Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Havarijní pojištění Ford

Nabízíme srovnání povinného ručení (pojištění odpovědnosti z provozu vozidla) pro všechny modely automobilů značky Ford.

Proč havarijní pojištění pro Ford

Povinné ručení je povinné pro všechna auta Ford s přidělenou SPZ, auta Ford s technickým průkazem a vozidla značky Ford používaná na veřejných komunikacích.

Jak vybrat nejlevnější havarijní pojištění pro Ford

Srovnejte ceny a vyberte si nejlevnější povinné ručení pro váš Ford. Ke srovnání cen povinného ručení Ford vám poslouží kalkulačka povinného ručení, která srovnává ceny povinného ručení všech českých pojišťoven (Allianz pojištovna, a.s., AXA Pojišťovna, a.s., Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., ČSOB Pojišťovna, a. s., DIRECT pojišťovna, a.s., Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s., Kooperativa pojišťovna, a.s., Slavia pojišťovna, a.s. a další). Srovnání cen povinného ručení vám pomůže vybrat nejen levné povinné ručení, ale to nejlevnější povinné ručení Ford, které je na trhu.

Havarijní pojištění online pro Ford

Kromě online srovnání povinného ručení Ford nabízíme i sjednání povinného ručení online. Ušetřete až 70 % z ceny, kterou platíte nyní! Stačí vám na to 5 minut. Navíc neřešíte žádné papírování – zelená karta přijde ihned na váš email a smlouvu o povinném ručení aktivujete zaplacením.

Modely aut Ford

O značce Ford

Tuto stránku hledáte i pod hesly poviné ručení Ford, povinné ručení auta Ford, srovnávač povinného ručení Ford, povinný ručení Ford.

 Najděte nejlevnější povinné ručení pro vůz Ford