Menu
mobile hero
MND a.s. - Moravské naftové doly
 • Co byste rozhodně měli vědět o této firmě?
 • Jaké výhody MND nabízí?
 • Na jaké služby se Moravské naftové doly zaměřují?

Spočítat cenu elektřiny

Telefon:
800 400 500
Internet:
 • Díky vlastní těžbě plynu může klientům zaručit stabilní cenu bez ohledu na změny na trhu
 • Její cenotvorba kopíruje trendy v oblasti energetiky, tudíž zlevnění komodit se okamžitě projeví na snížení ceny za energie

MND a.s. - Moravské naftové doly

O dodavateli

Moravské naftové doly jsou největší česká společnost, zabývající se těžbou ropy a plynu.  Jedná se o společnost, která své služby nabízí nejen v České republice, ale i v dalších zemích (například Německu, na Ukrajině, Maďarsku nebo Itálii).

Jakými činnostmi se skupina MND zabývá?

 

Těžba a průzkum Vrtný kontraktor Skladování plynu Maloobchod Velkoobchod
Vyhledávání zdrojů ropy a zemního plynu, těžení těchto komodit Poskytování vrtných zařízení Výstavba a provoz zásobníků plynu Prodej elektřiny a plynu domácnostem MND je významným evropským hráčem, který obchoduje s plynem, elektřinou, ropou, uhlím a emisními povolenkami

 

Jaké výhody vám Moravské naftové doly můžou nabídnout?

Dlouhodobá výhodnost

Moravské naftové doly se v energetice skutečně vyznají, tudíž klienti této firmy se nemusí obávat, že naletí na dočasně výhodnou nabídku, a za rok si budou rvát vlasy nad tím, jak nerozumné rozhodnutí udělali. Tato firma ceny energií hlídá z dlouhodobého hlediska, aby byly pro klienta výhodné i v delším časovém intervalu.

Flexibilní smlouvy

Děsíte se firem, které vám naslibují hory doly, a když pak chcete přejít jinam, krutě vás ztrestají vysokými sankcemi? Moravské naftové doly uzavírají smlouvy na dobu neurčitou, které můžete v rámci tříměsíční výpovědní lhůty snadno vypovědět.

Plyn z první ruky

Tato firma má výhodu v tom, že je přímo těžařem z plynu. Zemní plyn tudíž nemusíte získávat komplikovaně (a mnohdy draze) přes různé prostředníky, ale přímo od zdroje. MND pravidelně své ceny porovnává s cenami od kokurence, tudíž klient může získat výhodu oproti běžné cenové nabídce na trhu.

Žádná právničina

Tato firma si je vědoma toho, že málokdo je fandou mnohastránkových smluv, ve kterých se to přímo hemží erudovanými výrazy. Smlouvy od MND jsou srozumitelné a jednoduché, aby klient hned věděl, na čem je.

Moje MND

Moravské naftové doly se můžou pochlubit propracovaným klientským portálem, ve kterém má klient pěkně pohromadě veškeré své údaje o spotřebě a výdajích.

Moje MND umožňuje zjistit takové užitečné informace, jako je například správnost nastavených záloh, roční úspora, výše spotřeby a výdajů a zaplacenost služeb.

 

 

 

Dnes objednalo již 0 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Spočítat cenu elektřiny


Informace

 • Obchodní jméno: MND a.s. - Moravské naftové doly
 • Sídlo: Hodonín, Úprkova 807/6, PSČ 69501
 • Spisová značka: B 6209 vedená u Krajského soudu v Brně
 • Telefon: 800 400 500
 • E-mail: mnd@mnd.cz
 • Internet: www.mnd.cz


Porovnejte nabídku MND a.s. s dalšími dodavateli

Srovnejte aktuální nabídku MND a.s. pro rok 2018 s dalšími dodavateli plynu a elektřiny. Přesvěčte se, že můžete ročně ušetřit na plynu a elektřině i několik tisíc. Změnu dodavatele si můžete ihned po srovnání objednat. O papírování se postaráme za vás.

Získejte levnější elektřiny
a ušetřete až 75% z běžné ceny!