Menu
mobile hero
Slavia pojišťovna, a.s.
 • Co byste rozhodně měli vědět o této pojišťovně?
 • Jaké výhody pojišťovna Slavia nabízí svým klientům?
 • Jaké pojistné produkty má v nabídce?

Spočítat cestovní pojištění

Poslední žadatel: Zdeněk S., Liberec Zdeněk včera ve 20:31 uzavřel cestovní pojištění do destinace: Francie
Telefon:
255 790 111
 • Zkušenosti už od roku 1880
 • Silná orientace na zákazníka

Slavia pojišťovna, a.s.

O pojišťovně

Pojišťovna Slavia poskytuje své služby na základě dlouhodobých zkušeností a znalostí české pojišťovnické klientely. Na českém trhu není žádným nováčkem, svou činnost zahájila již v roce 1868. Co se týče poskytovaných služeb, v roce rozhodně 1868 rozhodně neustrnula a snaží se přicházet s inovativními produkty, použitelnými v dnešní době a do běžných životních situací. Pestrou nabídkou pojištění může posloužit jak občanům tak i podnikatelům.

Jaké služby pojišťovna Slavia nabízí?

 

Pojištění vozidla

Pojišťovna Slavia nabízí 3 pojistné balíčky s různými pojistnými limity a doplňkovými připojištěními. Klient si může zvolit mezi základním pojistným limitem ve výši 35 milionů Kč, nebo sáhnout po krytí ve výši 100 milionů Kč nebo nejvyšší variantě 150 milionů Kč. V rámci připojištění může klient získat pojistnou ochranu vztahující se nejen na škody způsobené někomu jinému, ale rovněž poškození vlastního automobilu.

Cestovní pojištění

Zájemci o pojistnou ochranu do ciziny můžou sáhnout po krátkodobém cestovním pojištění i po celoročním pojištění, které ocení zejména vášniví cestovatelé, vyrážející do zahraničí několikrát v roce.

Pojištění majetku

Slavia pojišťovna nabízí pojistné krytí pro domácnost, byt a dům.

Občanská odpovědnost

Někdy stačí minuta nepozornosti, a škoda na majetku, nebo ještě hůře na lidském zdravím, je na světě. Pro tyto případy nabízí pojišťovna Slavia pojištění odpovědnosti, díky kterému se proti případným škodám může pojistit občan i majitel nemovitosti.

Zdravotní pojištění cizinců

Pojišťovna Slavia rovněž nabízí zdravotní pojištění lidem zahraničního původu, žijících na území České republiky.

Podnikatelské pojištění

Tato společnost se soustředí nejen na nabídku pojistných produktů pro občany, ale rovněž pro podnikatelské subjekty. Podnikatelé v nabídce naleznou pojištění fyzického majetku i pojistnou ochranu proti škodám, které sice tak viditelné nejsou, ale můžou být neméně finančně bolestivé (pojištění proti úpadku cestovní kanceláře, pojištění smluvních záruk, pojištění odpovědnosti, atd.)

Pojišťovna Slavia a moderní služby

Přestože je pojišťovna Slavia společností s dlouhou historií a důrazem na tradici, rozhodně se nebrání modernizaci svých služeb. Klienti tak můžou čerpat výhody díky mnohaleté pojišťovací zkušenosti i moderním službám. Jaké užitečné onlien služby pojišťovna Slavia nabízí?

 

Možnost online sjednání a placení Pojišťovna Slavia umožňuje pohodlné sjednání smluv formou online, stejně jako jejich zaplacení.
Pohodlné nahlášení škody V případě, že se klientovi přihodí pojistná škoda, může si vybrat, zda ji nahlásí telefonicky, písemně nebo online.
Užitečné mobilní aplikace Tato společnost často přichází s užitečnými mobiními aplikacemi, které mají za cíl usnadnit svým klientům život. Jedná se například o aplikaci, pomáhající řidičům při autonehodě, nebo o aplikaci, pomáhající zdokumentovat škodu na nemovitosti.

 

 

Dnes objednalo již 48 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Spočítat cestovní pojištění


Informace

 • Obchodní jméno: Slavia pojišťovna, a.s.
 • Sídlo: Táborská 31, 140 00 Praha 4 – Nusle
 • Spisová značka: 2591 B, Městský soud v Praze
 • Telefon: 255 790 111
 • E-mail: info@slavia-pojistovna.cz
 • Internet: www.slavia-pojistovna.cz


Získejte levnější cestovní pojištění
od 7 Kč denně.