Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Havarijní pojištění Škoda

Nabízíme srovnání povinného ručení (pojištění odpovědnosti z provozu vozidla) pro všechny modely automobilů značky Škoda.

Proč havarijní pojištění pro Škoda

Povinné ručení je povinné pro všechna auta Škoda s přidělenou SPZ, auta Škoda s technickým průkazem a vozidla značky Škoda používaná na veřejných komunikacích.

Jak vybrat nejlevnější havarijní pojištění pro Škoda

Srovnejte ceny a vyberte si nejlevnější povinné ručení pro váš Škoda. Ke srovnání cen povinného ručení Škoda vám poslouží kalkulačka povinného ručení, která srovnává ceny povinného ručení všech českých pojišťoven (Allianz pojištovna, a.s., AXA Pojišťovna, a.s., Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., ČSOB Pojišťovna, a. s., DIRECT pojišťovna, a.s., Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s., Kooperativa pojišťovna, a.s., Slavia pojišťovna, a.s. a další). Srovnání cen povinného ručení vám pomůže vybrat nejen levné povinné ručení, ale to nejlevnější povinné ručení Škoda, které je na trhu.

Havarijní pojištění online pro Škoda

Kromě online srovnání povinného ručení Škoda nabízíme i sjednání povinného ručení online. Ušetřete až 70 % z ceny, kterou platíte nyní! Stačí vám na to 5 minut. Navíc neřešíte žádné papírování – zelená karta přijde ihned na váš email a smlouvu o povinném ručení aktivujete zaplacením.

O značce Škoda

Tuto stránku hledáte i pod hesly poviné ručení Škoda, povinné ručení auta Škoda, srovnávač povinného ručení Škoda, povinný ručení Škoda.

 Najděte nejlevnější povinné ručení pro vůz Škoda