Menu
mobile hero
Direct pojišťovna, cestovní pojištění
  • Co byste rozhodně měli vědět o této pojišťovně?
  • Jaké výhody má cestovní pojištění Direct?
  • V čem je toto cestovní pojištění unikátní?

Sjednat cestovní pojištění

Direct pojišťovna, cestovní pojištění

Cestovní pojištění Direct

Jste už unavení ze všech těch nepraktických pojistných balíčků, které jsou napěchované neužitečnými (a drahými) službami? Cestovní pojištění Direct je naprostým unikátem v oblasti pojišťování do ciziny. Nabízí totiž výhody, které na trhu jen tak nenajdete. Jaké to jsou?

Neomezené krytí

Díky této pojistce se nemusíte stresovat, že budete muset za cestovní pojištění příliš doplácet. Pojišťovna Direct umožňuje neomezené pojistné krytí.

Plaťte jen za to, co potřebujete

Cestovní pojištění Direct je neskutečně flexibilní v produkt, který se dokáže v mžiku přizpůsobit vašim cestovatelským potřebám. Jednou z nejzajímavějších výhod je pojistit si rizikové sporty jen v ty dny, kdy je skutečně budete provozovat. Pokud se tedy například chystáte v rámci vaší dovolené surfovat tři dny, pojišťovna nevidí žádný problém v tom, platit rizikové sporty jen za tyto tři dny, a nikoliv dalších sedm dní, po které budete jen ležet na pláži nebo chodit po památkách.

Zásah horské služby

Cestovní pojištění Direct zahrnuje i zásah horské služby a záchranářů.

Snadné online sjednání

Pojišťovna Direct na svých stránkách slibuje, že klient může své cestovní pojištění sjednat do 2 minut. A my bychom tomu i věřili, protože online formulář je přehledný a formou jednoduchých otázek se klienta doptává, kam a na jak dlouho chce pojistit.

 

Dnes objednalo již 0 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Sjednat cestovní pojištění