Menu
mobile hero
Plyn MND - zkušenosti a recenze
  • Recenze od skutečných zákazníků
Spočítat cenu plynu
Telefon:
800 400 500
Internet:
  • Díky vlastní těžbě plynu může klientům zaručit stabilní cenu bez ohledu na změny na trhu
  • Její cenotvorba kopíruje trendy v oblasti energetiky, tudíž zlevnění komodit se okamžitě projeví na snížení ceny za energie

Plyn MND - zkušenosti a recenze

Recenze a zkušenosti

Milada, 58 let, Třinec

Pokaždé jsem se děsila, když mi mělo přijít vyúčtování za plyn. V těch složitých výpisech jsem se nikdy nevyznala, ale pak mě kamarádka přemluvila, ať přejdu k MND. Jejich výpisy jsou přehlednější a kdykoliv můžu zavolat na zákaznickou linku, kde mi moc milá paní vysvětlí, co a jak.

Pavel, 36 let, Praha

Já už mám plyn od MND celkem dlouho, skoro deset let. S cenou jsem v pohodě a přijdou mi celkem féroví…za mě palec nahoru.

Eva, 32 let, Kroměříž

Překvapila mě rychlost zákaznického servisu. Po objednání na internetu mi do půl hodiny volali a byl to moc fajn telefonát. Všechno mi vysvětlili, odpověděli na všechny moje dotazy a přechod k nim byl velice příjemný a nenáročný.

Karolína, 42 let, Břeclav

Moc mě teda nenadchli, abych pravdu řekla. Přešla jsem k nim, poslala všechny dokumenty a všemožné lejstra, ještě jsem volala, jestli je to v pořádku. Pak se asi měsíc nic nedělo a pak mi zavolali, že prý co se děje a proč jsem jim nic neposlala. Byla jsem úplně v šoku a pak se zjistilo, že to někam zašantročili. 

Milan, 52 let, Šumperk

Jsem s nimi spokojený, jednají na férovku, vždycky všechno po lopatě vysvětlí. Ani s vyúčtováním nikdy nebyl problém, vždycky to rozepsali tak, aby to pochopil i laik.

Zdeněk, 29 let, Brno

Nelíbilo se mi jejich divné chování. Nesedělo mi vyúčtování, tak jsem se chtěl dozvědět víc po telefonu. Řekli mi, že to prověří, a do druhého dne zavolají zpátky. Tři dny se mi nikdo neozval, tak jsem volal znovu – pán na telefonu odpovídal vyhýbavě, že jsem vůbec nepochopil, co mi chtěl říci.

Tereza, 47 let, Znojmo

MND si s manželem pochvalujeme. Díky tomu, že jsme k nim přešli, platíme mnohem míň než u předchozí firmy. Paní na zákaznické lince nám zjistila, že u původní firmy jsme měli špatnou sazbu a pomohla nám přejít k nim, kde jsme nastavili sazbu správnou. 

Dnes objednalo již 1 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!
Spočítat cenu plynu

Informace

  • Obchodní jméno: MND a.s. - Moravské naftové doly
  • Sídlo: Hodonín, Úprkova 807/6, PSČ 69501
  • Spisová značka: B 6209 vedená u Krajského soudu v Brně
  • Telefon: 800 400 500
  • E-mail: mnd@mnd.cz
  • Internet: www.mnd.cz

Porovnejte nabídku MND a.s. s dalšími dodavateli

Srovnejte aktuální nabídku MND a.s. pro rok 2016 s dalšími dodavateli plynu a elektřiny. Přesvěčte se, že můžete ročně ušetřit na plynu a elektřině i několik tisíc. Změnu dodavatele si můžete ihned po srovnání objednat. O papírování se postaráme za vás.

Získejte levnější elektřiny
a ušetřete až 75% z běžné ceny!