Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Havarijní pojištění Renault

Nabízíme srovnání povinného ručení (pojištění odpovědnosti z provozu vozidla) pro všechny modely automobilů značky Renault.

Proč havarijní pojištění pro Renault

Povinné ručení je povinné pro všechna auta Renault s přidělenou SPZ, auta Renault s technickým průkazem a vozidla značky Renault používaná na veřejných komunikacích.

Jak vybrat nejlevnější havarijní pojištění pro Renault

Srovnejte ceny a vyberte si nejlevnější povinné ručení pro váš Renault. Ke srovnání cen povinného ručení Renault vám poslouží kalkulačka povinného ručení, která srovnává ceny povinného ručení všech českých pojišťoven (Allianz pojištovna, a.s., AXA Pojišťovna, a.s., Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., ČSOB Pojišťovna, a. s., DIRECT pojišťovna, a.s., Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s., Kooperativa pojišťovna, a.s., Slavia pojišťovna, a.s. a další). Srovnání cen povinného ručení vám pomůže vybrat nejen levné povinné ručení, ale to nejlevnější povinné ručení Renault, které je na trhu.

Havarijní pojištění online pro Renault

Kromě online srovnání povinného ručení Renault nabízíme i sjednání povinného ručení online. Ušetřete až 70 % z ceny, kterou platíte nyní! Stačí vám na to 5 minut. Navíc neřešíte žádné papírování – zelená karta přijde ihned na váš email a smlouvu o povinném ručení aktivujete zaplacením.

O značce Renault

Tuto stránku hledáte i pod hesly poviné ručení Renault, povinné ručení auta Renault, srovnávač povinného ručení Renault, povinný ručení Renault.

 Najděte nejlevnější povinné ručení pro vůz Renault