Menu
mobile hero
ČEZ Mobil
  • Poskytuje výhodné rodinné tarify
  • Smlouva u ČEZ Mobil je bez závazku
  • Odběratelé energií od ČEZ získávají neomezené SMS

Spočítat cenu

Poslední žadatel: Zdeněk S., Ostrava Zdeněk včera ve 18:22 změnil mobilního operátora
Telefon:
371 100 100
Internet:
  • Každý zákazník si může vybrat služby dle svého gusta
  • Klient si může kdykoliv změnit rozsah užívaných služeb

ČEZ Mobil

O operátorovi

Největší energetická společnost v Česku není pouze dodavatelem energií, nýbrž poskytuje i služby mobilního operátora. Alternativní operátor ČEZ Mobil si získal srdce klientů hlavně díky možnostem rodinných tarifů, kdy si každý člen rodiny může zvolit nastavení, které mu nejvíc vyhovuje. Zákazníci rovněž oceňují levnější ceny než u tradičních předplacených tarifů.

Dnes objednalo již 12 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Spočítat cenuČasté dotazy

Výhodné mobilní tarify pro studenty, seniory a ZTP

Jestli jste studentem, seniorem či ZTP, tak pro Vás mobilní operátoři mají přichystané výhodné mobilní tarify. Ale vždy musíte zvážit, zda pro Vás není výhodnější využít běžný tarif, který v konečném důsledku přinese větší úspory.

Další často kladené otázky z okruhu mobilních tarifů

 

Roaming

Potřebujte výhodné volání ze zahraničí a do zahraničí? Současné mobilní tarify nabízí balíčky právě pro Vaše potřeby. Je jich hned několik a u každého mobilního operátora se jejich nastavení výrazně liší. S výběrem správného roamingového balíčku a paušálu Vám rádi pomůžeme.

Rozdělezení volání v mobilních sítích v roce 2011

Rozdělezení-volání-v-mobilních-sítích-v-roce-2011

- zdroj: ČTÚ

Další často kladené otázky z okruhu mobilních tarifů

 

SOLUS a databáze dlužníků

SOLUS je negativní databáze dlužníků, kterou mezi sebou vytvářejí například banky a mobilní operátoři. Ačkoliv to zákazník často ani neví, může se jeho jméno v této databázi nacházet. Znamená to pak, že mobilní operátoři Vám mobilní tarif buď nenabídnout vůbec, nebo budete muset zaplatit zálohu na volání. Ale nebojte se, se vším Vám můžeme poradit, pokud si mobilní tarif obejdnáte u nás na serveru Porovnej24.

Další často kladené otázky z okruhu mobilních tarifů

 

Výpověď smlouvy v době závazku

Pokud využíváte mobilní tarif a uzavřeli jste závazek na delší dobu, tak jej můžete vypovědět. Výpověď závazku se liší u každého operátora a musíte počítat s tím, že po Vás mobilní operátor bude požadovat uhrazení jednorázové částky za předčasnou výpověď smlouvy. Často pro Vás může být výhodnější zaplatit tuto jednorázovou částku a pořídit si nový mobilní tarif, neboť i tak ušetříte.

Další často kladené otázky z okruhu mobilních tarifů

 

Převod z předplacené karty na paušál

Svoje telefonní číslo, které využíváte na předlacené kartě, můžete převést na mobilní paušál jak u svého současného operátora, tak i u nového. Převod služby a telefonního čísla z předlacené karty na paušál trvá jeden týden až jeden měsíc.

Další často kladené otázky z okruhu mobilních tarifů

 

Převod telefonního čísla

Při změně mobilního tarifu si můžete zachovat své současné telefonní číslo. Opouštěný mobilní operátor je ze zákona povinnen Vaše telefonní číslo uvolnit k přenosu k novému operátorovi. Tyto přenosy probíhají v pravidelných cyklech a celý proces přenosu telefonního čísla trvá jeden týden až jeden měsíc.

Vývoj počtu přenesených telefonních čísel

Vývoj-počtu-přenesených-telefonních-čísel

- zdroj: ČTÚ a mobilní operátoři

Další často kladené otázky z okruhu mobilních tarifů

 


Produkty

V nabídce je pouze jeden tarif "Platím, jak volám", který funguje jako předplacená karta a proto je měsíční paušál 0 Kč. Minuta volání vychází na 2,20 Kč a SMS na 1,20 Kč. Tento tarif lze rozšířit o 2 doplňkové balíčky "Volám občas" a "Volám rád".

Volám občas nabízí za 200 Kč měsíc 100 volných minut do všech sítí a volání v síti ČEZ zdarma.

Volám rád nabízí za 340 Kč měsíc 200 volných minut do všech sítí a volání v síti ČEZ zdarma.

Získejte výhodnější tarif a ušetřete!