Menu
mobile hero
Innogy Energie, s.r.o. (RWE)
 • Co byste rozhodně měli vědět o této firmě?
 • Jaké výhody Innogy nabízí?
 • Jaké služby můžete u této společnosti využít?

Spočítat cenu elektřiny

Telefon:
800 113 355
Internet:
 • Systém lákavých benefitů, sestávajících ze slev na kulturní akce, skipasy či dovolenou
 • Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti

Innogy Energie, s.r.o. (RWE)

O dodavateli

Poněkud tajemný název Innogy zřejmě českému uchu nezní příliš povědomě. Ovšem když zaslechne jméno RWE, hned se mu vybaví jedna z největších energetických firem. RWE totiž změnila svůj název na Innogy, ovšem zaměření služeb a úsilí dodávat klientům levnější energie zůstává beze změny.

Innogy je v současné době jedna z největších energetických společností v Evropě. Blya založena v roce 2016 a jedná se o německou firmu, která má sídlo v Essenu. Působí rovněž v České republice a zaměřuje se na následující oblasti:

Obnovitelné zdroje energií

Energetická infrastruktura

Obchod

Vás však určitě budou zajímat konkrétnější informace o poskytovaných službách.

Jaké služby Innogy poskytuje?

 

Dodávky a distribuce elektřiny Innogy dodává elektrickou energii nejen českým domácnostem, ale i zákazníkům v zahraničí. Poskytuje dodávky elektřiny celkem v 11 zemích.
Dodávky a distribuce plynu
Innogy se zabývá dodávkami zemního plynu. Je vlastníkem nejrozsáhlejší sítě plynovodů na území Česka.
Pojištění domácnosti Innogy umožňuje sjednání výhodného balíčku, který kryje nejen škody na majetku, ale i škody, které způsobí členové domácnosti někomu dalšímu.
Instalace kotlů Innogy dokáže poskytnout ucelené know-how v oblasti kondenzačních kotlů. Poradí s výběrem kotle, přípravou na jeho umístění a samotnou montáží.
Pronájem energetických zařízení Innogy umožňuje pronájem zařízení, týkající se energetické úspory. Klient si může pronajmout například LED žárovky, pronájem detektorů kouře
Servis plynových zařízení Majitelé plynových kotlů můžou využít možnosti pravidelných revizí, prováděných odborníky.
Fotovoltaická zařízení Innogy poskytuje fotovoltaická zařízení na klíč. Umí zhotovit nabídku na míru danému klientovi a rovněž pomoc se získáním dotace.

 

Innogy 24 se mění na Innosvět

Firma Innogy byla známá nejen kvůli svým výhodným dodávkám energií, ale i díky chytré aplikaci Innogy 24. Tato aplikace se nyní přejmenovala na Innosvět, avšak její komfortní vlastnosti zůstávají stejné. Díky čemu si klienti Innosvět tak zamilovali?

Aplikace Innosvět je unikátní hlavně v tom, že klientovi ušetří hned několik návštěv na pobočce. Na jednom místě má všechny potřebné informace - od jednotlivých vyúčtování, termínů, faktur a záloh, až po přehled všech odběrných míst (což je užitečné hlavně pro firmy).

Kolik peněz můžete ušetřit s Innogy?

Využili jsme online kalkulačky na webových stránkách Innogy, abychom vypočítali, kolik může ušetřit běžná domácnost.

 

Typ domácnosti Úspora na elektřině Úspora na plynu
Byt ve Středočeském kraji až 1246 Kč (v případě využití elektřiny na svícení a ohřev vody) až 734 Kč (v případě využití plynu na vaření a ohřev vody)
Dům ve Zlínském kraji až 3800 Kč (v případě využití elektřiny na svícení, ohřev a akumulační vytápění) až 3765 Kč (v případě využití plynu na vaření, ohřev vody a vytápění)

 

Dnes objednalo již 1 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Spočítat cenu elektřiny


Informace

 • Obchodní jméno: Innogy Energie, s.r.o.
 • Sídlo: Limuzská 3135/12, Strašnice, 108 00 Praha 10
 • Spisová značka: C 220583 vedená u Městského soudu v Praze
 • Telefon: 800 113 355
 • E-mail: info@innogy.cz
 • Internet: www.innogy.cz


Porovnejte nabídku RWE Energie s dalšími dodavateli

Srovnejte aktuální nabídku RWE Energie pro rok 2018 s dalšími dodavateli elektřiny a plynu. Přesvěčte se, že můžete ročně ušetřit na plynu i několik tisíc. Změnu dodavatele si můžete ihned po srovnání objednat. O papírování se postaráme za vás.

Získejte levnější elektřinu
a ušetřete až 75% z běžné ceny!