojišťovat jen plavby do určité vzdálenosti od pobřeží.

 

Pojistné podmínky všech našich nabízených produktů naleznete zde: https://www.porovnej24.cz/pojistne-podminky-cestovni-pojisteni

Chci pojistit dva členy skupiny na rizikový sport, ostatní členy rodiny jen na běžný sport.

Taková možnost je samozřejmě na našem online srovnání cestovního pojištění možná, ovšem je třeba sjednat dvě různé pojistky. V našem formuláři snadno nastavíte typ sportů pro každou dvojici.

Nepovedla se platba kartou, jak se k ní mám vrátit?

V případě neúspěšné platby obvykle posíláme e-mail s instrukcemi, jak postupovat dále.

Lze zaplatit i jinak, než kartou?

Zaplatit lze samozřejmě i převodem na účet. Číslo účtu i variabilní symbol zasíláme do SMS zprávy a e-mailu, tudíž můžete pohodlně zaplatit.

Chci potvrzení v angličtině.

Potvrzení v angličtině je samozřejmě možné, stačí nám napsat na info@porovnej24.cz. Požadavek však musíme zaslat na pojišťovnu, tudíž váš požadavek odešlete minimálně týden před vaším odjezdem, ať se vše stihne vyřídit a vy odjíždíte na dovolenou s anglickým potvrzením.

Na co všechno platí pojištění storno poplatků?

Pojištění storno poplatků se vztahuje například na zrušení zájezdu z důvodu nemoci, úrazu, nenadálé škody na majetku (povodeň, požár, atd.), úmrtí blízké osoby, obdržení nečekané výpovědi z pracovního poměru. Rozsah pojištění jednotlivých situací se u různých pojišťoven může mírně lišit.

Porovnej24 v médiích

Máte pocit, že už jste o nás slyšeli? Možná to bylo tady: