Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Havarijní pojištění Volvo XC70

Nabízíme srovnání povinného ručení (pojištění odpovědnosti z provozu vozidla) pro všechny modely automobilů značky Volvo.

 

Proč havarijní pojištění pro Volvo XC70

Povinné ručení je povinné pro všechna auta Volvo XC70 s přidělenou SPZ, auta Volvo XC70 s technickým průkazem a vozidla značky Volvo používaná na veřejných komunikacích.

Jak vybrat nejlevnější havarijní pojištění pro Volvo XC70

Srovnejte ceny a vyberte si nejlevnější povinné ručení pro váš automobil Volvo XC70. Ke srovnání cen povinného ručení Volvo vám poslouží kalkulačka povinného ručení, která srovnává ceny povinného ručení českých pojišťoven (Allianz pojištovna, a.s., AXA Pojišťovna, a.s., Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., ČSOB Pojišťovna, a. s., DIRECT pojišťovna, a.s., Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s., Kooperativa pojišťovna, a.s., Slavia pojišťovna, a.s. a dalších). Srovnání cen povinného ručení vám pomůže vybrat nejen levné povinné ručení, ale to nejlevnější povinné ručení pro váš Volvo XC70, které je na trhu.

Havarijní pojištění online pro Volvo XC70

Kromě online srovnání povinného ručení pro automobily Volvo XC70 nabízíme i sjednání povinného ručení online. Ušetřete až 70 % z ceny, kterou platíte nyní! Stačí vám na to 5 minut. Navíc neřešíte žádné papírování – zelená karta přijde ihned na váš email a smlouvu o povinném ručení aktivujete zaplacením.

 sjednat povinné ručení Volvo XC70

Tuto stránku hledáte i pod hesly poviné ručení Volvo XC70, povinné ručení auta Volvo XC70, srovnávač povinného ručení Volvo XC70, povinný ručení Volvo XC70.