Menu
mobile hero
Generali pojišťovna, havarijní pojištění
 • Garance ceny a skvělá asistenční služba
 • Vyřídí za vás pojistnou událost s pojišťovnou viníka
 • Asistenční služba 24/7
 • Sjednání do několika minut

Havarijní pojištění

Telefon:
844 188 188
Internet:
Hlášení škody:
241 114 114
 • Pojištění vozu pro případ havárie či odcizení u předního hráče na trhu se skvělým hodnocením od klientů.
 • Nadstandardní asistence pro případ nehody či poruchy je dostupná kdykoliv, třeba i uprostřed noci.

Generali pojišťovna, havarijní pojištění

O společnosti

Generali Česká pojišťovna přichází s havarijním pojištěním, které kryje při škodách na vašem voze způsobených havárií, odcizením vozu, živelní událostí nebo vandalismem. Rozsah havarijního pojištění si samozřejmě můžete ještě rozšířit.

Připojistit lze skla vašeho vozu, nadstandardní asistenci při nehodách a poruchách či krytí poškození vozidla při srážce se zvěří. Skvělým doplňkem je také úrazové pojištění řidiče a osob, které s ním ve voze byly v době havárie.

I zavazadla ve vozidle mohou být chráněna v rámci sjednaného havarijního pojištění u společnosti Generali Česká pojišťovna. A v případě, že budete potřebovat po dobu opravy náhradní vozidlo, je zde připojištění Půjčovné, které pokryje i tyto nečekané náklady.

Proč mít havarijní pojištění, Generali Česká pojišťovna?

Generali Česká pojišťovna patří mezi největší hráče na poli pojištění vozidel a přináší tak jistotu spolehlivé a lety prověřené pojišťovny. Při uzavírání havarijního pojištění je vám k dispozici široká síť poradců a spolupracujících firem, která pomůže nastavit havarijní pojištění přesně na míru vašim potřebám.

Nicméně sjednat havarijní pojištění jde i on-line cestou hezky z pohodlí vašeho obýváku. Generali Česká pojišťovna se může pochlubit skvělými referencemi od spokojených klientů, kteří její služby hodnotí 4,6 hvězdami spokojenosti z 5 možných. Společnost oceňuje klienty za odpovědnou jízd bez nehod velkými bonusy. Ty vám převede i od jiné pojišťovny. Samozřejmostí je také rychlá výplata peněz.

Kolik stojí havarijní pojištění, Generali Česká pojišťovna?

Havarijní pojištění si u Generali České pojišťovny můžete nastavit v základní verzi. Je to velice úsporná varianta s komplexním krytím základních rizik, za přístupnou cenu od 9 Kč na den.

Dále se cena pojištění odvozuje nejen od hodnoty vozu, ale také od úrovně havarijního pojištění, kterou si vyberete. Záleží pouze na rozsahu krytí rizik, který od havarijního pojištění očekáváte. Volit můžete kompromisní varianty Havárie a živel či Odcizení a živel.

Anebo můžete mít komfortní a velice komplexní havarijní pojištění All Risk. Cenu pojištění výrazně snižují bonusy za jízdu bez nehod a slevy při on-line sjednání.

Dnes objednalo již 19 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Havarijní pojištění


Informace

 • Obchodní jméno: Generali Pojišťovna a.s.
 • Sídlo: Bělehradská 299/132, Vinohrady, 120 00 Praha 2
 • Spisová značka: 2866 B, Městský soud v Praze
 • Telefon: 844 188 188
 • E-mail: servis@generali.cz
 • Internet: www.generali.cz


Získejte levnější havarijní pojištění
a ušetřete až 75% z běžné ceny!