Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Co vám nabídne cestovní pojištění AXA ASSISTANCE?

Co vám nabídne cestovní pojištění AXA ASSISTANCE?
4 minuty čtení
Nezařazeno
3.10.2012

Cestovní pojištění AXA ASSISTANCE vyhoví i požadavkům těch nejnáročnějších cestovatelů! Ať už cestujete sami nebo s dětmi, plánujete sportovní či relaxační dovolenou, můžete si zvolit minimalistický balíček za pár korun nebo maximální ochranu s exkluzivními limity plnění a rozsahem krytí. Zaplaťte si kvalitní ochranu.

U cestovního pojištění AXA ASSISTANCE máte proto na výběr ze tří limitů plnění pro pojištění léčebných výloh (1 500 000 Kč, 2 500 000 Kč nebo pojištění bez limitu) a tři různé rozsahy pojištěných rizik:

  • REFERENCE
  • KOMFORT
  • EXCELENT

Můžete se pojistit pro turistickou nebo pracovní cestu, provozování rizikového nebo organizovaného sportu. Cestovní pojištění lze uzavřít i ze zahraničí a může být platné již v den uzavření smlouvy. Dlouhodobé cestovní pojištění pro cesty nad 91 dní lze sjednat pro osoby do 69 let.

Výhody jsou součástí pojištění!

S cestovním pojištěním AXA ASSISTANCE získáte hned několik výhod v ceně: především je to nonstop asistenční služba, která vám pomůže najít místního lékaře či nemocnici a vše zařídit. Na základě znalosti místních poměrů, poradí a vysvětlí – samozřejmě v češtině. V ceně nejvyšší varianty pojištění EXCELENT Vás nepřekvapí ani předčasný návrat, zpoždění letu, zpoždění zavazadel, právní spor v zahraničí či nevyužití dovolené. Pojistná ochrana této varianty pojištění je opravdu maximalistická.

Chcete si na dovolené užít rekreačně zasportovat nebo poznávat památky? Pojistná událost při provozování rekreačních sportů bude automaticky součástí vašeho pojištění.

Pojištění v základní nejlevnější nabídce nebo v exkluzivním krytí

Co všechno máte pojištěno jako součást cestovního pojištění AXA ASSISTANCE? Kromě standardních rizik - pojištění úrazu, zavazadel nebo pojištění odpovědnosti za způsobené škody (obzvlášť se vyplatí na cestách s dětmi), která jsou součástí produktů cestovního pojištění KOMFORT a EXKLUZIV, je součástí pojistné ochrany ve variantě pojištění EXCELENT i pojištění zpoždění zavazadel a letu, nevyužité dovolené či právního sporu.

Pokud aktivněji sportujete, s připojištěním rizikových sportů získáte navíc pojištění pro extrémní a adrenalinové sporty, veřejné sportovní soutěže nebo zimní sporty.

Uzavřete cestovní pojištění online a ušetřete!

Sjednání pojištění online vám ušetří Váš čas i peníze! Objednejte si cestovní pojištění AXA ASSISTANCE  přes online kalkulačku Porovnej24.cz a ušetříte 50 % z ceny!

Srovnání a uzavření smlouvy o cestovním pojištění je jednoduché a rychlé. Potřebujete znát pouze základní data o pojišťovaných osobách a o cestě (místo, délka cesty). Kalkulačka porovná nabídky pojištění na základě požadovaných parametrů a doporučí vám nejvýhodnější produkt. Ten můžete okamžitě zaplatit online a po doručení pojistné smlouvy na váš e-mail jste pojištěni!

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Zelená karta, aneb co nutně potřebujete vědět o tomto dokumentu
11.10.2019

Pro spoustu řidičů je zelená karta jen mlčenlivý společník, který se nenápadně krčí v přihrádce na dokumenty a po kterém sáhnou jen jednou za čas. Co byste však o této kartě měli vědět, abyste se vyhnuli pokutě? Zelená karta je důkazem o tom, že máte…

thumb
Hypotéka pro manžele: co si pohlídat a zařídit, když žádáte společně
10.10.2019

Sníte o tom, že dáte sbohem nájmu a konečně se nastěhujete do vlastního? Mnoha párům či mladým rodinám stojí v cestě za vlastním bydlením vysoké ceny nemovitostí a přísné podmínky hypoték. Jaká specifika má společná hypotéka, tzn. když žádáte společně s…

thumb
Prasklé čelní sklo: co dělat, když se vám na silnici přihodí tato situace
9.10.2019

Řidiči, kteří to zažili, to popisují jako směsici šoku a následné úlevy - ozve se rána a řidič poplašeně zjišťuje, co se stalo. Poté si ulehčeně oddychne, že to odneslo „jenom“ sklo. Odlétnutý kamínek většinou na čelním skle zanechá nepěkný defekt ve…

thumb
Nabourané auto na parkovišti: co v takovém případě dělat a kdo zaplatí škodu?
8.10.2019

Jdete si z nákupního centra, nesete si k autu tašky napěchované nákupem a pochvalujete si, jak výhodně jste nakupili. Najednou vaše oči zažijí šok - povrch vašeho automobilu je nehezky poškrábaný. Veškerá radost z levně nakoupeného másla je tatam. Co teď?…